Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Ellax2 napisał:

Może być i naliew, jak chcesz. Nie jestem od wywiewu architektem, ani inszym inżynierem , nie znam się. 

To ja Ci powiem językiem techniki(a może i nawet iżynierii) opiekuństwa:

to jest krateczka do cedzenia kartofelków:hura::zdrówko::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć: Obudziłam się przed kotami, ale nie chciałam się zrywać skoro świtu jeszcze nie było xd, ale Makan i Niko (imiona kotów) mieli w tej sprawie inne zdanie :szydera: Cóż... podeszłam do ekspresu i wybrałam "twój napój", a mój napój to szatan czyli siekiera :szydera: Właśnie zaliczam drugą siekierę :d Pogoda za oknem bardziej przyjazna bo wczoraj zaliczyłam tutaj cztery pory roku w jednym dniu, a jedną z gradobiciem :o Zmęczona jestem, jak prawie wszyscy, tymi dziwnymi nastrojami aury... 

Czas mi było też wybrać jakieś nowe zlecenie, choć zewu we mnie nie ma i nawet pieniądze nie mają tej swojej siły przyciągania... Padło na Darmstadt (64297), chyba mnie w tych okolicach jeszcze nie było O.o Coś nowego przede mną... 

Miłego dzionka i buziaki Wam :cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dooooobry :oklaski: Jeden tydzień urlopu za mną, ale jeden jeszcze przede mną :haha: Teraz szukam po necie "czasozwalniacza":haha: Ale na żadnym z portali nie oferują....musi "wyszły" :haha: Nic to...przyjdzie mi modły zanieść...gdzie trzeba i może czas zwolni :haha: Póki co.....siorbię :haha:I wyszukuję pozytywy :oklaski: Zatem....życzę 2141206890_dziedobrysobotaruchoma.gif.d93129f0ecc37af2d39a8d1f84f4c036.gif i niech ten dzień będzie miły dla nas, jak to tylko możliwe :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...