Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, maras1 napisał:

ktoś jest w Landwehrhagen?

bylam z mirela ponad poltora roku we wsi..moj pdp zmarl ja trafilam do hann muenden wiec rzut beretem a potem do kassel, mirela byla we wsi 3 lata...do tej pory mam kontakt z rodzina mojego pdp zzylismy sie niemal jak rodzina..mirela miala niestety mniej szczescia...ale to byl najlepszy czas za ktorym bardzo tesknie...male grono wspolne kawy spotkania...to byl klimat ktorego kazdemu zycze..i takiej rodziny do jakiej wtedy no ta bene dzieki mireli trafilam

a teraz jede odwiedzic moja druga rodzine we wsi...corka pdp mowi ze jestesmy jak siostry:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

bylam z mirela ponad poltora roku we wsi..moj pdp zmarl ja trafilam do hann muenden wiec rzut beretem a potem do kassel, mirela byla we wsi 3 lata...do tej pory mam kontakt z rodzina mojego pdp zzylismy sie niemal jak rodzina..mirela miala niestety mniej szczescia...ale to byl najlepszy czas za ktorym bardzo tesknie...male grono wspolne kawy spotkania...to byl klimat ktorego kazdemu zycze..i takiej rodziny do jakiej wtedy no ta bene dzieki mireli trafilam

a teraz jede odwiedzic moja druga rodzine we wsi...corka pdp mowi ze jestesmy jak siostry:d

 

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

bylam z mirela ponad poltora roku we wsi..moj pdp zmarl ja trafilam do hann muenden wiec rzut beretem a potem do kassel, mirela byla we wsi 3 lata...do tej pory mam kontakt z rodzina mojego pdp zzylismy sie niemal jak rodzina..mirela miala niestety mniej szczescia...ale to byl najlepszy czas za ktorym bardzo tesknie...male grono wspolne kawy spotkania...to byl klimat ktorego kazdemu zycze..i takiej rodziny do jakiej wtedy no ta bene dzieki mireli trafilam

a teraz jede odwiedzic moja druga rodzine we wsi...corka pdp mowi ze jestesmy jak siostry:d

pisałem mirellą  ,że to 20 min drogi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa...co ja poje..y..maja jakies swieto albo co..turecka muza daje czadu, a teraz jeszcze ognie sztuczne...huczy pod samym oknem...dra te swoje ryje az mam ochote okno otworzyc i sama sie na nich wydrzec..no jak tu zasnac ...czas ucieka i jak blady swit za pasem????:przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bistro policzyło zamówienie:
6x podwójne ekspresso
3x po turecku
3x szatan
2x cacao
2x inka
1x jerba
1x herbata czarna+
1x zielona
1x mięta
1x mleko
Mineralna do woli
Dodatki na bufecie+ po malutkim croissancie
Dzisiaj aromatycznie na koszt Bogusława!!!
To jedziemy!!! Smacznego!!!
Zalewam ja!!!:hura::tak2::hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 1bozka napisał:

łapa YETI:szok::szok:

OSTRZEŻENIE!!!
CZYTAJĄCY POWINIEN TRZYMAĆ DO KOŃCA NERWY NA WODZY. W PRZECIWNYM PRZYPADKU PROSZĘ TEGO POSTA ZIGNOROWAĆ!!!

łapa YETI:szok::szok:

Coś Ty, to moja prawa rąsia!!!
Zapytaj @Darekr jak nie wierzysz.
Był onegdaj na spływie Wisłą z wiatrem i z prądem w okolicy Sandomierza i rozmijał się z gościem na kajaku(osada dwunastoosobowa, cała rodzina+ karmiąca żona i teściowa z pieskiem),
który to jednoosobowo wiosłował swoimi dłońmi, nota bene większymi od pióra wiosła, pod wiatr i pod prąd w kierunku Sanoka ale z wiatrem(on tak ma).
Wyobraź sobie również, że prędkość tej dwunastki była dwa razy większa od prędkości kajaka @Darekr (mimo niesprzyjającego meteogramu ICM, o prądzie już nie wspomnę)
I uwaga pytanie!!! (taki qwiz?)
Po jakim czasie przestała mędzić i traktować wiosłującego rączkami jak burą sukę, jego teściowa(a siedziała na dziobie! no właśnie!)??? Co nie???
Nie ma żadnych dodatkowych podpowiedzi!!!
Musisz dojść do tego za pierwszym szczałem!!!
Nagrodę przewidziałem!!!(nauka wiosłowania"na oklep" oraz wspólne śpiewanie szant "Spinakerów" i "Ryczących Dwudziestek" przy uroczej, małej watrze)
Można korzystać z archiwów "Trybuny Ludu"(szeroko już kiedyś opisywała taki spływ)
Gdybyś nie wiedziała skonsultuj się z najbliższym prawdomównym lekarzem bądź nienajaranym farmaceutą, celem diagnozy wyniku nietrafnej odpowiedzi.
Nie spiesz się, masz dużo czasu!!!
Za kwiaty dziękuję(wątek uważam za zamknięty, nie można dodawać kom.), wolę Märzen'a(mały, zimny, jeden)
Więcej pytań nie mam.   
Ano!
Bym zapomniał, tak się rozbujałem(ech te moje: niefrasobliwość, zamaszystość i nieśmiałość),
że ten gość to ja @LACH
a teściowa żyje i ma się świetnie.
To tak pokrótce.
A gdyby ktoś pytał : "skąd płynęła osada do Sanoka"? To odpowiedź brzmi: z Radomia.

Miłej niedzieli.
I kciuki   trzy   mię.

Schützenfest uważam za rozpoczęty!!!
Udana inaiguracja!!! Nie powiem i owszem.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...