Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

a gdzie lubisz sie moczyc?

sa stogi jeszcze ale to juz na samym koncu przy ujsciu wisly...po drugiej stronie jest grobla przy wyspie sobieszewskiej..tez cudne miejsce i bardzo je lubie to strefa antytekstylnych:haha:

ale pisałem o niemieckich morzu, A u nas też Stogi i czasami na naturystycznej  w Górkach Zachodnich :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Nie wiem czy wzmocni , ale na pewno podkreśli naturalne ubarwienie :d

wydobedzie...glebie barw..i sloje podkresli...sie znaczy....o kurcze zapetlilam sie bo jak o wieku wspomne to zarobie z zeby..hmm...no dobra...pomine te kwestie:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

nie wiem czy forum jest miejscem na takie montowane foty ale czasami w necie jak widze co tworza to mozna sie opluc ze smiechu..wiesz ta inwigilacja powszechna....:szept:

Masz rację . Mogłam zamieścić wujka Donalda , był zdecydowanie ładniejszy i mniej ryzykowny :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Radek50 napisał:

ale pisałem o niemieckich morzu, A u nas też Stogi i czasami na naturystycznej  w Górkach Zachodnich :)

no wlasnie wlasnie ..stogi..

niemieckiego nie widzialam nie mam pojecia co i jak ale tez ma swoj urok..ja tu mam ten fluss havelowy...ale nogi nie zamocze.....syf....

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...