Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dobry wieczór i zarazem....dobranoc. Mam już wolne, trochę trzeba się "wypindrzyć':haha:i do dyskoteki. Ni to dyskoteka, ni to dancing,turyści w średnim i starszym wieku. Dominuje muzyka  taneczna. Turyści z różnych zakątków Niemiec i spoza. Akurat ostatnio parę Polaków spotkałem. No cóż, przy d....muszę też mieć jakiś Geld, nie ma to tamto :haha:więc do portfela czym prędzej muszę lecieć. Miłego wieczoru:cześć: A na koniec utwór, przy którym się bawiliśmy przed tygodniem

 

 

 

 

 

Edytowane przez Radek50
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maras1 napisał:

mam osobny domek w ogrodzie 2 pokoje,więc o 20 koniec pracy i nie mnie rusza ,chyba że wycieczka do sklepu:oklaski:

Po calonocnej podrozy i calym I-szym dniu dreptania wokol dziadkow tez tak sadzilam ... Dziadzio mial na reku alarm i u mnie w pokoju na MAX podkrecony ze umrzyka by ruszylo ... obudzona po 3ch godz spania nie wiedzialam gdzie jestem i co sie dzieje ..kolejny alarm i oprzytomnialam i szybciutko na dol do dziadka ..po umyciu przebraniu wrocilam ...i chyba ze 3 godz ponownie usnac nie moglam .... w koncu usnelam i kolejny alarm bo juz 6ta .... i czas zaczac ranna sluzbe ...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

Po calonocnej podrozy i calym I-szym dniu dreptania wokol dziadkow tez tak sadzilam ... Dziadzio mial na reku alarm i u mnie w pokoju na MAX podkrecony ze umrzyka by ruszylo ... obudzona po 3ch godz spania nie wiedzialam gdzie jestem i co sie dzieje ..kolejny alarm i oprzytomnialam i szybciutko na dol do dziadka ..po umyciu przebraniu wrocilam ...i chyba ze 3 godz ponownie usnac nie moglam .... w koncu usnelam i kolejny alarm bo juz 6ta .... i czas zaczac ranna sluzbe ...

mój nie ma alarmu,nawet nie wie że żyje,obok niego w pokoju mieszka syn,w moim małym domku na parterze mam pokój gościnny a aneksem ,a w aneksie lodówka z piwkiem i czymś więcej:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maras1 napisał:

mój nie ma alarmu,nawet nie wie że żyje,obok niego w pokoju mieszka syn,w moim małym domku na parterze mam pokój gościnny a aneksem ,a w aneksie lodówka z piwkiem i czymś więcej:oklaski:

:zdrówko:  no to Cin Cin ....  i oby w nocy dobrze sie spalo ...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maras1 napisał:

mój nie ma alarmu,nawet nie wie że żyje,obok niego w pokoju mieszka syn,w moim małym domku na parterze mam pokój gościnny a aneksem ,a w aneksie lodówka z piwkiem i czymś więcej:oklaski:

Kaszankę masz nawet ???....A może kiełbasę....ja pierdykam jaki dobrobyt  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra wieczor sie zbliza....ale raporcik...plan wyrobiony...mieszkanie ogarniete walowa na jutro dla dziadka zrobina, ja spakowana na ten jedniodniowy wypad...uprzedzono mnie ze grill bedzie w ogrodzie u synowej mojego bylego pdp czyli zlot rodzinny  bedzie z 10 osob plus jeden czleczek malutki czyli ja...

niewazne ..spedze czas w milym towarzystwie..jutro pobudka jak zwykle czyli switem bladym ale o 6ej takxi i...dworzec....6:45 odjazd..powrot dopiero okolo ..21ej...

milego wieczorku zycze kochani ja dalej do pracy ...

:cześć:

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...