Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

Z tego upału na dekiel mi piere....

Wybieram własnie oferty egzotycznych all inclusive. 

:szydera:....Witaj w klubie ... choć przez chwilę pomyślałam ,że może lepiej jakby mi "fiordy z ręki jadły " ...i to wszystko na bank z tego przegrzania.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Co kraj to obyczaj :szydera: My Wielkopolanie mówimy wciepnij :d Na Śląsku ..... wciepej ;)

 

Mylisz się na Sląsku się mówi wciepnij albo ciepnij czyli wrzuć i rzuć.

No chyba, ze we Sosnowcu tak mówią, to też przecież Slask :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Mylisz się na Sląsku się mówi wciepnij albo ciepnij czyli wrzuć i rzuć.

No chyba, ze we Sosnowcu tak mówią, to też przecież Slask :d

Ja jestem z Wielkopolski i często słyszę .... wciepnij :szydera: a moja znajoma ze Śląska  mówi , że wszystko ciepie do gara :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Dzień dobry :cmok:

Weszłam tutaj sprawdzić czy trzymacie się jakoś w tym skwarze O.o 

image.png.dc1d00c1406a5b5910886e452ef5e6a0.png

Wyszłam na mojej pauzie na spacer i zawróciłam bo mi się w głowie zaczęło kręcić.

Termometr od zacienionej strony domu pokazywał prawie 40.

termometr1.jpg.427bd85750a730dffce82f7a0c7c6455.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MeryKy napisał:

Wyszłam na mojej pauzie na spacer i zawróciłam bo mi się w głowie zaczęło kręcić.

Termometr od zacienionej strony domu pokazywał prawie 40.

termometr1.jpg.427bd85750a730dffce82f7a0c7c6455.jpg

Ożeeeeeesz :o a ja przeżywam nasze 33 gradziki O.o

Nawadniajcie się ile wlezie . Chłodne okłady na kark też pomagają :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ale " zagraniczny " :szydera: ,gorolski ...

 

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ale " zagraniczny " :szydera: ,gorolski ...

Ty się nie nabijaj bo ja się z "gorolami" czasami szwendam. Nawet w Nędzy z nimi byłam. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zelzalo jest zaledwie 37 stopni..mialam na rower skoczyc ale nie, jednak nie.....chlopak z pflege przyjechal do mycia najpierw zdjal koszulke potem splukla glowe zimna woda potem chwile siedzial i staral sie ochlonac...

byl mokry jak po wyjsciu z wody...

zapowiadaja ze caly tydzien ma taki byc a potem teoretycznie ma zelzec ten gorac

jutro mam wolne i chcialam skoczyc do spandau ale w tej temperaturze..nie wiem czy siebie widze jak topnieje w sloncu 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

zelzalo jest zaledwie 37 stopni..mialam na rower skoczyc ale nie, jednak nie.....chlopak z pflege przyjechal do mycia najpierw zdjal koszulke potem splukla glowe zimna woda potem chwile siedzial i staral sie ochlonac...

byl mokry jak po wyjsciu z wody...

zapowiadaja ze caly tydzien ma taki byc a potem teoretycznie ma zelzec ten gorac

jutro mam wolne i chcialam skoczyc do spandau ale w tej temperaturze..nie wiem czy siebie widze jak topnieje w sloncu 

:rozpacz: Ja Cię lubię i nie chcę żebyś stopniała :( .Siedź na 4 literach w chłodzie i nawet nie myśl o rowerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maras1 napisał:

czołem              image.png.8ff24298da787ec5933639f2d62c6b67.png                                                                                                                                      

ja bym chciala zeby to  byl wtorek...ale za dwa tygodnie...bede w busie w drodze do domku...zlecialbby napewno szybciutko

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

joy wiesz jak wkur..ia takie siedzenie...7 godzin w pokoju przelezec?? quwa mac

ja tez cie lubie:cmok:

wiem,bo od wczoraj kursuję pm prysznicem a kanapą.Nic,totalnie nic mi się nie chce :( . Nawet zapalić a to już oznacza czerwony alarm:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...