Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po południu miałam ciut nadszarpniętego nerwa bo mnie na 30 upał na jakieś wycieczki zabierają  .Wyglądało to mniej więcej tak mówię do babci ,że musi wychodzić na spacery bo rodzina tak sobie życzy a babcia na to ,że nigdzie nie idzie bo jest za ciepło nawet na taras:| To ja jej mówię,że jak nie będziemy wychodzić to ja będę miała problem bo jeszcze rodzina powie mojej agencji,że nie chce mi się z nią wychodzić a babcia do mnie Ty nie będziesz miała problemu bo to ,że ja nie chce wychodzić to mój problem :haha:.To rodzina proszę się pakować do auta i jedziemy na wycieczkę sobie pospacerować babcia wykonała znaczący ruch ręka w kierunku czoła ja jej ubieram buty i nie mogę opanować śmiechu .Potem spacerek w 30 stopniowym upale :|.W drodze powrotnej przysnęłam w samochodzie ze zmęczenia jak wysiedliśmy to o niczym innym nie marzyłam ,żeby dalej iść spać .Chyba się zorientowali ,że trochę przeginają bo zaczęli mi jakieś zeschłe liście z ubrania otrzepywać .Uff ciężkie jest życie opiekuna dobrze,że chociaż wesołe :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Barbara48 napisał:

Ja już spakowana, ledwo walizki zniosłam po schodach. 

Teraz czekam na busa, kierowca juz dzwonił ze bedzie okolo 23. 

Jutro juz zacznie się gonitwa, o 13 kosmetyczka, potem trochę po sklepach bo jednak potrzebuje jeszcze 3 sukienkę. 

A w sobote i niedziele wesele. 

No i zaproszeń na grilla, imprezy od groma. 

W sobotę przez skaypa poznałam przyszłego swata i już zapowiedział imprezę zapoznawczą u niego. 

Tego urlopu to mi chyba braknie :hura:.

Ach, Basiu, piękny czas przed Tobą i życzę by był jeszcze piękniejszy niż to sobie wyobrażasz. Szczęśliwego podróżowania i zdrówka :cmok:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LACH napisał:

No proszę @INEZ ja nie mam na imię Krzysiek!!!:szydera::hura::szydera: i papierosów to nie     palę.

A co ja na to mogę poradzić ?:haha:na dodatek nawet nie pracujesz tu gdzie ja ;) bo jak tym tajemniczym opiekunem byś był Ty to już dawno bym na tarasie siedziała i czekała na Ciebie aż z urlopu wrócisz ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem po co tu jestem. Zakropiłam oczy wieczorem i to by było na tyle jeśli idzie o obowiązki. Jutro jest kąpiel więc przynajmniej popracuję. :haha:Marysieńka jest sprawna fizycznie i nie widzę chorób i demencji, choć syn mówił że nie ma orientacji w terenie i nie pomoże mi w razie jakiegoś wyjazdu. Na cmentarz jest daleko i droga mocno skomplikowana ale mają mi uruchomić polską nawigację. Na razie jest córka na kilka dni a jutro ma przyjść synowa wekować fasolkę szparagową. Kilka kilogramów !!! Koniecznie tutaj i na dodatek w upały 35 stopni. Córka zostaje do końca tygodnia a ja kompletnie nie wiem co jest grane bo zmienniczka wyjechała rano. Zadzwonię do niej jutro po południu to coś się dowiem. Nie chcę psuć tego miejsca bo to nie moje miejsce. W rozpisce mam kąpiel dwa razy w tygodniu, zakrapianie oczu i sprzątanie w środy. Czuję się kompletnie zdezorientowana.

Ale za to jakiego córka ma psa !!! Niby tylko 7-miesięcy i waży na razie tylko 40 kg ale jest wielki, ogromny, długi. Do tego grzeczny, przytulisty i przynajmniej wprowadza ożywienie. Jak wyjadą to będę za tą krową tęskniła. :szydera: Musżę mu zdjęcie cyknąć ale po pierwsze wyjdzie mi jak zawsze, czyli fatalnie. A po drugie nie wiem czy uda mi się pokazać jaki jest wielki.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Margaritka napisał:

odnaleźć

On był specjalnie tak zkampiony, żeby nikomu nie robić przykrości z powodu mojej długiej nieobecności na forum.

