Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, maras1 napisał:

fakt jak niemcy idą to łamią wszelki zakazyO.o

wiesz...oni ich nie lamia...znalezli swietny sposob na obejscie ichniej  slynnej poprawnsci politycznej....oni te zakazy ..naginaja...wiec uwazaj zeby glowe i kark prosto trzymac...nie daj sie...nagiac....zeby nie bylo  ze sam sobie i tak dalej...wiesz ze w tej mentalnosci nie skupiaja sie na tym dlaczego np pdp ma sraczke ale co temu choremu na ta sraczke dac...i w ten sposob...wszyscy sa zadowoleni...chory sra dalej, lekarz ma chorego apteka ma zbyt na lek...

to oczywiscie przenosnia

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Poczytaj o teorii przyciągania...:haha: I nie wal mnie na goły tyłuś...:trele:

Ja tu nie daje rady wszystkiego przeczytać a Ty nie jeszcze do jakiś teorii odsyłasz :) zdecydowanie praktykę wolę ;)

W sprawie bicia to następnym razem chociaż reklamówkę z biedronki albo z Aldika podłożę w zależności gdzie Cię będę po tyłku klepać czy w PL  oder De :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

wiesz...oni ich nie lamia...znalezli swietny sposob na obejscie ichniej  slynnej poprawnsci politycznej....oni te zakazy ..naginaja...wiec uwazaj zeby glowe i kark prosto trzymac...nie daj sie...nagiac....zeby nie bylo  ze sam sobie i tak dalej...wiesz ze w tej mentalnosci nie skupiaja sie na tym dlaczego np pdp ma sraczke ale co temu choremu na ta sraczke dac...i w ten sposob...wszyscy sa zadowoleni...chory sra dalej, lekarz ma chorego apteka ma zbyt na lek...

to oczywiscie przenosnia

chyba ci naleję :drink:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ty co? :szok: Po tak pięknym ujawnieniu machasz dziewczynie na pożegnanie,  czy jak? :szydera:

A na powitanie to już pomachać sobie nawet nie wolno? :smutek:Ja jak piesek zawsze ogonkiem znaczy się rączą macham :$ no tak Hello Darling :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, dorobota napisał:

Też bym poszła, ale przespałam swój czas . U nas po nocnej burzy i opadach powietrze duszne i ciężkie. Dzisiaj słuchałam informacji, z których wynika, że sierpień będzie taki jak lipiec . Cieszę się na taką pogodę . Lubię ciepełko .

 

:oklaski: ja też

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, 1bozka napisał:

ha babcia zrobi takie oczy:szok: jak stan swojej piwniczki zobaczy,a moze juz nie ma co obaczać????:szydera:

Babcia pije razem ze mną to co będzie na jakieś piwnice się oglądać znaczy się zaglądać to może co najwyżej do szklaneczki :szok::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

@Mirelka1965i @INEZWy to takie@@ dwie :haha:za grosz zrozumienia ooooo az sie zapowietrzylam czytając  Wasze posty.:pianino: Ale nie bede sobie dobierać do mojego serducha:lanie::lanie: :szydera: Haha dzisiaj takie zgodne i huzia na jòzia:szydera: a jutro sie pokłócicie

My tak zawsze mamy jeden dzień :grzmotnąć: und :lanie: a na drugi puci ,puci :cmok::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Jeszcze jedna wyprawa na poludnie a potem szukam roboty. Chetnie wezme krotkie zastepstwo we wrzesniu.

Ja jadę na nowe miejsce na 4,5 tygodni.Jak się okaże,że jest dobre to dam Ci znać.Tak od połowy września

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...