Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, INEZ napisał:

Przed chwilą dostałam wiadomość :hura: Jak masz czas to przyjdż dzisiaj do mnie będę czekać na trawie :szok: w pierwszej chwili myślałam,że to od @maras1 :haha: ale do niego to mam za daleko ,żeby przyjść :smutek: Teraz się zastanawiam o którą trawę chodziło ?;)

Inez dokładnie sprawdź ,na ,po czy z .To ważne :szydera:Bo jak nie daj boże wszystko naraz to będzie gorąco :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.06.2018 at 16:31, Mirelka1965 napisał:

Niebieska mi się podoba...:oklaski:

 

O 2.06.2018 at 16:22, violka napisał:

Nie dość , że waruję tu dzisiaj jak pies , to jeszcze podczas pauzy przyszła siostra Anielicy i sobie nie pospałam :mur:

Zawsze jak jest coś do d....... to musi być na całego do d....... >:(

Wkurzyłam się i poszłam na zakupy , żeby się choć troszkę odstresować , no i zaszalałam :haha: Sklepów fajnych w pobliżu nie mam , więc skupiłam uwagę na regał Tchibo w Rewe . Kupiłam pieskowi mojemu najdroższemu , najsłodszemu i najcudowniejszemu :d dwie zabaweczki :love: a sobie fajną bluzkę ..... materiał taki niby sztucznawy ale zarąbiście przewiewny :oklaski:https://www.tchibo.de/offshoulder-bluse-p400118242.html

Zastawiałam się jeszcze nad tą białą https://www.tchibo.de/jerseyshirt-mit-lochstickerei-p400131594.htmlteż fajniutka , ale białych bluzek mam tyle , ze na szczęście sobie odpuściłam :haha:

Kociarom napomknę tylko , że są też fajne zabawki dla kotów i ceny dużo niższe jak w zoologicznym :d

O 2.06.2018 at 16:31, Mirelka1965 napisał:

Niebieska mi się podoba...:oklaski:

Fajna, nie wiedzialam ze tshibo ma takie ladne rzeczy w sprzedazy dobry wybor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Basiaim napisał:

A tak poważnie...ile miejsca mogłabym zaoszczędzić w walizce...

Nie, nie szaleję z zakupami, ale tak ogólnie... wiadomo, ile rzeczy bierze się na kilka/kilkanaście tygodni.

Mam i długie spodnie, bluzy, pełne buty....aż mnie trzepie teraz z ciepła :p 

Za 10 dni będzie jak znalazł...:szydera: Jeszcze będziecie wszyscy płakać, że znowu pada...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Teresadd napisał:

Świeczkę w kościele w Twojej intencji zapalę ,jak polarka za tydzień będę potrzebować.Chłodu.chłodu.

Nie to , że u mnie nie jest gorąco ( 33st. w cieniu), ale zignorowałem to i byłam na spacerze rowerowym 3-godzinnym. Sprawdzałam gdzie jest ten akwen wodny, który widziałam na mapie. Nie jest to blisko, bo ok. 6-7km, ale dotarłam . Jest to taki podmiejski kompleks: małe jeziorko, ale nie do kąpania, baseny odkryte i basen kryty. Teren obadamy, nóżki pomoczone i oby dalej pogoda sprzyjała:p. No dobrze, może być lekko poniżej 30st. , to też będzie fajnie. Dzisiaj u nas w mieście kolejna feta , czyli parada orkiest . Tym razem jest zaplanowany przemarsz naszą ulicą /aleją. W ubiegłą sobotę , w centrum, grali do północy. My ( do naszej dwójki dołączają goście z okolicy), też dzisiaj wychodzimy przed dom i mamy zamiar podtupywać :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przerwę....:haha: Jeszcze półtorej godziny...:oklaski: A na 19-tą proszona kolacja do Jaśniepaństwa....:oklaski: Na wewnętrznym dziedzińcu zamkowym się odbędzie...:szydera: A ja turniury zabyłam...:haha: Jak żyć bez tego ważnego dodatku kobiecej gareroby? :szydera: Jak żyć i szyku zadawać? :haha:Pojemy dzisiaj, oj pojemy...chyba....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...