Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, maras1 napisał:

fany bajerant:d

Tak trzymaj ,,pożartować i się trochę tego tam nikomu nie zaszkodzi,,,przecież to relaks w tej robocie,,nikt mi nie powie ,że nie,,,ale pisac więcej nie będę,,bo ,,,,,,,,:przekleństwa:>:(:przekleństwa: kółko moherów się na mnie rzuci,, :szok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Tak trzymaj ,,pożartować i się trochę tego tam nikomu nie zaszkodzi,,,przecież to relaks w tej robocie,,nikt mi nie powie ,że nie,,,ale pisac więcej nie będę,,bo ,,,,,,,,:przekleństwa:>:(:przekleństwa: kółko moherów się na mnie rzuci,, :szok:

z dwojga złego lepiej ,ja się rzucę:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Prorok jaki czy co ?  A może ja jeszcze nie wiem.... A ONI wiedzą.

Taki mail dostałam : "Nie utrzymujesz moczu? Koniec z wkładkami. Błyskawiczna, domowa metoda".

 

Teraz to mnie rozbawiłaś do łez .Jak Twoja zmienniczka by zrezygnowała to ja jestem chętna :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INEZ napisał:

Trzeba być sprytnym :haha:

inez jednego sie nauczylam...nic za darmo nie dostajemy...mozemy przeciagac w czasie pewne sprawy...ale nie uniknie sie splacenia tego co jestesmy winni..to przenosnia bo to nie tylko finansow dotyczy...predzej czy poznije przychodzi czas zwrotu...

trudne rzeczy jakie nas dotykaja to nauka pytanie...czy wyciagniemy z tego wnioski...ale nade wszystko zapominamy czesto o czyms takim..jak pokora wobec zycia...w bardzo szerokim pojeciu

ale sprty...zawsze sie przyda...chociaz teraz na czasie jest slowo kreatywnosc

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

jednego sie nauczylam...nic za darmo nie dostajemy...mozemy przeciagac w czasie pewne sprawy...ale nie uniknie sie splacenia tego co jestesmy winni..to przenosnia bo to nie tylko finansow dotyczy...predzej czy poznije przychodzi czas zwrotu...

:tak:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to powiedzieć ,,bo mnie męczy,,,wolnośc słowa zawsze tutaj na forum była ,,była  ,,wszyscy pisaliśmy o wszystkim,,nawet nieraz dużo ciekawiej jak teraz ,,ale nischt zu tragisch ,mi się zawsze wszystko podoba ,,akceptuje wiele rzeczy,staram się zrozumiec ludzi i ich podejscia ,nieraz mają złe dni jak nasi PDP ,,normalka ,mają fochy i grymasy,,ale tutaj nikt niech nikogo nie ustawia do pionu,niech wszyscy będą tacy jacy są,,,fajni , zazdrosni ,wredni itd, ja jestem Blondi ,,i mnie mohery i kólko różancowe  na tym forum zablokowało!!! czemu? wszyscy wiedzą ,że to mój drugi dom,,,ale zaczynam nie lubiec tego forum,,mafie są tu jakies,,moherowo rządzi,,tego nie wolno a to możesz ,,jak w szkole ,,masakra jakas,,nie było tego wczesniej,,,jest nas teraz  tutaj dużo,,akceptujmy wszystko,,, mamy być sobą a nie udawakami ,,na forum wpadamy i chcemy się czuc super i pisać o wszystkim ,a ten kto nie chce czytac-niech nie czyta ,,zazdrosnikow jest full,,wiem ,że nie jednemu weszłam za skórę ,,ale nawet tego oszołoma kocham,,bo jak by mnie poznał to na 100% by zmienił zdanie,,a jestem szalona i kochana ,,

kocham Was Wszystkich ,,:serce: tych pięknych i tych brzydkich ,,tych mądrych i tych głupich,,tych wrednych i tych nie wrednych,, zazdrośników  ,,-ale nie muszą  czytać moich postów,,,, tych co mnie nie lubią też,, jestem inna i wiem o tym,,a że popiszę sobie tutaj o seksie ,,o kochaniu ? o swoim życiu teraz -toż to jest piękne ,,,:serce: co ja mam teraz za bajke!!! buziaki dla Wszystkich,,, nie blokujcie mnie ,,bo ucieknę na inne forum,,taka prawda,,,lubię prawdę ,,prawdę -pa!!!:love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Tak trzymaj ,,pożartować i się trochę tego tam nikomu nie zaszkodzi,,,przecież to relaks w tej robocie,,nikt mi nie powie ,że nie,,,ale pisac więcej nie będę,,bo ,,,,,,,,:przekleństwa:>:(:przekleństwa: kółko moherów się na mnie rzuci,, :szok:

rzucil się jeden:oklaski: brawo ,,wiedzialam,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...