Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, violka napisał:

Pierwsze cyfry nr konta bankowego są cyframi które mówią jaki to bank :tak2: Tak po chłopsku wytłumaczyłam :d

 

jezeli juz...to zmienily sie troche zasady przelewow SEPA od stycznia 2018 wiec...to juz nie jest az tak wazne...ale ....dobra...wazne zeby miec jakies konkrety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mirelle'o ...teraz też doczytałam ( busik ...niestety ze względu na upał 20 -21 ) i powiem Ci , że wstyd mi za niektóre nasze dziewczyny ! ....Człowiek szukał wsparcia ...wstawił fotę własnych ...dużo śmiganych , ale za to niezbyt często mytych stópek ...a one ...te / cenzura / huzia na Józia ....że brzydkie ...że coś tam ...coś tam i jeszcze więcej ...nawet mordojebki były ...A gdzie wsparcie ....współczucie ....gdzie ....się pytam ?.....Zamiast doradzić np. nie chodź w zakrytych butkach ....kup se sandałki ...śliczne jakieś ...Nieee...żadna nie doradziła co ma bidulek zrobić ....albo , żeby chociaż próbowano namawiać : umyj se ...chociaż raz na miesiąc , ale umyj ....żadna ! Taka ta nasza koleżeńskość ...Qwa nać ...

basiu..

nie doczytalam czyje to stopy ale...jak dla mnie...czy to aby bylo miejsce na tego typu zdjec??

nie jestem pewna intencji autora tego zdjecia ...czemu to mialo sluzyc....pokazac obraz choroby? zasugerwac cos?? ale co..zadzialal tu czynnik zaskoczenia....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, lucyna.beata napisał:

basiu..

nie doczytalam czyje to stopy ale...jak dla mnie...czy to aby bylo miejsce na tego typu zdjecia??

nie jestem pewna intencji autora tego zdjecia ...czemu to mialo sluzyc....pokazac obraz choroby? zasugerwac cos?? ale coz..zadzialal tu czynnik zaskoczenia....O.o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LACH napisał:

Jeśli masz jakieś wątpliwości dotyczące przelewów krajowych i zagranicznych chętnie wyjaśnię.:cześć2:

ja mysle ze techniczne detale kazdy z nas ogarnie...pozostaje czekac na wiadomosci od naszej kolezanki gdzie jak i tak dalej...dysputy niczemu nie sluza

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LACH napisał:

Dzień dobry Wszystkim radosnym Słoneczkom!

Poniżej przedstawiam WZÓR  przelewu z konta niemieckiego na polskie:20180715_070416.png.5f68226aaf1908fe29875ac3b2585e44.png

I wymagane dane IBAN i BIC.

Mam nadzieję, że weszelkie wątpliwości zostały rozwiane. R.

 

nie wiem jak i co, kazdy dysponuje swoja wiedza i swoimi doswiadczeniami ale robiac przelew z niemieckiego konta skupiam sie na prawidlowym numerze, bestia dane pozostale uzupelnia sama, taki ten bank inteligentny  ..ale nie detale sa tu wazne tylko idea sprawy

pozdr

 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nie wiem jak i co, kazdy dysponuje swoja wiedza i swoimi doswiadczeniami ale robiac przelew z niemieckiego konta skupiam sie na prawidlowym numerze, bestia dane pozostale uzupelnia sama, taki ten bank inteligentny  ..ale nie detale sa tu wazne tylko idea sprawy

.

Edytowane przez LACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

basiu..

nie doczytalam czyje to stopy ale...jak dla mnie...czy to aby bylo miejsce na tego typu zdjec??

nie jestem pewna intencji autora tego zdjecia ...czemu to mialo sluzyc....pokazac obraz choroby? zasugerwac cos?? ale co..zadzialal tu czynnik zaskoczenia....

Pewno zainspirował się moimi stópkami w awatarze ,,,,:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...