Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, lucyna.beata napisał:

maras razem wsio...pogoda quwa pogoda...i do domku juz mi sie chce...u mnie poranki sa zawsze chlodne...moze troche stresu kto tu zjedzie bo jak narazie cisza kompletna....a szogun w piatek wyjezdza na swoj urlop

bedzie co ma byc

a ty nie odczuwasz pogody?

 

Wiesz już kto przyjeżdża na zastępstwo? i na jak długo?

@maras1 odczuwa już mu się nowe opiekunki znaczy się Rumunki w oczach troją :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Podrzućcie mi każde z Was po jednym stopniu ciepełka ....przyjmę na klatę z godnością ...Wczorajsza wycieczka nie wypaliła ze względu na pogodę , bo co chwila padało ...wiało ...a miało być ładnie Wczoraj był shopping ..znaczy c.d :-).....Dziś od rana pięknie , słonecznie , ale kilka stopni ciepła na plus przydałoby się bardzo , bo jazda piętrusem z odkrytym dachem wokół Llandudno i później docelowego Conwy nie rajcuje mnie aż tak bardzo z powodu mojego przeziębienia ....Niestety trzeba poświęcić się dla " młodzieży -małolatów " i jechać na obiecanym " pięterku " ......Na razie tutaj 16 stopni a wyjazd za godzinę ....proszę o kilka stopni na plus ....zlitujcie się nad biedną urlopowiczką ....

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Mroweczko kochana, pociesz sie ze cugaski w upale nie smakuja wcale.

Wiem cos o tym. Przez ta robote w skwarze chyba sie rozstane z fajkami.

Odpoczywaj:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Wiesz już kto przyjeżdża na zastępstwo? i na jak długo?

@maras1 odczuwa już mu się nowe opiekunki znaczy się Rumunki w oczach troją :haha:

no wlasnie nie wiem...tzn poczatek  sierpnia - koiec wrzesnia wrzesnia ale jak faktycznie bedzie nie wiem..nie wiem nic...nie pytam nie dzwonie...skoro dziewczyna nie czuje takiej potrzeby to moze tak lepiej??

bedziemy cwiczyc 11 dni we dwie to zobacze jak i co

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

Właśnie _i ta bryza ,ale Ci zazdroszczę

mam ten wiaterek  na codzien..mam 500 metro do plazy a z balkonu widok na zatoek az po gdynie a czasami hel...

11ste pietro

tylko zima jest juz mniej przyjemnie zwlaszcza jak zaczyna sie sezon sztormow..ale nie chcialabm tego widoku zmieniac na zaden inny

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

mam ten wiaterek  na codzien..mam 500 metro do plazy a z balkonu widok na zatoek az po gdynie a czasami hel...

11ste pietro

tylko zima jest juz mniej przyjemnie zwlaszcza jak zaczyna sie sezon sztormow..ale nie chcialabm tego widoku zmieniac na zaden inny

Tylko, że sinicę są nad morzem 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

mam ten wiaterek  na codzien..mam 500 metro do plazy a z balkonu widok na zatoek az po gdynie a czasami hel...

11ste pietro

tylko zima jest juz mniej przyjemnie zwlaszcza jak zaczyna sie sezon sztormow..ale nie chcialabm tego widoku zmieniac na zaden inny

Wierzę Ci.To moje marzenie,taki widok z okna.Niestety chyba powoli muszę się z nim pożegnać,bo już mi się powoli odechciewa tej walki z przeznaczeniem.Jak już jest tuż,tuż to zawsze coś pierdyknie i dooopa blada :( .Ale w następnym wcieleniu to na pewno urodzę się na wyspie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Tylko, że sinicę są nad morzem 

ale...to moje siniece, moja zatoka, moja bryza, moje sasyfione morze...moje moje moje....:)

nie mysle o zatoce jako o miejscu do kapieli jezeli juz to jezdze do kopalina na pelne morze..na malenka plaze dla surferow ale mam piasek pod stopami..tez moj..mam swoj grajdolek wlasnorecznie wykopany...i szum fal...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

naprawdę?image.png.b833f269c7a3442707612a4392956c76.png

no wlasnie...taki kontrast miedzy tym co naukowcy mowia a praktyka...

od razu mi chlodniej

musze chyba sobie kawe  siorbnac chociaz to juz dla mnie troszke za pozno...zrobie sobie z maszyny ichniej...kto se chlapnie malenka filizaneczke?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joy napisał:

Wierzę Ci.To moje marzenie,taki widok z okna.Niestety chyba powoli muszę się z nim pożegnać,bo już mi się powoli odechciewa tej walki z przeznaczeniem.Jak już jest tuż,tuż to zawsze coś pierdyknie i dooopa blada :( .Ale w następnym wcieleniu to na pewno urodzę się na wyspie:szydera:

nie mieszkam na wyspie ala kwadrans od centrum....piechota....troche dluzej....

jedyny mankament...dzielnica jest z przeszloscia ale z drugiej strony w ryj tzw mozna dostac wszedzie...wiec reguly nie ma a stara wiara juz zeszla z tego swiata  i nowe pokolenie sie pojawilo....

troche mnie zastanawia co ja zrobie z tym moim apartamentem 60metrowym za dwadziescia lat...ale poki co...

rozkoszuje sie moim widokiem

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...