Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie ze u mnie czasowo nie jest wypasnie wiec na wszelki ja juz dobrej nocy zycze a wy sobie skrobcie skrobcie...bedzie lektura przy porannej kawie

no to lece 1046265874_dobranocruchomybabajagafruulecimyspac.gif.cfff7132c80dbf23a0e330b738aa77f0.gifniestety nie ja w lozeczku bede sie przymilac ale coz...milego wieczoru jeszcze raz wszystkim

zaraz kolejna zmiana dolaczy

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Mój dzień pracy się skończył ale jak znam życie to Kasieńka wpadnie jeszcze do mnie kilka razy pogadać i życzyć miłej nocy. :haha:

o tej godz ????  Ups ... moj pdp chodzil spac ok 24 tej ... wg corek to byl czas ok ..oj meczylo sie chlopisko drzemiac w fotelu ....

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Bo nie pocałowałaś. :szydera:

fakt nie pocałowałam:szydera:ale skoro jest podstarzały więc nie będę go całowacJutro pójdę do Media Markt który jak wiecie jest nie dla idiotów :szydera: i zakupie sobie nowiutką Nokie.A ten niech mnie cmoknie:cześć3: 

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

fakt nie pocałowałam:szydera:ale skoro jest podstarzały więc nie będę go całowacJutro pójdę do Media Markt który jak wiecie jest nie dla idiotów :szydera: i zakupie sobie nowiutką Nokie.A ten niech mnie cmoknie:cześć3:

Nie kupisz Nokii....:haha: Wycofana z produkcji...:( Ja byłam wiele lat wielbicielką norweskich telefonów...teraz mam Szajsunga i jestem oczeń dawolna...:oklaski: Spróbuj czegoś nowego...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

juz to robiłam chwile reaguje a potem znów odstawia swoje

Sprawdz pojemnosc ..bo spamy zapelniaja pojemnosc .... Korzystajac z netu ..nawet nie wiesz kiedy to dziadostwo ... sie wkreci ... Tak mialam z nowym ... zezarlo mi pojemnosc ... czesc usunelam a z czescia czekam az mlody sie pojawi ... i mi to gowno wyrzuci ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Korona z folii aluminiowej...na skupie słabo płacą...:szydera:

Mirelle'o ...teraz też doczytałam ( busik ...niestety ze względu na upał 20 -21 ) i powiem Ci , że wstyd mi za niektóre nasze dziewczyny ! ....Człowiek szukał wsparcia ...wstawił fotę własnych ...dużo śmiganych , ale za to niezbyt często mytych stópek ...a one ...te / cenzura / huzia na Józia ....że brzydkie ...że coś tam ...coś tam i jeszcze więcej ...nawet mordojebki były ...A gdzie wsparcie ....współczucie ....gdzie ....się pytam ?.....Zamiast doradzić np. nie chodź w zakrytych butkach ....kup se sandałki ...śliczne jakieś ...Nieee...żadna nie doradziła co ma bidulek zrobić ....albo , żeby chociaż próbowano namawiać : umyj se ...chociaż raz na miesiąc , ale umyj ....żadna ! Taka ta nasza koleżeńskość ...Qwa nać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie kupisz Nokii....:haha: Wycofana z produkcji...:( Ja byłam wiele lat wielbicielką norweskich telefonów...teraz mam Szajsunga i jestem oczeń dawolna...:oklaski: Spróbuj czegoś nowego...:oklaski:

wiem szajsungi tez sa dobre ale ja lubię Nokie:cześć3:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mirelle'o ...teraz też doczytałam ( busik ...niestety ze względu na upał 20 -21 ) i powiem Ci , że wstyd mi za niektóre nasze dziewczyny ! ....Człowiek szukał wsparcia ...wstawił fotę własnych ...dużo śmiganych , ale za to niezbyt często mytych stópek ...a one ...te / cenzura / huzia na Józia ....że brzydkie ...że coś tam ...coś tam i jeszcze więcej ...nawet mordojebki były ...A gdzie wsparcie ....współczucie ....gdzie ....się pytam ?.....Zamiast doradzić np. nie chodź w zakrytych butkach ....kup se sandałki ...śliczne jakieś ...Nieee...żadna nie doradziła co ma bidulek zrobić ....albo , żeby chociaż próbowano namawiać : umyj se ...chociaż raz na miesiąc , ale umyj ....żadna ! Taka ta nasza koleżeńskość ...Qwa nać ...

A tam Basienko Tipsy kupisz na pchlim targu i bedzie ok ... tylko na kropelke sie zalap .... Mycie skraca zycie ..czasem tylko przewietrzyc trzeba ..i oby do jutra ... :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, 1bozka napisał:

fakt nie pocałowałam:szydera:ale skoro jest podstarzały więc nie będę go całowacJutro pójdę do Media Markt który jak wiecie jest nie dla idiotów :szydera: i zakupie sobie nowiutką Nokie.A ten niech mnie cmoknie:cześć3: 

Jutro MM zamknięty.

Screenshot_20180714-191118.png

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anna5826 napisał:

A tam Basienko Tipsy kupisz na pchlim targu i bedzie ok ... tylko na kropelke sie zalap .... Mycie skraca zycie ..czasem tylko przewietrzyc trzeba ..i oby do jutra ... :hura:

Ależ mi po kiego grzyba tipsy srypsy potrzebne ? ...Ja nie wstawiałam zdjęcia ...ja dopiero przeczytałam i serce z bólu mi pęka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ależ mi po kiego grzyba tipsy srypsy potrzebne ? ...Ja nie wstawiałam zdjęcia ...ja dopiero przeczytałam i serce z bólu mi pęka ....

Co poradzisz .... ???  Takie przypadki tez sie zdarzaja .... i pracuj tu bez rekawiczek ????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...