Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, anna5826 napisał:

Bylam u SKAPCA nic nie dal ... przelkne ta pigulke....

 

a ja odpukac trafiam na w miare normalne rodziny...mial zlecnie gdzie corka od czasu do czasu prosila, pytala czy moglabym jej przeprasowac to i owo...i wpadalo 20 euraskow za pol godziny roboty czasami kumpela wpadala zeby sobie dorobic...corka nie wiedziala robota byla zrobiona my wypijalysmy kawe  kolezanka wiec kazdy byl zadowlony....trzeba umiec sobie pomagac

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, INEZ napisał:

Dziękuję oni myśliwi są więc chyba znają się na tym i wiedzą,że to jadalne głowa mnie z tego zaczęła boleć :( to jest zamrożone a raczej było bo już częściowo się odmroziło ,Tyle z nich zdołałam wyciągnąć,że w piekarniku to smażą i na noc chyba mlekiem nie trzeba zalewać bo by mi powiedzieli .

Nie martw sie za bardzo gdy odrobine twarde ..blenderem to zalatw podlewajac olejem by sie krecilo wtedy jako farsz Extra do krokietow ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

ostani mój podopieczny trafił do szpitala  na dzień przd moim przyjazdem i w nocy zmarł ,to jest odeslanie?

nie zrozumiales...napisalam ze doczytalam ze jestes dobry w tym co robisz i chwala ci za to

tylko tyle:)

wspolczuje tej sytuacji bo wiem ze to krzyzuje wszystkie plany ale...tak bywa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

nie zrozumiales...napisalam ze doczytalam ze jestes dobry w tym co robisz i chwala ci za to

tylko tyle:)

wspolczuje tej sytuacji bo wiem ze to krzyzuje wszystkie plany ale...tak bywa

dzieki,naprawdę było mi przykro,bo czorta polubiłem:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

a ja odpukac trafiam na w miare normalne rodziny...mial zlecnie gdzie corka od czasu do czasu prosila, pytala czy moglabym jej przeprasowac to i owo...i wpadalo 20 euraskow za pol godziny roboty czasami kumpela wpadala zeby sobie dorobic...corka nie wiedziala robota byla zrobiona my wypijalysmy kawe  kolezanka wiec kazdy byl zadowlony....trzeba umiec sobie pomagac

Wazne ze gralo i sie krecilo a reszte to olewac.... jak gramotni to OK jak dupki to tez .... ha ha ha ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

Dziękuję oni myśliwi są więc chyba znają się na tym i wiedzą,że to jadalne głowa mnie z tego zaczęła boleć :( to jest zamrożone a raczej było bo już częściowo się odmroziło ,Tyle z nich zdołałam wyciągnąć,że w piekarniku to smażą i na noc chyba mlekiem nie trzeba zalewać bo by mi powiedzieli .

Jeśli w piekarniku, to raczej jest coś innego.. Dostaniesz więcej wskazówek? Masz to sama przygotować?

Daj znać, jak poszło i jak potrawa się nazywa.

Powodzenia :)!

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maras1 napisał:

ok ,kochani ,idę spać  bo przed 7 muszę wstać i ciągle nie mogę do tego przywyknąć:d

Budzik ,,budzik!!!:hura: jeszcze miesiąc i ogarniesz:święty: ja tak się wprawiłam we wstawanie o 5 rano,że potem jak zjechałam to dalej o 5 rano na nogi  i wszyscy:szok: długo tak miałam,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, INEZ napisał:

Piszę nie w tym wątku co trzeba bo to na obiadowym powinno być ale tu więcej osób czyta .Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak zrobić podroby z sarny :smutek: na samą myśl o tym biednym zwierzątku płakać mi się chce .W domu nie robię żadnych płucek i nereczek tylko wątróbkę i to drobiową albo co najwyżej wieprzową .Może ktoś coś doradzić ?:d będę bardzo wdzięczna :d

https://www.lowiecki.pl/przepisy.php?po=17&zw=1&zr=0

nie wiem czy cos ci pomoze ten link

kiedys moja ciotka bawial z takie rzeczy...nereki dawala psom a nad reszta swoje czary wyczyniala ...pachnialo niesamowicie trwao to dlugo trwalo ale za to jak smakowalo

popatrz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

https://www.lowiecki.pl/przepisy.php?po=17&zw=1&zr=0

nie wiem czy cos ci pomoze ten link

kiedys moja ciotka bawial z takie rzeczy...nereki dawala psom a nad reszta swoje czary wyczyniala ...pachnialo niesamowicie trwao to dlugo trwalo ale za to jak smakowalo

popatrz

:cmok:To podobno specjał jest specjalite ala mezą ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...