Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@ postarzalas mnie o jeden caly dzien...jak moglas?????????

ja tez musze zaleglosci nadrabic jak znikne na chwile ....

i ten paluch....mirelko ...to wysoce nieprofesjonalne:haha:

Jak nieprofesjonalne ,jak profesjonalne !? ...najlepsza technika wkładania czopka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Szczęśliwi czasu nie liczą...:haha: Jak się zorientowałam, to już edytować nie mogłam...:szydera: Ale mogę jutro wtorkowe powitanie wstawić...:haha:

I nie rozumiem o co chodzi z tym paluszkiem...:haha: On pokazuje, że ma ochotę na jednego Twix'a, a nie na dwa...:szydera:

ja znam twoj tok rozumowania w tym temacie..osobiscie mialam okazje go poczuc na stacji drogowej w drodze do domku:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, INEZ napisał:

Ja właśnie tego się bałam,że te podroby nie tak jak trzeba zrobię  i będą np. za twarde .Dzisiaj sobie popatrzę jak oni to przyrządzają ale wcale nie muszę robić tak jak oni .Polędwicę już robiłam 2 razy potem napiszę jak .

Daj mi SPOKOJ z ichsinym gotowaniem .... zepsuc tylko potrafia ... Piekna wolowinke bym kiedys zrobila sama i by paluszki lizali a tak ... czekalam na dyspozycje i wg ichsinych wskazowek robilam ... Wiec pol gara wody zagotowalam ... pokroilam wolowine w plastry ...na talerzyku papryke nasypalam ..w tej papryce trzeba bylo otoczyc ta wolowine i na ta wode wrzucac - do dzis nie wiec czemu tej papryki od razu do gara nie mozna bylo dac ..bo i tak cala z miesa splynela .... W taki metalowy pojemniczek po trochu roznych ziol i to na garku sie wieszalo ..by nie utonelo ... gdzies za godz ...3 pory + 3 szt cebuli pokroilam i do tego gara i to sie chyba ze 2 godz jeszcze gotowalo ... Dziadek ciagle podchodzil i cmokajac wyjadal to z gara oblewajac sobie koszule .... Nie mam pojecia jaki to mialo smak :dale jedli szczesliwi -to chyba bylo EXTRA ...

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko i jak zwykle życzę cudnego dzionka :całus:.

Dziś świętujemy urodziny mojej Pdp, 91 latek zleciało. 

Już byłam złożyć jej życzenia i jak zwykle był płacz i pytanie,,Barbara wrócisz do mnie po urlopie? ".

Dziś przyjedzie zmienniczka, razem wypijemy kawę, potem grill urodzinowy Babci, coś czuję że nocka będzie z głowy. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Co mnie walisz młotkiem...taka prawda...:szydera: Latem, w czasie najazdu tambylców, my tubylcy czujemy się jak w czasie zrzutu amerykańskiej stonki na pola ziemniaczane...wszędzie full...:haha:

Nie kąsa się ręki, która karmi.:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...