Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

normalnie...zarcie z dunnera, zupa z puszki, jajko na twardo zupa z homara z knajpy, francuskie paszteciki z knajpy, sztuka miesa z zamrazarki...i oczywiscie srebra rodowe policzone bo wiesz..jak to jest...oni na tym puncie ja jeb..ci....

ciekawe czy mirela moze zmywarke wlaczac..ja nie moglam....bo moze nie umialabym tego zrobic...podobnie bylo z kuchenka...i paroma innymi rzeczami

Oficjalnie traktują nas jak "członków rodziny"...:haha: Pani Synowa przygotuje kolację...na 12 osób...a ja dwa ciasta zrobię...I nawet nie będę musiała stać na zmywaku...:haha: W Zamku są AŻ 2 zmywarki...:szydera: I mogę nawet jednej dotykać...a  nawet zapełniać....i włączać...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Wiesz co Mirabelka ... długo się zastanawiałam co napisać ...hmm...powiem tak. Moja Pdp też insulinozależna ,4 razy dziennie ,też nie dowidzi z powodu cukrzycy ,dieta też " ustawiona" na tłuszcze ( waga 142 kilosy) , cukier sobie skacze w cały świat .Normalna wartość cukru , czyli 80 u mojej Pdp wywołuje zawroty głowy i obfite poty , jeść kocha ponad życie ,ale na propozycję ,że dołożę jeszcze kartofelka,coby tych gwałtownych skoków nie było ,odmawia,bo będzie mieć za duży ,ale zaproponuj jej następnego panierowanego sznycla ....:d.. Synuś też. tu mieszka, piętro wyżej ,ja tak jak ty ,w " wieży" na górze w osobnym mieszkaniu i...to by było na tyle podobieństw ...i wiesz co Ci jeszcze powiem ...wytrzymam ,te parę dni bez snu ,w morderczych upałach ...z pieśnią na ustach" Arrivederci Roma".:haha:....Oj popadła Ty w tarabanię ...jak dla mnie ...

Znalazłam na tych "bliźniaczych" obrazkach jedną różnicę....moja pdp jest chuda jak wiór...:szydera: I też wytrzymam...:oklaski: I też zaśpiewam...chociaż nie wiem jeszcze co...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Oficjalnie traktują nas jak "członków rodziny"...:haha: Pani Synowa przygotuje kolację...na 12 osób...a ja dwa ciasta zrobię...I nawet nie będę musiała stać na zmywaku...:haha: W Zamku są AŻ 2 zmywarki...:szydera: I mogę nawet jednej dotykać...a  nawet zapełniać....i włączać...:oklaski:

Myślałam że są i kucharki i pomywaczki, pokojowe, lokaj i sprzątaczki. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...