Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec Samby,,i dobrze ,,bo ile można,ale przyznam ,że parada piękna,,pogoda dopisała i full atrakcji,,bylo na co popatrzec,,dziewczyny w tych pięknych strojach były całe mokre,,ja sobie trochę z nimi fotek porobiłam podczas parady,,ludzi full, życie trwało na całego,,potańczyłam i wróciłam dętka,,zmeczona ,,no co! jeszcze z piękna pogoda się w burze zamieniła to też super,,na stare kosci zmiana pogody wpływa -no niestety,,zmęczenie dopadnie po 3 dniach szalonej wariacji,,:hura:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

Koniec Samby,,i dobrze ,,bo ile można,ale przyznam ,że parada piękna,,pogoda dopisała i full atrakcji,,bylo na co popatrzec,,dziewczyny w tych pięknych strojach były całe mokre,,ja sobie trochę z nimi fotek porobiłam podczas parady,,ludzi full, życie trwało na całego,,potańczyłam i wróciłam dętka,,zmeczona ,,no co! jeszcze z piękna pogoda się w burze zamieniła to też super,,na stare kosci zmiana pogody wpływa -no niestety,,zmęczenie dopadnie po 3 dniach szalonej wariacji,,:hura:

W Coburgu mają jeszcze święto kapeluszy :szydera:  Łażą wtedy wszystkie niemieckie chłopy, od zer do 100 lat,  w dziwacznych nakryciach głowy, dumni jak pawie, często gęsto w krótkich bawarskich gatkach i marynarkach.... Wygląda to jak parada przebierańców niż poważne święto  :haha:I nie wiem po co im ten murzyn w herbie miasta O.o

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, NNNdanuta napisał:

W Coburgu mają jeszcze święto kapeluszy :szydera:  Łażą wtedy wszystkie niemieckie chłopy, od zer do 100 lat,  w dziwacznych nakryciach głowy, dumni jak pawie, często gęsto w krótkich bawarskich gatkach i marynarkach.... Wygląda to jak parada przebierańców niż poważne święto  :haha:I nie wiem po co im ten murzyn w herbie miasta O.o

Swięto kapeluszy też mi się podoba,,ale dlaczego tylko chłopy? slodziak nie wie o takim święcie,,to chyba nic poważnego:haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coburg bogate miasto,tam bym chciała pracować,,w razie pracy!!:hura: ale narazie się nie zanosi aby Blondi musiała pracować,,szykuje się następna wycieczka nad morze w De,,,ale jeszcze mnie czeka 3 imprezy przed wycieczką,,,fest gdzie się ubiorę na bawarkę-hahahaha,,grill u nas na 20 albo więcej osób, fest jeszcze jeden ,gdzie będzie holz-palony,,,ale tam tylko pojedziemy na wieczór,,,ufff co za tempo ,ja wysiadam już,,,:smutek:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Coburg bogate miasto,tam bym chciała pracować,,w razie pracy!!:hura: ale narazie się nie zanosi aby Blondi musiała pracować

W Coburgu maja luksusowy Seniorheim, który zlokalizowany jest na przeciwko Heimu chyba o różnym poziomie, czyli dla pacjentów w zależności od zasobności portfela ... Mój pdp trafił tam do pokoju jednoosobowego, który wyposażono (poza łóżkiem) w meble z domu... Jego żona została w Seniorheimie po sprzedaży ogromnego domu, w którym już we dwie nie dawałyśmy rady opiekować się nim.  :( Tak piszę .., może Ciebie kiedyś zainteresuje... :)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

W Coburgu maja luksusowy Seniorheim, który zlokalizowany jest na przeciwko Heimu chyba o różnym poziomie, czyli dla pacjentów w zależności od zasobności portfela ... Mój pdp trafił tam do pokoju jednoosobowego, który wyposażono (poza łóżkiem) w meble z domu... Jego żona została w Seniorheimie po sprzedaży ogromnego domu, w którym już we dwie nie dawałyśmy rady opiekować się nim.  :( Tak piszę .., może Ciebie kiedyś zainteresuje... :)

Dzięki! dobra kobieto! nigdy nic nie wiadomo,,życie pokaże,ale wiem ,że jest dużo Heimów ,gdzie starsi ludzie mogą brac swoje meble itd, i to uważam ,ża super pomysł,,ktoś kto to wymyślił wie ,jak trudno starszym ludziom pożegnać się nawet z taboretem  czy łóżkiem,,,swoimi lubimisiami:tak2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

I biały szal!

:hura:

lakierki też?  a laskę też masz i lornetkę? widzę już Ciebie na tym balkonie w teatrze ,,jak się kręcisz i miejsca nie możesz sobie znalesc,,szukasz tam czegoś ,,jakbyś fortunę zgubił,,spocony na maxa, 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Dzięki! dobra kobieto! nigdy nic nie wiadomo,,życie pokaże,ale wiem ,że jest dużo Heimów ,gdzie starsi ludzie mogą brac swoje meble itd, i to uważam ,ża super pomysł,,ktoś kto to wymyślił wie ,jak trudno starszym ludziom pożegnać się nawet z taboretem  czy łóżkiem,,,swoimi lubimisiami:tak2:

Tu mam piękny Heim, zlokalizowany w starym klasztorze, po generalnym remoncie. Oglądałam go w środku.., specjalizują się w hydroterapii (metoda Kneipp'a), ale nie maja tu pokoi jednoosobowych. Najmniejsze sa dwuosobowe...)))

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacerek udany nawet nawiązałam znajomość. Jednak letnia sukienka ma coś w sobie . Odważyłam się i weszłam do lokalu, gdzie mieszane towarzystwo oglądało mecz i popijało piwko . Byłam zaskoczona luzem wszyscy uśmiechnięci i rozgadani . Nawet jakiś Mario zaprosił mnie do stolika . Trochę się krepowałam , ale jakie oczy miał :d . Nie dałam się namówić na randkę, swój nr tel. dałam i to nie na serwetce zapisał, tylko wpisał do swojej książki w telefonie .

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dorobota napisał:

Spacerek udany nawet nawiązałam znajomość. Jednak letnia sukienka ma coś w sobie . Odważyłam się i weszłam do lokalu, gdzie mieszane towarzystwo oglądało mecz i popijało piwko . Byłam zaskoczona luzem wszyscy uśmiechnięci i rozgadani . Nawet jakiś Mario zaprosił mnie do stolika . Trochę się krepowałam , ale jakie oczy miał :d . Nie dałam się namówić na randkę, swój nr tel. dałam i to nie na serwetce zapisał, tylko wpisał do swojej książki w telefonie .

:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dorobota napisał:

Spacerek udany nawet nawiązałam znajomość. Jednak letnia sukienka ma coś w sobie . Odważyłam się i weszłam do lokalu, gdzie mieszane towarzystwo oglądało mecz i popijało piwko . Byłam zaskoczona luzem wszyscy uśmiechnięci i rozgadani . Nawet jakiś Mario zaprosił mnie do stolika . Trochę się krepowałam , ale jakie oczy miał :d . Nie dałam się namówić na randkę, swój nr tel. dałam i to nie na serwetce zapisał, tylko wpisał do swojej książki w telefonie .

Zuch dziewczyna. :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie żartujcie. Ja się do Heimu nie wybieram. :haha:

Z roku na rok jestem coraz młodsza.

I piękniejsza. :szydera:

Ja mam tak samo xd, ale jak jestem gdzieś blisko to sobie oglądam obiekty, które jakby mam okazję pooglądać... :d Z tego tu Heimu moja pdp kiedyś zwiała, ale chciała mi pokazać gdzie też mieszkała :d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...