Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

:cmok:

Godzinka to nie dużo ....Ja ostatnio mam to zezowate szczęście , że na granicy jesteśmy  5 - 8 godzin później niż według wcześniejszego planu .....wrrrrrrrrrr.....

A bo pewnie tak kierowcę bajerujesz,że bidulek drogi miesza :haha:albo specjalnie tak błądzi,żeby nacieszyć się towarzystwem "anioła nie kobity" :szydera: Tak czy siak sama sobie jesteś winna:szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jadę jeszcze...

Kierowca miał już u mnie spóźnienie, potem korek i na granicy byliśmy grubo ponad godzinę spóźnieni. Jeszcze troszeczkę i domek. :oklaski:

I tak krótko jedziesz,,w dzień wsiadłaś i w dzień dojedziesz,,nischt zu tragisch,,jak się już jest w Pl to tak jakby się było już w domu,,:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Busiki busiki ,,Sindbadki i blabla car,,,priwate auta ,,jakoś trzeba czymś dojechac ,,przecież piechotą nie popedałujemy,,,kuniem albo buldokiem,,rower odpada,,o samolociku bym zapomniała,,Samolocik wybieram na inne trasy,,ale blablacar i priwate auto pasuje mi ,Ale opiekunka lecąca do pracy samolotem to dopiero widowisko dla Niemcow,,oni myślą ,że my z kamienia łupanego pochodzimy,,a tu zjawia się damusia samolocikiem,,widze już ich miny ,,hahahha super!:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

(P)Inezka ....chcesz w dziób ?:haha:

Dzióbeczek jak już  ;) A Ty się nie dziw,że @Joy tak napisała jak na forum się chwalisz  ,że nawet 2 na raz kierowców potrafisz zbajerować :p teraz to nawet czerwonej mordki mi dać nie możesz :hura:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

Dzióbeczek jak już  ;) A Ty się nie dziw,że @Joy tak napisała jak na forum się chwalisz  ,że nawet 2 na raz kierowców potrafisz zbajerować :p teraz to nawet czerwonej mordki mi dać nie możesz :hura:

Jeżuńkuuuuu....trzymajata mi ręce :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...