Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, dorobota napisał:

Dobrej nocy - zastanawiam się, czy nie powinnam mieć wypłacanego dodatku za pracę w warunkach uciążliwych . Dobrze, że nie mam tu ograniczeń i mogę kapać się do utraty tchu . Właśnie idę i to zrobię .:kąpiel::kąpiel::kąpiel: .

masz 3 wanny????:kopara::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Żadna różnica ja też mam w miarę krótkie paznokcie ale przy 2 miesięcznym pobycie w De te hybrydy by mi się nie utrzymały na bank .W Polsce to zawsze poprawić,uzupełnić czy nawet dokleić można o to mi chodziło :)

Teraz mam prawie przezroczystą hybrydę to nawet ubytków by mi nie było widać. Z piłowaniem jest problem bo to trochę trudniej, ale mam dobry pilnik i daje radę :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, violka napisał:

Dzieńdoberek :cmok:

Pogoda u nas idealna , słoneczko świeci ale nie ma upału :oklaski:Jeszcze trochę dni wolności zostało , ale teraz tak się  filcują  , że aż mam stracha  spoglądać w kalendarz :(

@Joy, rozczochrańcu śliczny :d Życzę Tobie , żeby tek krótki urlop obfitował w tyle cudownych dni , ile pomieścić się może w całym roku :cmok:

Dziękuję :cmok:Postaram się wydusić z każdego dnia tyle radości ile tylko się da:tak2:Trening rozpoczęłam już dzisiaj,jak tylko przyjechała zmienniczka to wymeldowałam się na małą imprezkę do sąsiadów :oklaski:A teraz zmachana dzisiejszym dniem czekam na busika i tak sobie jeszcze 2 godz poczekam,chyba że przysnę to on będzie czekał :szydera:albo nie :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Wypoczywam to ja w pracy, moje krótkie urlopy na to nie pozwalają:hura:

Zmęczona jestem to i nie myślę :haha:Miałam na myśli relaks na maksa:cmok:cokolwiek sprawia Ci przyjemność to rób to w ilościach hurtowych :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam tez zwierzaki emerytke pele wredna kotke co to nie lubi sie przytulac i cudowna niune fige ktora tuli sie  ituli i tuli...moj golden retriver niestety zdechl w grudniu 2016//dzien przed wigilia...nie bylo nas w domu ...pamietam smrod.....chorowal mal swoje lata...ale byl cudowny....odkupilam go z ogloszenia mial 1,5 roku to byla terapia po odejsci meza dla mlodszego syna

niestety nie moge znow wejsc w obowiazki posiadania piesa....mnie wiecej nie ma a goldeny potrzebuja ruchu...i te madre oczy....usmiechniety pysk...i natretne przytulanie wachanie sprawdzanie czy aby wszystko jest ok...do znudzenia...

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak sobie odczytuje wczorajesze posty i widze ze dzisiaj sporo ludkow w trasie..jedni na urlopy do pln jezeli sie im uda w lraku odpoczac :haha:...inni tez na urlopy ..ale w odwrotna strone...bo jak pare kolezanek zauwazylo....kiedy masz krotki zjazd ze zlecenia to nie ma szans na wyciszenie nie wspomne o porzadnym odespaniu...

nie mniej....w obie striny zycze szerokiej drogi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Joy napisał:

Dziękuję :cmok:Postaram się wydusić z każdego dnia tyle radości ile tylko się da:tak2:Trening rozpoczęłam już dzisiaj,jak tylko przyjechała zmienniczka to wymeldowałam się na małą imprezkę do sąsiadów :oklaski:A teraz zmachana dzisiejszym dniem czekam na busika i tak sobie jeszcze 2 godz poczekam,chyba że przysnę to on będzie czekał :szydera:albo nie :(  

Szerokości i dużo przyjemności...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dziś ostatni piątek, a potem szybciutko sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i w środę do domku na zasłużony urlop. Na razie trwam w postanowieniu, że wrócę na nie dłużej jak dwa miesiące. Jak będzie, zobaczymy, ale po prawie pięciu latach pracy trzeci miesiąc dał mi mocno w kość. Gdzieś uleciała moja cierpliwość. I o ile nie cierpi na tym Podopieczna, to już na rodzinkę zdarzało mi się syczeć, a ile zdusiłam w sobie to tylko ja wiem. Między zleceniami robię minimum 6 do 8 tygodni przerwy i do teraz to jakoś działało. Do teraz. Może wpływ na to ma fakt, że teraz jeździmy we dwie? Ja i moja menopauza???? Miłego dnia. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję się z bardzo zamglonej trasy w kierunku zachodnim...:cześć3: Dzisiaj nie posiorbię z wami kawusi...:smutek: No.....ale poklepać i poczytać mogę...:oklaski: Zatem witam wszystkich serdecznie i życzę miłego dzioneczka...:oklaski:

jedziesz busikiem?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

zwierzeta_1920x1080_027_zlota_zaba.thumb.jpg.070bb3b90a7ba36bc1e48228d68318e9.jpg

widze was:d...i dzien dobry mowie....nie spie od jakiego czasu jaz zwykle...wlasnie siorbie kawe :kawa2: i czekam az mi sie zachce wlaczyc plyte..i nastawic na prace....

milego....

 

Tego księciunia to bym nawet pocałowała. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...