Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami :)

Chłodniej jakby się zrobiło. W sypialni z 25 stopni zrobiło mi się 22. Cudowne uczucie.

Przeciągi porobiłam i łapię chłodek.

 

Przewiewnego dnia Wam życzę  :kawa:

czy li nie ubieramy gatkow...to nas przewietrzy:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dorobota napisał:

Lucynko-Beatko, przecież nie musimy wszystkiego wiedzieć, jesteśmy oderwane od części informacji zwłaszcza tych gorących . 

doroboto...masz racje...nie ma nas a zycie w kraju toczy sie swoim rytmem...bylo minelo..owszem szkoda bo choroba itd ale....my musmy funkcjonowac dalej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maras1 napisał:

a taki tatuaż?                                                                                                                                            image.png.7cf4d0f0a33b88b1d26fb504f583abaa.png

a gdzie go sobie zrobisz???:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Witaj :) Im więcej nas tym przyjemniej :zdrówko:.Też się bałam wyleźć z krzaków ,ale nikt mnie tu nie zjadł a nawet okazało się,że wszyscy mili są (czasami):szydera:

:oklaski:tylu konkretnych komentarzy to ja dawno tu nie czytałam :hura:

Dzisiaj to jakiś dzień objawień na forum nastał :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Joy napisał:

Ej,Mirabelko :) ja rozumiem,ze Ty w pracy jesteś to i może zmęczona albo niedospana.Ale do ciężkiej olery czytaj wszystko to co w nawiasie też :szydera::cmok:

Przeczytałam...nawet ze zrozumieniem przeczytałam...:haha:Mamy emotki i emotkami wyraziłam wszystko...:szydera: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martta napisał:

Witam wszystkich!  Wreszcie wyszlam za krzaków  Czytam forum od roku. A teraz napiszę od czasu do czasu coś jeśli mnie przyjmijcie do swojego grona:d. Pozdrawiam i miłego dnia zycze

Chodż !!!!  przyjmujemy Cię z otwartymi ramionami szczególnie koledzy :haha: tylko nie wiem czy @maras1 też bo on ostatnio ma inne zainteresowania znaczy się zajęcia gimnastyczne :oops: w ogrodzie ćwiczy

półnagi ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

dobra dobra to jak czytają to wiedzą ze służę,pomocą:trele:przecież proponowałam Ci swoją pomoc wczoraj ale nie chciałas:haha:

Taa Ty niby chciałaś a tak rzeczywiście to wcale nie chciałaś :smutek:bo się dzisiaj do południa w łóżku wylegujesz nie wiadomo z kim :szept:a ja się już tak ciężko narobiłam dzisiaj :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Podglądanie jest karalne...:szydera:...Najpierw...:lanie: A potem...:wino:Tak więc....bój się...:oklaski:

 

2 minuty temu, INEZ napisał:

:dobrze: jeszcze parę piw do :wino: by się przydało :hura:

A to jakąś spowiedź organizujecie ze najpierw na zachęte:wino:tak a potem:lanie:haha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...