Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie przepadam z AC/DC, ale miodzio!

Nie słyszałam o tym duecie. Widzę, że sporo utworów zrobili.Muszę posłuchac więcej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Basiaim napisał:

Nie przepadam z AC/DC, ale miodzio!

Nie słyszałam o tym duecie. Widzę, że sporo utworów zrobili.Muszę posłuchac więcej.

Tak jak wczoraj obiecałam chciałabym zdradzić Wam przepis na przyrządzenie podrobów z jelenia :haha:tylko nie wiem gdzie to napisać?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

Tak jak wczoraj obiecałam chciałabym zdradzić Wam przepis na przyrządzenie podrobów z jelenia :haha:tylko nie wiem gdzie to napisać?

Pewnie w poradniku kulinarnym ;) 

 

https://opiekunkaradzi.pl/tutorials/category/2-książka-kulinarna/  

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

A wiatropylne przy łanie żyta???

Pytam się!?! Słyszałaś???:szydera:

Nie widziałam żyta w Ciechocinku, a i kapusty nie było. Wiatropylnie to chyba tylko ciąże urojone, szczególnie po menopauzie. Dobrze, że ja młoda jak ta jagoda, a Ciechocinek zrobił ze mnie gwiazdę turnusu, oraz wyleczył z kompleksów, ktorych tak naprawdę nie mam :szydera: A to wszystko przez średnią wieku w tym kurorcie :szydera: No czułam się jak smarkula :szydera: Zeby nie być gołosłowną......... W drodze na Festiwal Romów ;) 

rom.jpg

rom1.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Dodzisława napisał:

:d:d:dCieszę się :d , no ale mamy 21 wiek i dużą wiedzę o antykoncepcji:szydera:, oraz jej stosowaniu, a ja klauzuli sumienia nie podpisywałam:szydera: Zresztą.....czy od zbliżenia  cielesnego z łóżkiem można zajść w ciążę?

od kropli walerianowych też nie,ale jak Walerian jeszcze młody to ...........:haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ORIM napisał:

od kropli walerianowych też nie,ale jak Walerian jeszcze młody to ...........:haha:

Walerian był....względnie młody i względnie sprawny, ale tylko w .........oblizywaniu.....się.........:haha::szydera:

Jego miłość do Pis, zdyskwalifikowała go w moim rankingu, juz  w bloku startowym :szydera:

Edytowane przez Dodzisława
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dodzisława napisał:

Nie widziałam żyta w Ciechocinku, a i kapusty nie było. Wiatropylnie to chyba tylko ciąże urojone, szczególnie po menopauzie. Dobrze, że ja młoda jak ta jagoda, a Ciechocinek zrobił ze mnie gwiazdę turnusu, oraz wyleczył z kompleksów, ktorych tak naprawdę nie mam :szydera: A to wszystko przez średnią wieku w tym kurorcie :szydera: No czułam się jak smarkula :szydera: Zeby nie być gołosłowną......... W drodze na Festiwal Romów ;) 

rom.jpg

rom1.jpg

no,dziewczyno punktujesz!!!:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

Nie widziałam żyta w Ciechocinku, a i kapusty nie było. Wiatropylnie to chyba tylko ciąże urojone, szczególnie po menopauzie. Dobrze, że ja młoda jak ta jagoda, a Ciechocinek zrobił ze mnie gwiazdę turnusu, oraz wyleczył z kompleksów, ktorych tak naprawdę nie mam :szydera: A to wszystko przez średnią wieku w tym kurorcie :szydera: No czułam się jak smarkula :szydera: Zeby nie być gołosłowną......... W drodze na Festiwal Romów ;) 

rom.jpg

rom1.jpg

pikobelo!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

przepis na przyrządzenie podrobów z jelenia

Taka wiara  Ci to truchło zwłóczy???

Mają potrójne okrzyki(taki odzew jak nasze hip, hip hura) mówiące o ich męskości i celności. Drą gęby trzy razy i na koniec jest okrzyk: TOLL!!! Polak nie drze ryja i się sam nie chwali przed polowaniem(bo by spłoszył zwierzynę), tylko po cichu robi swoje i czeka na werdykt.:hura:

Na festynie paradowałem w tym kapelaszu. :szydera:

I tańczyłem ze sztachetami. Były wniebowzięte!!! Się pochwalę:szydera: po.:hura:

20180724_142331.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

Dobrze, że ja młoda jak ta jagoda

Nic dodać, nic ująć! Doskonale!!!

Kiedy tańczę, tańczy ze mną cała ziemia, kiedy gwiżdże, gwizda ze mną wiatr...

Ore, ore siaba daba da Amore...

(:hura::hura::hura:)"

 

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dodzisława napisał:

:d:d:dCieszę się :d , no ale mamy 21 wiek i dużą wiedzę o antykoncepcji:szydera:, oraz jej stosowaniu, a ja klauzuli sumienia nie podpisywałam:szydera: Zresztą.....czy od zbliżenia  cielesnego z łóżkiem można zajść w ciążę?

Skoro niepokalanie można, wiatropylnie można, przez pączkowanie można...to kto wie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

Nie widziałam żyta w Ciechocinku, a i kapusty nie było. Wiatropylnie to chyba tylko ciąże urojone, szczególnie po menopauzie. Dobrze, że ja młoda jak ta jagoda, a Ciechocinek zrobił ze mnie gwiazdę turnusu, oraz wyleczył z kompleksów, ktorych tak naprawdę nie mam :szydera: A to wszystko przez średnią wieku w tym kurorcie :szydera: No czułam się jak smarkula :szydera: Zeby nie być gołosłowną......... W drodze na Festiwal Romów ;) 

rom.jpg

rom1.jpg

Prawdziwa gwiazda :oklaski: a kiecka jest zajefajna :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...