Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nastąpiła u mnie drobna zmiana w kwestii dzisiejszego obiadku .Znów pozwolił mi tylko popatrzeć jak on to robi :$.Co dzisiaj na obiadek jadłam napiszę w stosownym poradniku .Uchylę na razie  tylko rąbka tajemnicy nie wypadało nic tylko loda lizać znaczy się palce albo talerz jak kto woli wylizać.Ja przy nim to chyba na zmywak bym się tylko nadawała właściwie to trochę przesadziłam pomocnikiem jego mogła bym być :hura:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Chodź do mnie. Przez trzy dni było 36 stopni w cieniu. Jak wieczorem spadło do 29 to było wyraźnie czuć że jest chłodniej. :haha:

To masz chłodek w dzień....:haha: Tutaj 37-37-39...a dzisiaj "zaledwie" 34...ale jest pochmurno i słońce nie pali...:oklaski: No i komforcik mam, bo pokój schładza mi się w nocy do 21...:oklaski:  Jakbym do lochów trafiła, to chyba musiałabym polar ubrać...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Afryka napisał:

Violuś małpeczko droga,ja rozumiem,że chłop może czasem wkr...tak ,że klękajcie narody...ale, żeby od razu do kontenera wyrzucić !? To całkiem dobry chłop jeszcze ...:szydera:

Tiaaa....dobry...jeszcze...:haha:Dopóki nie zacznie gnić w tej wodzie....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Wiesz  co ,ile to później roboty i zamieszania ...zakopać trzeba,sąsiady wścibskie ,a w tym upale to i fetor okrutny....:szydera:

To zalezy czy gnije nad czy pod woda.A moze ta woda konserwuje i nie od razu cuchnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, INEZ napisał:

U mnie to nawet woda w fontannie wyschła :szok: nie długo i w basenie pewnie też wyschnie więc póki jest to korzystam :d.Jak wracałam do domu to 5  euro groszy  znalazłam:hura:

Ja to takich już nie podnoszę xd W magię grosza na szczęście przestałam wierzyć xd A wręcz omijam szerokim łukiem jak coś takiego widzę :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja to takich już nie podnoszę xd W magię grosza na szczęście przestałam wierzyć xd A wręcz omijam szerokim łukiem jak coś takiego widzę :szydera:

No kochana ja tam w magię grosza wierzę bo jak mi  tyle do paczki papierosów by brakło to by mi nie sprzedali :haha:więc może jeszcze się przydać bo do wypłaty daleko :smutek:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

Violuś małpeczko droga,ja rozumiem,że chłop może czasem wkr...tak ,że klękajcie narody...ale, żeby od razu do kontenera wyrzucić !? To całkiem dobry chłop jeszcze ...:szydera:

Lepiej patrz i ucz się jak dbać o męża swego jedynego :haha: Ja mojemu panu stworzyłam komfortowe warunki do przetrwania tego skwaru :p

Dopiero jak zepsuję go do reszty , to wyleję wodę , walnę go deklem w łeb i wystawię przed bramę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ten upał , wreszcie odpaliłam maszynę do szycia i naprawiłam wszystko co wymagało odrestaurowania :d Wentylator ustawiłam obok siebie i jakoś przetrwałam . Teraz miejsce naszej jedynej przenośnej klimatyzacji okupuje  psina i za cholerkę nie daje się przegnać od wentylatora :szydera: a żeby było jeszcze fajniej , to właśnie gubi sierćciuchę w ilościach hurtowych i przy tym wiaterku wszystko fruwa po całym domu . Strach nawet gębę otworzyć , żeby się kłakami nie udławić . Rodzina Adamsów to przy nas pikuś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...