Bardzo, bardzo dziękuję.:cmok:

Za Twoje zdrowie wzniosę toast ze stopami w Bałtyku w pierwszą sobotę sierpnia!!!:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :haha:.Przy okazji tej popołudniowej przejażdżki wycziłam basen jakieś 500-600 m od mojego miejsca pobytu :hura:.Już wiem co jutro będę robiła w czasie mojego wolnego czasu po obiadku :hura:.Dobrze,że strój kąpielowy zabrałam a nawet 2 jeden 1 częściowy a drugi 2 częściowy tylko że nie wiem jak to się stało,że z tego drugiego tylko jedną część zabrałam tą dolną :haha:.To chyba na ten basen ubiorę ten pierwszy czyli 1 częściowy ,który ma i górę i dół bo trochę byłby obciach się w toples pokazać na takim wiejskim basenie co innego gdzieś na Bahama albo na Karaibach :haha:.

Teraz jak zwykle się grzeczniutko pożegnam Dobranoc :cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jeszcze nie wiem po co tu jestem. Zakropiłam oczy wieczorem i to by było na tyle jeśli idzie o obowiązki. Jutro jest kąpiel więc przynajmniej popracuję. :haha:Marysieńka jest sprawna fizycznie i nie widzę chorób i demencji, choć syn mówił że nie ma orientacji w terenie i nie pomoże mi w razie jakiegoś wyjazdu. Na cmentarz jest daleko i droga mocno skomplikowana ale mają mi uruchomić polską nawigację. Na razie jest córka na kilka dni a jutro ma przyjść synowa wekować fasolkę szparagową. Kilka kilogramów !!! Koniecznie tutaj i na dodatek w upały 35 stopni. Córka zostaje do końca tygodnia a ja kompletnie nie wiem co jest grane bo zmienniczka wyjechała rano. Zadzwonię do niej jutro po południu to coś się dowiem. Nie chcę psuć tego miejsca bo to nie moje miejsce. W rozpisce mam kąpiel dwa razy w tygodniu, zakrapianie oczu i sprzątanie w środy. Czuję się kompletnie zdezorientowana.

Ale za to jakiego córka ma psa !!! Niby tylko 7-miesięcy i waży na razie tylko 40 kg ale jest wielki, ogromny, długi. Do tego grzeczny, przytulisty i przynajmniej wprowadza ożywienie. Jak wyjadą to będę za tą krową tęskniła. :szydera: Musżę mu zdjęcie cyknąć ale po pierwsze wyjdzie mi jak zawsze, czyli fatalnie. A po drugie nie wiem czy uda mi się pokazać jaki jest wielki.

 

 

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jeszcze nie wiem po co tu jestem. Zakropiłam oczy wieczorem i to by było na tyle jeśli idzie o obowiązki. Jutro jest kąpiel więc przynajmniej popracuję. :haha:Marysieńka jest sprawna fizycznie i nie widzę chorób i demencji, choć syn mówił że nie ma orientacji w terenie i nie pomoże mi w razie jakiegoś wyjazdu. Na cmentarz jest daleko i droga mocno skomplikowana ale mają mi uruchomić polską nawigację. Na razie jest córka na kilka dni a jutro ma przyjść synowa wekować fasolkę szparagową. Kilka kilogramów !!! Koniecznie tutaj i na dodatek w upały 35 stopni. Córka zostaje do końca tygodnia a ja kompletnie nie wiem co jest grane bo zmienniczka wyjechała rano. Zadzwonię do niej jutro po południu to coś się dowiem. Nie chcę psuć tego miejsca bo to nie moje miejsce. W rozpisce mam kąpiel dwa razy w tygodniu, zakrapianie oczu i sprzątanie w środy. Czuję się kompletnie zdezorientowana.

Ale za to jakiego córka ma psa !!! Niby tylko 7-miesięcy i waży na razie tylko 40 kg ale jest wielki, ogromny, długi. Do tego grzeczny, przytulisty i przynajmniej wprowadza ożywienie. Jak wyjadą to będę za tą krową tęskniła. :szydera: Musżę mu zdjęcie cyknąć ale po pierwsze wyjdzie mi jak zawsze, czyli fatalnie. A po drugie nie wiem czy uda mi się pokazać jaki jest wielki.

 

ja swoim już cyknąłem

IMG_2768.JPG

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...