Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Chyba już mi się odechciało jeżdzić do tej roboty,albo za długo w domu siedziałam.A może jeszcze nie przywykłam do nowego miejsca.Jestem za Foczkę u Kulki.Wszystko tu jest już ustawione,ale zawsze jakieś ale.Marudno mi coś dzisiaj.A przecież jesienią zacznę swojego miejsca szukać ,tak chociaź na kilka razy.I dopiero będzie robota ,a i może ustawianie wszystkiego od początku.Poźyjemy ,zobaczymy.Bo raczej szans na pracę w Polsce ,to raczej nie ma.

 

 

Jutro będzie nowy dzień,a więc swoją minę zmień.:cmok:

Też tak miałam /mam ? tutaj ,ale pomalutku zaczynam mieć na to wyrąbane, choć zastałam diamentralnie inną sytuację niż za poprzednim pobytem . Odpękam co moje ,syf również zostawię ( wredna jestem do szpiku kości :haha:...jak mnie kto mocno zeźli ,natürlich ) i pocałujta wójta w ch...ta :szydera:. Też byłam długo w domu i zauważyłam różnicę , dłużej na obroty wchodzę . 

I też będę szukać czegoś na jesień .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jest, tylko trzeba poszukać. :haha:

obraz.thumb.png.0a5d295cd7dc2307415b7cf9f558d8fc.png

Standard życia mu troszke spadnie jak przejdzie na emeryturę :d ale wtedy i wymagania sa mniejsze.Znajdzie sobie jakieś hobby np. zjeść raz dziennie coś ciepłego :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Afryka napisał:

Jutro będzie nowy dzień,a więc swoją minę zmień.:cmok:

Też tak miałam /mam ? tutaj ,ale pomalutku zaczynam mieć na to wyrąbane, choć zastałam diamentralnie inną sytuację niż za poprzednim pobytem . Odpękam co moje ,syf również zostawię ( wredna jestem do szpiku kości :haha:...jak mnie kto mocno zeźli ,natürlich ) i pocałujta wójta w ch...ta :szydera:. Też byłam długo w domu i zauważyłam różnicę , dłużej na obroty wchodzę . 

I też będę szukać czegoś na jesień .

 

jesienia to sie kasztanów szuka :d tak więc uważaj na oferty z pampkiem :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kaprys taki ...czaisz?!   ...Jej ..tej Ani galaretka ...jej rączki ja przygotowały , że o wstawieniu do lodówki celem ściągnięcia ...zsiadniecia ...nawet nie wspomnę ...i ....miała se ochotę pizgnac do bio pojemnika i se pizgnela . Wolno jej było ...a kuźwa co ?!

Basienko ... byla awantura ze galaretka stac w szklanym pojemniku w lodowce nie moze ...   tylko ze trzeba to w pojemniczki plastikowe zamknac ... Wiec zrobilam jak opisalam ... i powiedzialam : teraz nie ma problemu ..gdy to wywalilam ... a sadze ze miala smaka bo uwielbiala slodkosci ... Tam co bys nie zrobila to bylo zle ... Nawet rosol chciala mi dac do plastikowych pojemnikow ...Bo tam byl ich sklad trzeba bylo myc po produktach i zostawiac ...bo sie moze przydac ... pelne szuflady ... na szafkach ..pod stolem ...chyba taka manie mialy ...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

jak nieubezpieczone? ja jestem ubezpieczona ,prywatnie też 

Pisalam o Firmach ze szukaja kobiet z prawkiem ... a osoba taka nie jest ubezpieczona ...  Ktos pisal ... chyba sie przekonal ... Moja znajoma miala zwykly wypadek w pracy ...i tez niby ubezpieczenie od szkod zagranicznych ... Wykosztowala sie dod w Polsce wszystko bylo w Firmie zgloszone i zero dostala odszkodowania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joy napisał:

Współczuję Ci:cmok:,tylko nie rozumiem dlaczego wywaliłaś galaretkę?

Bo stac w lodowce nie mogla w szklanym naczyniu ... sama chciala do jakichs starych plastikow przekladac ... wiec dostala lekcje zycia ...to corka ... a to byla jej kolejna zagrywka ... Manie mialy na pkt pojemnikow plastikowych .... Po wszystkim trzeba bylo myc i zostawiac ..i cale stosy tego byly i pelne szuflady ...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Jest, tylko trzeba poszukać. :haha:

obraz.thumb.png.0a5d295cd7dc2307415b7cf9f558d8fc.png

wiesz ...to jest fakt...pensje a codzienna proza to dwie rozne rzeczy...

ale mnie przeraza fakt, ze coraz wiecej ludzi...mlodych ludzi chce miec dobra kase ale...nie ma ochoty pracowac np w takim lidlu...oni chca biuro 4000 tysie na miesiac fura komora itd...mlodzi nie wiedza, nie maja pomyslu co chca robic, kim byc..

bardzo mi sie podoba koszt tankowania w tym tekscie....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Dziękuję Ci słoneczko kochane za życzenia :cmok: Ja mam zawsze sympatyczny wyraz twarzy a złote serce bije mi takim blaskiem , że ta łuna zawsze się przy mnie pojawia :szydera:

