Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, salazar napisał:

Dodzisława pisała (a ona się na tym zna), że przy działalności nie używa się pojęcia netto i brutto. Pracujesz na działalności czy przez agencję? 

trzeba używać pojęcia netto,bo interesuje mnie ile dostanę,podatek mogę zaniżyć wysyłając kasę mamie emerytce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

poprzednicy mieli 1200-1250,na umowę,

Tee...nie poprzednik ...Coś mnie podkusiło i luknęłam tam , gdzie po dywanach się popitala . Konkretnie w " szukam koleżanki " ....Skubaniutki ....obrotny jesteś , nie ma to tamto ... Widać , że samotność strasznie Ci doskwiera , ale wszędzie ...po ptokach ...bo ..." jadę do domu 8 -go ....ale auto mam ..." :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tee...nie poprzednik ...Coś mnie podkusiło i luknęłam tam , gdzie po dywanach się popitala . Konkretnie w " szukam koleżanki " ....Skubaniutki ....obrotny jesteś , nie ma to tamto ... Widać , że samotność strasznie Ci doskwiera , ale wszędzie ...po ptokach ...bo ..." jadę do domu 8 -go ....ale auto mam ..." :haha:

szukam wszędzie ,bo tu naprawdę nie ma co robić

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maras1 napisał:

trzeba używać pojęcia netto,bo interesuje mnie ile dostanę,podatek mogę zaniżyć wysyłając kasę mamie emerytce

Ty mozesz swoje netto wyliczyc(to co masz na reke),bo wiesz jakie koszty ponosisz. Agencje podajace oferty niestety nie, wiec powinny podac kwote przychodu, a nie netto.

O to chodzilo w dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Ty mozesz swoje netto wyliczyc(to co masz na reke),bo wiesz jakie koszty ponosisz. Agencje podajace oferty niestety nie, wiec powinny podac kwote przychodu, a nie netto.

O to chodzilo w dyskusji.

ale chyba każdego z nas interesuje netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

ale chyba każdego z nas interesuje netto?

Kazdego to interesuje, ale nie kazdy ma takie same koszty, bo np. moze korzystac z ulgi podatkowej ,

placic male lub duze ubezpieczenie, moze nie placic go wcale, nawet kwota, ktora  wezmie ksiegowy bedzie inna.

To sa koszty.

Od przychodu odejmiesz koszty to masz netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Kazdego to interesuje, ale nie kazdy ma takie same koszty, bo np. moze korzystac z ulgi podatkowej ,

placic male lub duze ubezpieczenie, moze nie placic go wcale, nawet kwota, ktora  wezmie ksiegowy bedzie inna.

To sa koszty.

Od przychodu odejmiesz koszty to masz netto.

teraz mam 1650 NETTO po odliczeniu wszelkich kosztów:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...