Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak Kasieńka przeżywa mój wyjazd. Nie pamięta mojego imienia, nie wie jak długo tu jestem ale im  bliżej wyjazdu tym częściej o niego pyta i upewnia się że będę tu spała. 

I pyta kiedy wrócę....

Może nauczy się w końcu jak mam na imię. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Do 11-tej lało...potem wyszło słonko i zrobiło się niesamowicie gorąco i duszno...teraz znowu niebo za chmurami się schowało, wiatr chłodny wieje...a mi od tych wariacji ciśnieniowych buzia się drze do spania...:smutek: Jak u was? 

U mnie przez 5 tyg kropla deszczu nie spadła, dzisiaj 31 st .moje klimaty:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A jednak Kasieńka przeżywa mój wyjazd. Nie pamięta mojego imienia, nie wie jak długo tu jestem ale im  bliżej wyjazdu tym częściej o niego pyta i upewnia się że będę tu spała. 

I pyta kiedy wrócę....

Może nauczy się w końcu jak mam na imię. :haha:

Moja ubiegłoroczna demencyjna Tereska ,też przeżywała za każdym razem mój wyjazd ....ale przez rok pozostałam dla niej gute Frau.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Moja ubiegłoroczna demencyjna Tereska ,też przeżywała za każdym razem mój wyjazd ....ale przez rok pozostałam dla niej gute Frau.:haha:

Ja jestem "Halo" albo "meine liebe Frau".

A na lodówce ma jak wół napisane że jej opiekunka ma na imię Maria. Czasem się pyta kto to jest i czy ją znam. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem "Halo" albo "meine liebe Frau".

A na lodówce ma jak wół napisane że jej opiekunka ma na imię Maria. Czasem się pyta kto to jest i czy ją znam. :szydera:

I dlaczego zostawiła swoją wizytówkę na lodówce?:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem "Halo" albo "meine liebe Frau".

A na lodówce ma jak wół napisane że jej opiekunka ma na imię Maria. Czasem się pyta kto to jest i czy ją znam. :szydera:

Masz prawdziwą demencyjną babcię,,dobrze że spokojną,,jak ja lubię takich PDP,,,bo mają fajne pomysły,,a że się czlowiek nagada to nischt zu tragisch,,nie raz takiej babci pomogłam jeszcze w jej wyczynach,,bo czemu nie,,niech ma rozrywkę jakąs w ciągu dnia,,nie raz narozrabiała ,ale ja posprzątałam i temat zamknięty,,,najwazniejsze ,że lodówka była w nocy ,,do obskoczenia,,czekala kiedy zniknę z horyzontu i dawaj do lodówki-hahahha fajna i super babcia,,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Do 11-tej lało...potem wyszło słonko i zrobiło się niesamowicie gorąco i duszno...teraz znowu niebo za chmurami się schowało, wiatr chłodny wieje...a mi od tych wariacji ciśnieniowych buzia się drze do spania...:smutek: Jak u was? 

U mnie do 15.00 było gorąco, słońce wychodziło zza chmur i dawało czadu. Jak wsiadłam do samochodu to prawie się ugotowałam.....ok 18.00 potężna burza i lało jak z cebra......teraz jest przyjemnie bo się trochę ochlodziło i leciutki zefirek wieje......:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

U mnie do 15.00 było gorąco, słońce wychodziło zza chmur i dawało czadu. Jak wsiadłam do samochodu to prawie się ugotowałam.....ok 18.00 potężna burza i lało jak z cebra......teraz jest przyjemnie bo się trochę ochlodziło i leciutki zefirek wieje......:d

A u mnie było 30 stopni dzisiaj i tylko w domku siedziec ,,no :papieros: na tarasie i jesc ,,,ale szybko do domu,,za gorąco,, więc się intensywnie uczę,, powtarzam niemiecki,,mam takie naloty na naukę i bardzo dobrze,,sprawdzam się ,,mimo wszystko musze się uczyć dalej,,są wyrażenia ktorych w ogóle się nie nauczę ,bo mi nie potrzebne,,ale gramatycznie uczę się mówić,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przez to że nie pakuję się wcześniej, zawsze pod koniec pracy, kiedy zbliża się czas wyjazdu mam wrażenie że za szybko leci. Że jeszcze to, tamto siamto muszę zrobić. No i się spakować. Zazwyczaj w przedostatni albo nawet w ostatni dzień. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, INEZ napisał:

I dlaczego zostawiła swoją wizytówkę na lodówce?:haha:

Jak to dlaczego ? ....Nie słyszałaś o tym , że niektórzy , żeby goście za dużo cukru nie używali to wkładają swoje zdjęcie ...niby niechcący ...do cukierniczki ?.....Noo...a M &J ....przykleiła karteczkę ze swoim imieniem ....ku odstraszaniu ewentualnemu podjadaczowi ...lodówkowemu ...czaisz ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Tia.....

A swoją drogą fajny facet. I przystojny i w odpowiednim wieku. Niestety ma żonę. Też fajną. :mur:

Ulżyło mi,,jak fajny i przystojny,,,i burmistrz:hura: i fajna żona,,ales paletti,,:hura:,co się bijesz po głowie ,,ile razy mam mówic ,że forum randkowe się kłania? no ile ? tam jest full burmistrzów,,jakich tylko chcesz,,co jeden to prezydent nawet-:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...