Zaświeć światło, bo słabo widać.:cmok: p.s widzę perłę na szyi.'' cy cuś '    innego srebrnego hiii

 

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, ORIM napisał:

Teraz to poszłaś na całość :d Twardziel nie opiekunka :d

medium_4830.jpg

nie powiem ze to obrzydliwe bo gorsze mniej apetyczne rzeczy widywalama ale...wlasnie dopijam kawe i zakaszam kawalatek slodkiego torcika...i mnie jakos...odeszlo...chyba jednak niezakonieczie to akurat chce ogladac

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wiesz ...to jest fakt...pensje a codzienna proza to dwie rozne rzeczy...

ale mnie przeraza fakt, ze coraz wiecej ludzi...mlodych ludzi chce miec dobra kase ale...nie ma ochoty pracowac np w takim lidlu...oni chca biuro 4000 tysie na miesiac fura komora itd...mlodzi nie wiedza, nie maja pomyslu co chca robic, kim byc..

bardzo mi sie podoba koszt tankowania w tym tekscie....

Tu raczej mowa o ludziach 50-60 lat ...bo mlodzi masowo wyjezdzaja by za 1200 nie tyrac ... Facet zjawil sie w pracy na Budowie w poniedzialek ..jak zwykle a pracodawca do niego , ze moze wracac do domu bo zatrudnil Ukrainca ... Nie mial kasy przy sobie zaczal wracac na pieszo i zatrzymywal Okazje ... Facet wrzucil film z tej rozmowy do netu ... Bo facet to nie jakis tam pijaczek ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Barbara48 napisał:

Połóż się na drugim boku :haha:.

Ja już 2 godziny pojeździłam, teraz przerwa na papieroska. 

to zmiana ja szybko po zdjeciu stopy z odpaajacym naskorkiem dopijam kawe i smigam na rower..a ty sie poloz i odpocznij..musze z glowy ten obrazek wygonic bo ciasta szkoda ktore pojadlam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nie powiem ze to obrzydliwe bo gorsze mniej apetyczne rzeczy widywalama ale...wlasnie dopijam kawe i zakaszam kawalatek slodkiego torcika...i mnie jakos...odeszlo...chyba jednak niezakonieczie to akurat chce ogladac

PAMIETAJCIE by bez rekawiczek = NIE PRACOWAC !!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ORIM napisał:

Teraz to poszłaś na całość :d Twardziel nie opiekunka :d

medium_4830.jpg

Piłeś coś !? Jak nie ,to może się napij .... nie wiem czemu to miało służyć ...i tak gwoli ścisłości ,mordojebka nie ode mnie ,ale Ci się należała ...a za to ,że obrzydziłeś @lucyna.beata podwieczorek :grzmotnąć: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, anna5826 napisał:

Tu raczej mowa o ludziach 50-60 lat ...bo mlodzi masowo wyjezdzaja by za 1200 nie tyrac ... Facet zjawil sie w pracy na Budowie w poniedzialek ..jak zwykle a pracodawca do niego , ze moze wracac do domu bo zatrudnil Ukrainca ... Nie mial kasy przy sobie zaczal wracac na pieszo i zatrzymywal Okazje ... Facet wrzucil film z tej rozmowy do netu ... Bo facet to nie jakis tam pijaczek ...

50-60 lat to juz...staroc i do roboty na budowie nie wezma...

ja na ostatnim urlopie dzwonilam do dawnej knajpy w ktorej mialam okazje dorabiac cale 5 lat ..pogadalismy itd...i pyta mnie kobieta czy mam kogos do roboty bo  im brakuje ludzi....placa do reki za wesele i poprawiny maja mlodzi 250pln plus zarcie a czasami i cos jeszcze...to nie sa male pieniadze..u nich dorabiaja glownie 17-20 lat...weekendy ..wiec mlody ma na swoje widzi mi sie..a jednak nie chca robic...

mi taka kasa nieraz uratowala doope...a tyralam od piatku do niedzieli wieczorem ponad 60 godzin..plus moja robota w biurze...

tak sie jakos porobilo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, anna5826 napisał:

PAMIETAJCIE by bez rekawiczek = NIE PRACOWAC !!!!

na nogi trudno zalozyc....a serio ..masz racje...tylko pytanie...jezeli roodziny nie maja i nie chca zakupic...kto zaplaci??? 

Edytowane przez lucinda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

to zmiana ja szybko po zdjeciu stopy z odpaajacym naskorkiem dopijam kawe i smigam na rower..a ty sie poloz i odpocznij..musze z glowy ten obrazek wygonic bo ciasta szkoda ktore pojadlam

Gdzie mam się położyć???

Na dworze jestem :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Piłeś coś !? Jak nie ,to może się napij .... nie wiem czemu to miało służyć ...i tak gwoli ścisłości ,mordojebka nie ode mnie ,ale Ci się należała ...a za to ,że obrzydziłeś @lucyna.beata podwieczorek :grzmotnąć: 

no to nie to miejsce jest na tego typu schorzenia...ja tez nie dobilam czerwonym ryjkiem ale bym nastukala

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...