Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Barbara48 napisał:

Miałam bardzo pracowity dzień, szłam jak burza przez dom. A wcale nie czuję zmęczenia, lubię rozładować gdzieś energię. 

Gorzej jestem zmeczona siedzeniem całymi dniami na tarasie. 

:dobrze:Mam tak samo,czasami mam wrażenie,że eksploduję.Ale na szczęście jeszcze kilka dni i będę narzekała na nadmiar pracy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:
  • Dobry wieczór :d Resetuje się i robię to czego nigdy w życiu nie robiłam, czyli czytam babskie pisma, które zostawiła tu moja zmienniczka :haha:

Noo ,one świetnie nadają się na reset .... wiem coś o tym ,bo u Franczeski ,poprzedniczka zostawiła takie cymesiki jak Chwila dla Ciebie , Blaski i cienie i... nawet tytułów nie pamiętam ...odmóżdżają koncertowo.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Moja pikawka też ma się dobrze :d Nie tylko Ty wspinałaś się na górę , ja również zaliczyłam dzisiaj jeden szczyt :cool:  całe 70 m wysokości :haha:

też miałem szansę na szczyt,ale nadal nie wiem gdzie jest opiekunka mieszkająca w pobliżu:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Joy napisał:

:dobrze:Mam tak samo,czasami mam wrażenie,że eksploduję.Ale na szczęście jeszcze kilka dni i będę narzekała na nadmiar pracy :haha:

Ja tam nie narzekam na nadmiar pracy jak jadę do domku, wszystko posprzątane, firanki uprane, reszty staram się nie widzieć, coby im przykro nie było. 

Tylko łazienkę sprzątam po swojemu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Moja pikawka też ma się dobrze :d Nie tylko Ty wspinałaś się na górę , ja również zaliczyłam dzisiaj jeden szczyt :cool:  całe 70 m wysokości :haha:

Chwała bohaterom !!! Dobrze,że nie był to szczyt głupoty ...bo takie dzisiaj tu zaliczono.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...