Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

list w butelce-to profanacja:d,nie bądz sentymentalna-jestes opiekunką!!!

Parę lat temu, tez na maratonie wędkarskim, w który brał udział mój syn, moja córka, mój mąż i nawet mój pies, utopił się przez flaszkę jeden z zawodników...:( Mam nadzieję, że rozumieją, że z flaszką nie można przesadzać. :|

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Parę lat temu, tez na maratonie wędkarskim, w który brał udział mój syn, moja córka, mój mąż i nawet mój pies, utopił się przez flaszkę jeden z zawodników...:( Mam nadzieję, że rozumieją, że z flaszką nie można przesadzać. :|

sorry,ale nie utopił się przez flaszkę ,tylko przez brak rozumu

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

czasem hrabia sra wyżej jak doope ma :d

Wczoraj spotkałam przypadkowo moją obecną koleżankę z bliskiego sąsiedztwa ( dwie kamienice dalej) ze swoją pdp . My od razu " hej, hej" i ukłoniłam się starszej pani , pozdrowiłam w jej języku,  a ona głowę podnisła do góry tak, że najgłębsze zmarszczki wyprostowały się,lekko odwróciła ode mnie , usta w dziubek i nic. Ona nie hrabina , ale żona po doktorze, czy nawet była doktorka. Cóż było zrobić ? Następnym razem powiem jej, że ma brudną spódnicę, bo taką miała faktycznie.A w ogóle to o jej wyniosłości, można by tu książkę pisać i opiekunki zmieniają się ciągle . Niektóre po pierwszym dniu, a inne po zakończeniu zlecenia- przy wyłączonych emocjach, to roboty tam malutko i kontakt z tą Pdp też niedługi w ciągu dnia. Ja nigdy nie pracowałam w takiej atmosferze.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Margaritka napisał:

Wczoraj spotkałam przypadkowo moją obecną koleżankę z bliskiego sąsiedztwa ( dwie kamienice dalej) ze swoją pdp . My od razu " hej, hej" i ukłoniłam się starszej pani , pozdrowiłam w jej języku,  a ona głowę podnisła do góry tak, że najgłębsze zmarszczki wyprostowały się,lekko odwróciła ode mnie , usta w dziubek i nic. Ona nie hrabina , ale żona po doktorze, czy nawet była doktorka. Cóż było zrobić ? Następnym razem powiem jej, że ma brudną spódnicę, bo taką miała faktycznie.A w ogóle to o jej wyniosłości, można by tu książkę pisać i opiekunki zmieniają się ciągle . Niektóre po pierwszym dniu, a inne po zakończeniu zlecenia- przy wyłączonych emocjach, to roboty tam malutko i kontakt z tą Pdp też niedługi w ciągu dnia. Ja nigdy nie pracowałam w takiej atmosferze.

chamstwo jest wszędzie,wczoraj przed moim garażem stało auto,poprosiłem o przestawienie ,przyszła baba ,ani słowa -z kwasną miną przestawiła ,powiedziałem synowi ,że stara wiedzma z białymi włosami musiała przeparkować i nawet slowa przepraszam-pokazała niemiecką kulture,oburzył się i powiedział ,że to rzeczywiście wiedzma i niemcy nie są tacy:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Dużo miałam do czynienia z brakiem rozumu po flaszce, czy paru ... Bawię się dobrze dopóki ludzie są trzeźwi ... później wychodzę... :|

pobaw się ze mną to zobaczysz ,że jestem wspaniały na trzezwo,a po flaszce nie mozna mi sie oprzec:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

chamstwo jest wszędzie,wczoraj przed moim garażem stało auto,poprosiłem o przestawienie ,przyszła baba ,ani słowa -z kwasną miną przestawiła ,powiedziałem synowi ,że stara wiedzma z białymi włosami musiała przeparkować i nawet slowa przepraszam-pokazała niemiecką kulture,oburzył się i powiedział ,że to rzeczywiście wiedzma i niemcy nie są tacy:d

Ty dywersancie >:( ładnie to tak kogoś buntować przeciwko swoim ?:oklaski::haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

pobaw się ze mną to zobaczysz ,że jestem wspaniały na trzezwo,a po flaszce nie mozna mi sie oprzec:d

Ja jestem wspaniała tylko na trzeźwo bo nie znam siebie w innym stanie :szydera: (już nie pamietam)  Doszłam do wniosku (jakies 30 lat temu ) , że ktoś w tym towarzystwie musi być trzeźwy i tak mi już zostało :szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Ja jestem wspaniała tylko na trzeźwo bo nie znam siebie w innym stanie :szydera: (już nie pamietam)  Doszłam do wniosku (jakies 30 lat temu ) , że ktoś w tym towarzystwie musi być trzeźwy i tak mi już zostało :szydera:

tu masz racje,jedna osoba trzezwa zawsze sie przyda:d:dobrze:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...