Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, 1bozka napisał:

i usta ubrawszy w przecudny uśmiech i lica nabrawszy rumieńców delikatnie skłoniła główką, jeszcze raz spłonęła rumieńcem i.....

....poszła spać   :haha:głodna z brzuchem grającym marsza..........

Może tak być...babka żarta jest i może wszystko wrąbać....:szydera:  Ale ciasta postawię koło siebie...no...tak na wszelki wypadek...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

Mirelka no po prostu bajka z mchu i paproci o jasniepaństwie i Twojej Pdp.Normalnie nie uwierzyłabym,gdybym sama podobnej sytuacji nie miała .Broń się kobieto przed księżniczkami i ustaw Pdp.Tylko czy ci się będzie chciało walczyć z wiatrakami.I czy aby miejsce Twoje będzie.Z przyjemnością poczytam.

Całe życie z wiatrakami walczę...:haha: Czas było przywyknąć...:szydera: Ja już wiem, że zrobię wiele, ale...nie dla siebie...:szydera: Bo świnia nie jestem...ustawię tyle ile się da i pojadę szukać w świat swego miejsca na ziemi...:oklaski: A te, które po mnie przyjdą będą miały lżej...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczytalam te ..nascie stron po trzech godzinach wiec.mniej wiecej na biezaco jestem 

pozwolcie ze skieruje sie ku podusi

szychta ranna skoro swit a od soboty podwojna..noc i dniowka....wiec siorbac kawe bede na spiaco...jesc bede z zamknietymi oczyma...ciekawe czy z papierosem trafie do ust:szydera:

 

e-kartki-zwierzeta-4139s.jpg.4af74947b716e7182b9ee96d9040bf0e.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

oczytalam te ..nascie stron po trzech godzinach wiec.mniej wiecej na biezaco jestem 

pozwolcie ze skieruje sie ku podusi

szychta ranna skoro swit a od soboty podwojna..noc i dniowka....wiec siorbac kawe bede na spiaco...jesc bede z zamknietymi oczyma...ciekawe czy z papierosem trafie do ust:szydera:

 

e-kartki-zwierzeta-4139s.jpg.4af74947b716e7182b9ee96d9040bf0e.jpg

idz ku  podusi :wino:ale oczęta otwórz,bo moze byc niezły ambaras

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no to moja zmiane czas zaczac...

krotkie na spiaco jeszcze...dzien dobry:cześć:

komu kawa komu?images.jpg.35bc269d697e8ff91353e3b15b5c7919.jpg

:oklaski::cześć:siedzę od pół godziny na tarasie i czekałam aż wstaniesz nie chciałam Cię budzić ,żebyś się wyspała Dziękuję za kawę już się poczęstowałam  .Dzień dobry i miłego udanego dnia Wszystkim życzę :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

:oklaski::cześć:siedzę od pół godziny na tarasie i czekałam aż wstaniesz nie chciałam Cię budzić ,żebyś się wyspała Dziękuję za kawę już się poczęstowałam  .Dzień dobry i miłego udanego dnia Wszystkim życzę :)

bedzie udany inez...raz ze piatek. dwa weekend, trzy...zmiana dzisiaj przyjezdza, cztery szogun spada na szczaw/...patrz na urlop...

najwazniejszy czynnik...inezko....10 dni

a teraz idziemy posiorbac w milczeniu albo na plotach pyszna kawe:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Ależ właśnie to flaszka potrafi rozum odebrać...:tak2:

sytuacja pewnie tej konkretnej dotyczy...ale pozwolisz...flaszka dla ludzi czyli jak ktos bez umiaru....to sie znaczy ze tepota winna

sie znaczy ze nie flacha lecz czlek winny:haha:

a serio..wszystko dla ludzi ale z umiarem co nie ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

bedzie udany inez...raz ze piatek. dwa weekend, trzy...zmiana dzisiaj przyjezdza, cztery szogun spada na szczaw/...patrz na urlop...

najwazniejszy czynnik...inezko....10 dni

a teraz idziemy posiorbac w milczeniu albo na plotach pyszna kawe:cmok:

:oklaski:i takiego dnia Tobie życzę :cmok:No to zaczynasz końcowe odliczanie :oklaski::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Całe życie z wiatrakami walczę...:haha: Czas było przywyknąć...:szydera: Ja już wiem, że zrobię wiele, ale...nie dla siebie...:szydera: Bo świnia nie jestem...ustawię tyle ile się da i pojadę szukać w świat swego miejsca na ziemi...:oklaski: A te, które po mnie przyjdą będą miały lżej...:tak2:

wiesz...walka z wiatrakami tez daje satysfakcje...moze nasze starania ulatuja gdzies umykaja i staja sie dla niektorych malo istotne ale....no wlasnie...ile radoch sprawia "ulamanie chociaz jednego smiga",,,:oklaski:

nie wiem czy chcialabym az tak grutownie przebudowywac zlecenie wiedzac ze i tak mnie tam nie bedzie...chyba bym skupila sie na przetrwaniu mojego kontraktu bo jezeli znow tam ktos trafi i tak bedzie wniebowziety majac i tak jako tako juz dzien poukladany przez czas twojego pobytu

mnie ulozenie tego co tu jest lub bylo zajelo praktycznie pol roku a moglabym jeszcze cos zmienic ...i zmieniam ale pomalutku bo sama wesz....malutkimi kroczkami....

wiem ze sobie poradzisz ...bo taka jestes...jezeli mimo spokojnej atmosfery nie czujesz tego miejsca..szukaj dalej...i trafisz na takie ktore bedzie twoje i dla ciebie na 200%...

przetrwaj te pare tygodni ..i spadaj z tego miejsca...wiesz ze cokolwiek zbudujesz moze sie okazac nie tym co inni beda chcieli...czyli buduj sobie buduj ale zachowawczo i generalnie dla siebie zebys potem nie podkurw..la sie tym ze to co zrobilas zostalo spierdolo..e przez kolejnego czlowieka albo firme...jak na innym twoim zleceniu...

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...