Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś zajumał mi dzisiaj słońce...:haha: Nie płaczę tylko dlatego, że temperaturka jest niczego sobie....23 stopnie, za chmurami niebo gdzieś jest....:haha: To co miałam w ogrodzie do zrobienia, to wczoraj w 85 % zrobiłam...pobrodziłam w stawie żeby pompkę ustawić, poobcinałam przekwitłe kwiatostany na krzewach i bylinach, dzikie tryby z migdałka usunęłam i powlekłam miejsca sztuczną korą, dla Mamy naścinałam lawendy do wazonu, podlałam moje boróweczki, zmieniałam lekko dekoracje ogrodowe...ufff...:haha: Ale się nachwaliłam...oj joj, joj....Ale jest i wartość dodana...plecki opalone nieźle...a dzisiaj odpoczynek od kąpieli słonecznej...i błogie lenistwo...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ktoś zajumał mi dzisiaj słońce...:haha: Nie płaczę tylko dlatego, że temperaturka jest niczego sobie....23 stopnie, za chmurami niebo gdzieś jest....:haha: To co miałam w ogrodzie do zrobienia, to wczoraj w 85 % zrobiłam...pobrodziłam w stawie żeby pompkę ustawić, poobcinałam przekwitłe kwiatostany na krzewach i bylinach, dzikie tryby z migdałka usunęłam i powlekłam miejsca sztuczną korą, dla Mamy naścinałam lawendy do wazonu, podlałam moje boróweczki, zmieniałam lekko dekoracje ogrodowe...ufff...:haha: Ale się nachwaliłam...oj joj, joj....Ale jest i wartość dodana...plecki opalone nieźle...a dzisiaj odpoczynek od kąpieli słonecznej...i błogie lenistwo...:oklaski:

Uczciwie zapracowałaś na lenistwo,nawet na dwa dni nic nie robienia :) .Teraz relaksuj się tu z nami:drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Teresadd napisał:

Usypiam.Poradzić sobie już nie mogę.Telefon mi z ręki wylata na którym ten post piszę .,no masakra jakaś.dobranoc chyba za wcześnie

O.o

Może uda Ci się choć na kwadrans zdrzemnąć? Spróbuj ,od razu poczujesz się lepiej.I masz:kawa:plus:403_chocolate_bar:  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LACH napisał:

Da się? Da się!

W ramach terapii i aktywizacji zajęciowej: malowanie byczego dzwonka. Gratis!

Wynagrodzenie: 2350 CHF Netto
Miejsce: Zurych

;):haha:

Pogadaj z tymi którzy z tej firmy jechali. Czy aby na pewno tyle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufffff . Wreszcie klapnęłam na zadek . U nas jest dzisiaj wyjątkowo parno i duszno a ja biegałam po urzędach . Byłam w banku i ZUSie i tak w tym drugim zastanawiałam się dlaczego te panie nigdy nie są tak miłe i z sercem na dłoni , jak te w banku :haha:Może one mają urzędowy nakaz posiadania tak wrednego wyrazu twarzy ? :haha:

Dla osłody wreszcie dotarłam do mojego jubilera w celu wymiany kamienia w pierścioneczku :d Ostatnio pocałowałam tylko klamkę z powodu urlopu a ja chodzę tylko jednemu tyłek zawracać , bo on już dobrze zna moje dziwactwa i zamiłowanie do staroci .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Ufffff . Wreszcie klapnęłam na zadek . U nas jest dzisiaj wyjątkowo parno i duszno a ja biegałam po urzędach . Byłam w banku i ZUSie i tak w tym drugim zastanawiałam się dlaczego te panie nigdy nie są tak miłe i z sercem na dłoni , jak te w banku :haha:Może one mają urzędowy nakaz posiadania tak wrednego wyrazu twarzy ? :haha:

Dla osłody wreszcie dotarłam do mojego jubilera w celu wymiany kamienia w pierścioneczku :d Ostatnio pocałowałam tylko klamkę z powodu urlopu a ja chodzę tylko jednemu tyłek zawracać , bo on już dobrze zna moje dziwactwa i zamiłowanie do staroci .:haha:

Aż boję się zapytać ile Twój mąż ma lat :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ooooo.....to rzeczywiście staroć...:szydera:

 

Teraz, INEZ napisał:

To chyba jeszcze nie taka staroć ?:haha:;)

To zamiłowanie do staroci obejmuje tylko przedmioty martwe :p Chociaż niektórzy staruszkowie mają tyle uroku , że można by ich łyżkami jeść :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...