Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, dorobota napisał:

Dzień dobry - wieczór . Dopaliłam się dzisiaj w wyjątkowo spokojny dzień. Taka pogoda to marzenie . Jeszcze cały sierpień ma być pogodny i gorący . Teraz wyglądam jak prawdziwa  Włoszka . Czy ktoś na forum zna dobrze język włoski ? prosiłabym o dosłowne tłumaczenie sms-a. Kombinuje i kombinuje, wychodzi mi, że chyba za mąż wyjdę. He,he,he,he .

Zapytaj.

https://opiekunkaradzi.pl/temat/1605-ile-zarabiałyście-na-1-wyjeździe/?do=findComment&comment=140742

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dorobota napisał:

Dzień dobry - wieczór . Dopaliłam się dzisiaj w wyjątkowo spokojny dzień. Taka pogoda to marzenie . Jeszcze cały sierpień ma być pogodny i gorący . Teraz wyglądam jak prawdziwa  Włoszka . Czy ktoś na forum zna dobrze język włoski ? prosiłabym o dosłowne tłumaczenie sms-a. Kombinuje i kombinuje, wychodzi mi, że chyba za mąż wyjdę. He,he,he,he .

To wypada tylko pogratulować wiesz już chociaż kiedy i za kogo?:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dorobota napisał:

Dzień dobry - wieczór . Dopaliłam się dzisiaj w wyjątkowo spokojny dzień. Taka pogoda to marzenie . Jeszcze cały sierpień ma być pogodny i gorący . Teraz wyglądam jak prawdziwa  Włoszka . Czy ktoś na forum zna dobrze język włoski ? prosiłabym o dosłowne tłumaczenie sms-a. Kombinuje i kombinuje, wychodzi mi, że chyba za mąż wyjdę. He,he,he,he .

a dostałaś pierścionek z brylantem?? Bo sms to sie chyba nie liczy 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie w łeb strzelę !... synuś Pdp zamówił grę Bingo , dzisiaj właśnie przyszła paczka .Babka napalona jak Suweren na 500+ , łapki zaciera ,że będzie sobie teraz grały wymiennie,raz Kniffel raz Bingo....zaraz mnie szlag jasny trafi :mur:....a tak w ogóle ,ma ktoś jaki namiar na sztelę od połowy września w Baden- Baden , ewentualnie w Monte Carlo !? :szydera:...po tym turnusiku ,to tylko tam ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Ja sobie w łeb strzelę !... synuś Pdp zamówił grę Bingo , dzisiaj właśnie przyszła paczka .Babka napalona jak Suweren na 500+ , łapki zaciera ,że będzie sobie teraz grały wymiennie,raz Kniffel raz Bingo....zaraz mnie szlag jasny trafi :mur:....a tak w ogóle ,ma ktoś jaki namiar na sztelę od połowy września w Baden- Baden , ewentualnie w Monte Carlo !? :szydera:...po tym turnusiku ,to tylko tam ...?

Przynajmniej ćwiczysz pożyteczne umiejętności.

Posady krupierki teraz będziesz szukać. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mam nadzieję że szykuje się do podróży i nie zdąży przeczytać. :haha:

A to masz szczęście ;) Najlepiej jak przyjedzie  to udaj ,że już śpisz i  zostaw jej karteczkę zupa z bukszpanu jest w kompostowniku jak jesteś głodna to możesz się poczęstować :haha:.Pewnie by zaraz zawróciła do busa ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

A to masz szczęście ;) Najlepiej jak przyjedzie  to udaj ,że już śpisz i  zostaw jej karteczkę zupa z bukszpanu jest w kompostowniku jak jesteś głodna to możesz się poczęstować :haha:.Pewnie by zaraz zawróciła do busa ;)

Nie pisz takich rzeczy bo jak przeczyta to w ogóle do busika nie wsiądzie. :przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie pisz takich rzeczy bo jak przeczyta to w ogóle do busika nie wsiądzie. :przekleństwa:

Napisałaś,że już nie przeczyta bo się pakuje i jak umowę podpisała to w razie czego postrasz ją,że firma ją kosztami obciąży :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie denerwuj mnie i nie sugeruj takich zagrań bo to nasza koleżanka a forum. :szydera:

A to gratulacje tylko nie wiem dla kogo czy dla Ciebie,że ją w to wrobiłaś czy dla niej,że taka odważna :haha:.Tak czy owak pozdrawiam Was obie ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...