Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lucyna.beata napisał:

ale wiesz...jak rowerem to na rozgrzewke kolan itd potrzebuje pol godziny ale moge za to dluuuugooo...na tym rowerze jezdzic..taki...dlugodystansowiec ze mnie....w tym sporcie:haha:

ale...o tym..to moze na innym watku

cholera ,też tak chciał dłuuugodystansowo:oklaski:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ale wiesz...jak rowerem to na rozgrzewke kolan itd potrzebuje pol godziny ale moge za to dluuuugooo...na tym rowerze jezdzic..taki...dlugodystansowiec ze mnie....w tym sporcie:haha:

ale...o tym..to moze na innym watku

Bez ....siadełka  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

ale wiesz...jak rowerem to na rozgrzewke kolan itd potrzebuje pol godziny ale moge za to dluuuugooo...na tym rowerze jezdzic..taki...dlugodystansowiec ze mnie....w tym sporcie:haha:

ale...o tym..to moze na innym watku

Ty się nie tłumacz :d @maras1 jest taki szybki , ze za każdym razem  żonce wmawia , ze wolno bidulka  reaguje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...ptaszek płacze....aż się usmarkał  :haha:

 na dodatek gacie mokre ,,:smutek: :hura: ale co ptaszek przeżył to przeżył,,a ile przy tym wdechów i wydechów, dreszczyków emocji i uniesień,, koniec bo zaraz sama się usmarkam:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

 na dodatek gacie mokre ,,:smutek: :hura: ale co ptaszek przeżył to przeżył,,a ile przy tym wdechów i wydechów, dreszczyków emocji i uniesień,, koniec bo zaraz sama się usmarkam:hura:

wszystkie tylko gadacie ,ale żadna nie pomoże:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Blondi napisał:

Ale ja się uśmiałam,,,z tych czapeczek i traumy,,też miałam sukienkę wełnianą,,ale na szczęscie nie gryzła i ją bardzo lubiałam,,a do sukienki mialam złoty w kółka pasek metalowy czy to był plastik ,,nie ważne ,,super za to strój,,wszystko pasowało,,a czapeczki ciepłe to tylko z mohera ,,moda na moher była ,jest i będzie:hura: 

Hitem w czasach no może nie dzieciństwa ale mojej  młodości  było włóczka moherowa przywożona z Austrii :haha:Sama raz pojechałam ze znajomymi papierosy w Wiedniu sprzedałam jakąś walutę wymieniłam bo tam się podobno opłacało kupiłam takie opakowanie włóczki moherowej pamiętam była taka cieniowana biało -fioletowa i taką paletę z cieniami do oczu sobie kupiłam .Potem z tej włóczki mama zrobiła mi śliczny sweterek ach co to były za czasy .

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pójdź ...pójdź w ramiona nasze ...dziecinko . Pomożemy ....ale jak my Ci wszystkie na raz pomożemy to ....będziesz wiał gdzie pieprz rośnie :haha:

basiu dawaj...zabieramy sie do pomocy..trza wesprzec w potrzebie....

tylko wez talk na otarcia ze soba:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...