Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może nie będzie aż tak źle ? A to  że drżysz to nawet fajne ...też zdarzało mi się drżeć ....kiedyś ...jeszcze trochę pamiętam .

No...ja też pamiętam to drżenie....na balkonie, z fajką w zębach...i na mrozie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Strach ma zawsze wielkie oczy :tak2: 

No jasne . @Madzia91 młodziutka jeszcze to i obawy ogromne . W pewnym wieku to wieczorem po parku spacerować można i ...niiii sosny ...żaden zbok się nie pokusi .

Dopóki z ekranem mi się nie poprawi i palcami se suwać nie będę mogła , dopóty emotków nie będę wklejała ...męczące to jest ....takie pstrykanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dawaj  Ty Blondasku ...co se będziesz żałować .

No właśnie,,tylko musze uważać,bo mój jęzor ostatnio bardzo paskudny jest,a ja szybka pisarka ,,co jęzor nada to ja szybko na klawiaturkę, aby nie zapomniec ,,bo wiesz super myśli szybko znikają z pamięci a tylko szajs zostaje,,:święty: kurde mole:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Madzia91 napisał:

Nie wiem bo strach się włącza a babcia wygląda na zapuszczoną jak zlew mojej sąsiadki i też tak samo przecieka. Dlatego śmieję się przez łzy i drżę co chwila jak patrzę na bilet 

Madzia Ty nie patrz na bilet ,,będziesz patrzeć na euro,,bierz z sobą maski, rękawiczki w razie co , unikać skupisk ludzi ,uważać i śmialo jechac,, wirusy w domu pogonic , pomyc,abyś się dobrze i bezpiecznie czuła i będzie dobrze,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Madzia91 napisał:

U mnie nie ma parku. Boję się tylko wirusa. Szwagier wrócił zDani i ma tą kwarantannę z żona i psem wrócił. Chleba im dowoza w skafandrach

U mnie jest park i ....ni sosny w nim !

A do chleba nic , nawet butelczyny ?!

P.S  Zaraz naprawdę pierdalnę tym lapkiem o ścianę ....kuźwa co ja zrobiłam nie tak , że ekran pod palcami  mi się nie przesuwa . Niech mi ktoś mądry podpowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Madzia Ty nie patrz na bilet ,,będziesz patrzeć na euro,,bierz z sobą maski, rękawiczki w razie co , unikać skupisk ludzi ,uważać i śmialo jechac,, wirusy w domu pogonic , pomyc,abyś się dobrze i bezpiecznie czuła i będzie dobrze,,

I ....rezerwatywy niech też weźmie . Na wszelki wypadek , jakby co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Jeszcze coś ,,  @Mirelka1965 pół nocy googolowała,,aby połączyć zachcianki dzieci razem,,i się udało,,:oklaski:

Iiiiii....kiedyś , dawno temu dosłownie momencik se w nocy googlowałam , czy jak to się tam nazywa i z tych zachcianek też były ....dzieci . Tak my se ze starym te zachcianki połączyli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

No właśnie,,tylko musze uważać,bo mój jęzor ostatnio bardzo paskudny jest,a ja szybka pisarka ,,co jęzor nada to ja szybko na klawiaturkę, aby nie zapomniec ,,bo wiesz super myśli szybko znikają z pamięci a tylko szajs zostaje,,:święty: kurde mole:hura:

Tylko już nie fiutuj , bo nam Hawankę zgorszysz ....wrażliwa ostatnio bardzo na wulgaryzmy wszelakie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Madzia91 napisał:

Blondy ja mam rękawiczki i płyn do oczyszczania siebie z rosmama nie stety nie kupiłam masek bo puste półki są 

uszyjesz sobie,,albo z papiera kuchennego wytniesz,,jest full sposobów,,nawet przyłbice sobie zrobisz sama jak będzie potrzeba,,polak potrafi,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Iiiiii....kiedyś , dawno temu dosłownie momencik se w nocy googlowałam , czy jak to się tam nazywa i z tych zachcianek też były ....dzieci . Tak my se ze starym te zachcianki połączyli .

ileż tych dzieci sobie wygooglowaliscie??  a potem internet siadł i doopa,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...