Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kiedy prawdę napisałam...:haha: Jak coś jest w zasięgu jej wzroku, to ma ssanie...jak odkurzacz...:szydera: A tak serio...Jaśniepaństwo jadają to co my...i chleb...i masło...i twarożek...a nawet ziemniaki zdarza im się wszamać...no i o mięsku nie zapomną...:szydera: Tylko wszystko musi być "BIO"...nawet kawa z Aldika...:szydera:

To demencja albo Alzheimer u niej palce lizać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maras1 napisał:

nie ma rehabilitacji,wystarczy dobrze owinąć plastrem,który usztywni

 A ja czytałam, że jakieś lasery, ultradzwieki, krio i takie tam. Zrobię sobie na wszelki wypadek , a rachunek wyślę do Ciechocinka do ubezpieczyciela , a co sobie będe żałować. Ja w szpilkach smigam, nawet zimą, więc ja musze mieć sprawną stopę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

Danusiu......duzo się  zmnieniło odkąd porzuciłaś tę jakże pozyteczną profesję. TEraz to listonoszka jeżdzi autem, trąbi pod bramą, albo nie trąbi, tylko hurtem wrzuca wszystko do skrzynki i ma w dooooopie czy ktoś w chałupie jest czy tez go nie ma. W sumie to trąbi tylko, jeslijest potwierdzenie odbioru. W PISduuuuu chyba zlikwiduję nowo załozoną skrzynkę na listy. Ja potem mam kurs przez pół miasta po odbiór własny, bo o ile pocze mam 600 metrów od domu, o tyle podlegam pod inny rejon. No o...ujeć idzie.

Rejony były i są rowerowe, samochodowe i piesze :d Pracowałam w trakcie różnych przemian i innowacji poczty, na szczęście odeszłam przed pełnymi efektami tych (że tak powiem) odgórnych decyzji.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

:d :d :d no niestety gumowe japonki mam do dyspozycji, ale za to ze sztywną podeszwą. W przeciwnym razie nie wróciłabym samodzielnie z Ciechocinka :d 

Teraz tak poważnie ,jakąś galaretką się wspomagaj,na słodko lub wytrawnie ,...ale jak nie chcesz przytyć to...pozostaje jedzenie samej żelatyny ... ewentualnie suplementy ...zł w Niemcowni to nie wiem jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Rejony były i są rowerowe, samochodowe i piesze :d Pracowałam w trakcie różnych przemian i innowacji poczty, na szczęście odeszłam przed pełnymi efektami tych (że tak powiem) odgórnych decyzji.

Jak przejdę na emeryturę, to się zacznę udzielać społecznie i spowoduję, że rejon będę miała koło siebie, a nie na drugim koncu miasta. Jestem w temacie, w końcu pracowałam całe 5 lat w Okręgowym Urzędzie Telekomunikacji Międzymiastowej, ktoren to byl pod egida Poczty Polskiej wówczas. Tyle ze i ja miałam wtedy 5 lat...znaczy się 25 :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Teraz tak poważnie ,jakąś galaretką się wspomagaj,na słodko lub wytrawnie ,...ale jak nie chcesz przytyć to...pozostaje jedzenie samej żelatyny ... ewentualnie suplementy ...zł w Niemcowni to nie wiem jakie.

Wcinam jogurty, a jutro poszukam świńskich nózek i sobie nagotuję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

Wcinam jogurty, a jutro poszukam świńskich nózek i sobie nagotuję.

Lepsze są kurze łapki ( te z pazurkami)...gotuje się wywar jak na zupę....serio...tak u nas w rodzinie wspomaga się zrastanie kości. Świńskie szpacerówki są straaasznie tłuste i nie dają takiego efektu...no i waga urośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...