Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Blondi napisał:

@Barbara48 gdzie ten Fitnes ,,,bo napewno chętni się znajdą,,,:oklaski: a tak pozatym,,to dobrze ,że młodzi ludzie mają chęci i pomysly,,życzę Twojemu synowi dużo klientów ,,:hura: 

Chyba w Czestochowie ...  Teraz to na Topie bo kilka lat temu to rzadko przedli ....  Nawet Babcie z kolka rozancowego ...tam przychodza ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, anna5826 napisał:

Ja mylam u siebie - dziadek nie widzial .... Mylam w kuchni i w ich salonie takie WIELKIE na cala sciane ale ani mru mru nie powiedzial ... Ale zaczal sam myc i poprawilam te mazy ....  O piernik to placa za okna - ????

jeszcze nigdy nie myłem okien,nie mam tego w umowie :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

no wiesz ja tam sporo karafek u niej widzialam ostatnio..bedzie pare miechow jak sie widzialysmy to moze cos tam juz puste sie w kacie wala:haha:

dobra dobra..sama wytrąbiłas z moimi kolegami a zwłaszcza z tym rudym blondynem co Ci oczko puszczał..haha zapomniałaś??? A tak zapomniałaś na pewno nic nie mogłaś pamiętać hahaha:haha:Dobra spoko nie powiem nikomu:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny dla was                                                                                                                                                                      https://www.youtube.com/watch?v=dN9QQMy_EkM

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...