Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, 1bozka napisał:

ale co z psem:szok:??????

Pies jest bezgraniczny w swojej mądrości i rozumie wszystko.:tak2:

Po trzech miesiącach mojego kontraktu, na dwie godziny przed moim powrotem, stoi przy furtce i czeka. Bez sms, @ i tel.

:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, anna5826 napisał:

Basienko po przezyciach w Niemczech ..myslalam ze faktycznie cos pod kopulka mi sie miesza ...bo tu czytam od switu o Niedzieli ..az kalendarz sprawdzalam .... ale moze i masz racje - trzeba dzis wypic druga kawe by Widziec dzis NIEDZIELE i jutro niedziele i pojutrze ....

Czy ty masz aby kalendarz na 2018 rok? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LACH napisał:

Pies jest bezgraniczny w swojej mądrości i rozumie wszystko.:tak2:

Po trzech miesiącach mojego kontraktu, na dwie godziny przed moim powrotem, stoi przy furtce i czeka. Bez sms, @ i tel.

:)

Zawsze wiedziałam,że pies jest wierny i ma dobry węch ale żeby jeszcze dobrą  intuicje ,która pozwala mu wyczuwać porządnego człowieka na odległość ;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czy ty masz aby kalendarz na 2018 rok? :szydera:

Ja też bym chciała taki kalendarz co są w nim same niedziele :haha: hm chociaż właściwie to nic to nie zmienia bo w naszej pracy rzadko kto ma takie luksusy jak wolne niedziele ;)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Ja też bym chciała taki kalendarz co są w nim same niedziele :haha: hm chociaż właściwie to nic to nie zmienia bo w naszej pracy rzadko kto ma takie luksusy jak wolne niedziele ;)

Masz rację, ale....jeśli same niedziele by były, to kiedy zakupy...tu, w kraju, robić? :haha: Z głodu zdechnąć? A może wrócić do przeszłości i zacząć żywiznę hodować i uprawiać poletka? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Masz rację, ale....jeśli same niedziele by były, to kiedy zakupy...tu, w kraju, robić? :haha: Z głodu zdechnąć? A może wrócić do przeszłości i zacząć żywiznę hodować i uprawiać poletka? :szydera:

Ja ostatecznie mogłabym coś  upolować O.o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LACH napisał:

Pies jest bezgraniczny w swojej mądrości i rozumie wszystko.:tak2:

Po trzech miesiącach mojego kontraktu, na dwie godziny przed moim powrotem, stoi przy furtce i czeka. Bez sms, @ i tel.

:)

Wiem ze piszesz prawde .... Bo kiedys w rodzinie mojej byl taki pies ... Czekal na wujka .... Patrzyl w kierunku stacji  PKP i radosnie wyl ... a za pol godz wujek sie pojawial ..a przyjezdzal ok 1 raz w miesiacu ...Cala rodzinka wiedziala ze wlasnie przyjechal ....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Masz rację, ale....jeśli same niedziele by były, to kiedy zakupy...tu, w kraju, robić? :haha: Z głodu zdechnąć? A może wrócić do przeszłości i zacząć żywiznę hodować i uprawiać poletka? :szydera:

To byly PIEKNE CZASY ..teraz UNIA zabrania .... Kot nawet ani szczur do obory wejsc nie moze gdy hodujesz prosiaczka ...a i on jest w ewidencji zapisany ... i upolowac tylko mozna za zgoda Wladz ... i tylko moze to zrobic osoba z uprawnieniami ..a na Podlasiu kontrole byly i wszystko rekwirowali ... a Mieli NOSA oj mieli.... i co do szt zabrali...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...