Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mirelka na pewno za obcymi chłopami się rozglądała. :haha:

 

Kasieńka nie narozrabiała. Naszykowała tylko na śniadanie owoce i paradowała po domu w mojej kurtce i upierała się że to jej. A musiała rękawy wywinąć bo za długie. :szydera:

Gdzie to, niby, za chłopami się oglądałam? :ostrzegam: Na widok żadnego nie wykręcałabym tak szyi żeby potem cierpieć...:trele: To pomówienia...:lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59....nie napisałaś , gdzie konkretnie to wrzodzisko Ci się wybudowało ...

Wiele lat temu ...nie będę pisała konkretnie , boo...nawet nie wyglądam na tyle lat ...ile naprawdę ich było , więc po kiego to komu potrzebne :szydera:....Byłam kilka tygodni po urodzeniu mojego pierworodnego i ....gdzieś mnie podwiało ..zawiało ...czy inny chrabolek ( absolutnie nie używany wtedy ...jeszcze ...pauza była ..obowiązkowa ) wybudował mi się ten cholerny wrzód nie gdzie indziej , tylko dokładnie ....na pasie startowym ...że tak się wyrażę :rozpacz:...Ból nieprzeciętny ...ani stać ..ani siedzieć ..ani leżeć ... Był to akurat czas , kiedy musiałam stawić się na kontroli u " laryngologa od dolin " ... Pierwsze wejście i powiedziałam " pani doktor ...ja mam chyba raka ! " ....Noo...samolocik i te inne sprawy ...pani doktor rżała jak głupia ( a ja cierpiałam męki ) i stwierdziła " wrzodzisko ci się wybudowało " ...Przepisała jakąś maść ...nie pamiętam , ale po kilku chyba dniach poczułam wilgoć ....i cholerną ulgę ...I bardzo dobrze , bo termin próbnego użycia pasu startowego był już ...najwyższy ...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Gdzie to, niby, za chłopami się oglądałam? :ostrzegam: Na widok żadnego nie wykręcałabym tak szyi żeby potem cierpieć...:trele: To pomówienia...:lanie:

To pomówienia i .....p l o t k i ! ....Jak jechać po hiltonowemu ...to jechać do końca :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja się poskarżyć muszę....:smutek: Nie wyspałam się....i to nie dlatego, że ktoś mi przeszkadzał....parę dni temu przeciągu w kark "dostałam"....:przekleństwa: Łykam Polopirynę jak cukierki, a to cholerstwo nie przechodzi...:przekleństwa:  Podobno nie ma na tę dolegliwość lekarstwa....:smutek:Przeczekać trzeba...:smutek: Ktoś mnie pożałuje? :haha:

 

wp_ss_20180713_0003 (2).png

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@awe59....nie napisałaś , gdzie konkretnie to wrzodzisko Ci się wybudowało ...

Wiele lat temu ...nie będę pisała konkretnie , boo...nawet nie wyglądam na tyle lat ...ile naprawdę ich było , więc po kiego to komu potrzebne :szydera:....Byłam kilka tygodni po urodzeniu mojego pierworodnego i ....gdzieś mnie podwiało ..zawiało ...czy inny chrabolek ( absolutnie nie używany wtedy ...jeszcze ...pauza była ..obowiązkowa ) wybudował mi się ten cholerny wrzód nie gdzie indziej , tylko dokładnie ....na pasie startowym ...że tak się wyrażę :rozpacz:...Ból nieprzeciętny ...ani stać ..ani siedzieć ..ani leżeć ... Był to akurat czas , kiedy musiałam stawić się na kontroli u " laryngologa od dolin " ... Pierwsze wejście i powiedziałam " pani doktor ...ja mam chyba raka ! " ....Noo...samolocik i te inne sprawy ...pani doktor rżała jak głupia ( a ja cierpiałam męki ) i stwierdziła " wrzodzisko ci się wybudowało " ...Przepisała jakąś maść ...nie pamiętam , ale po kilku chyba dniach poczułam wilgoć ....i cholerną ulgę ...I bardzo dobrze , bo termin próbnego użycia pasu startowego był już ...najwyższy ...:haha:

Ojej....to jeszcze gorzej niż u mnie.....

Ja tez myślałam, że mam raka bo wywalił mi węzeł chłonny pod pachą.....prawą.....A jestem praworeczna więc każdy ruch ręką sprawiał mi ból.....dziś mam już czubek z majonezem.....myje mydłem siarkowym i smaruję olejkiem z drzewa herbacianego i czekam az mi pęknie....największy ból to jak sie zbiera.....jak pęknie to podobno ulga....jak byłam dzieckiem to zrobił mi sie czyrak nad kolanem i babcia przykladala mi liście babki lancetowatej i maść ichtiolową....teraz od razu dają antybiotyk i skierowanie do chirurga....co za czasy....

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mirelka na pewno za obcymi chłopami się rozglądała. :haha:

:szydera: Ty masz rację  !!! Kufry i PP za drzwi @Mirelka1965 wystawila i   zobaczcie ludziska jakie są efekty tego czynu. Mówiła  mi,  że sporo roboty w domu jest do  ogarnięcia, a tymczasem w domu tylko "kuperek" został.  Cała reszta na parapecie spoczywa i aż skrętu szyi dostała i teraz dogorywa . 

Niemniej :cmok:masz ode mnie w usta, bo za krótkie ręce  mam, żeby klepnąć Ciebie w  "kuperek". 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się wiem tez coś na temat czyraków. W liceum miałam ich 13 sztuk wszystkie na twarzy. Żaden  chłopak nie chciał  mnie całować:cmok:.  Na szczęście ten zły czas już minął :oklaski:. Ostatni wrzód  miałam w uchu. Kiedy już ta cholera dojrzała,  słyszałam jak skóra mi pęka,   "wybuch granatu" był  tak potężny,  że cały dom na nogi postawiłam w środku nocy.  Obecnie jestem po 5 operacjach uszu.  Cieszę się,  że  na głowę mi nie padło:oklaski:.Tak  sobie myślę,  a może jednak trochę:haha:padło?  . 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@Baśka powtarzająca się wiem tez coś na temat czyraków. W liceum miałam ich 13 sztuk wszystkie na twarzy. Żaden  chłopak nie chciał  mnie całować:cmok:.  Na szczęście ten zły czas już minął :oklaski:. Ostatni wrzód  miałam w uchu. Kiedy już ta cholera dojrzała,  słyszałam jak skóra mi pęka,   "wybuch granatu" był  tak potężny,  że cały dom na nogi postawiłam w środku nocy.  Obecnie jestem po 5 operacjach uszu.  Cieszę się,  że  na głowę mi nie padło:oklaski:.Tak  sobie myślę,  a może jednak trochę:haha:padło?  . 

@Heidi ja Tiebja ljublju za ostatnie zdanie :cmok:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@awe59....nie napisałaś , gdzie konkretnie to wrzodzisko Ci się wybudowało ...

Wiele lat temu ...nie będę pisała konkretnie , boo...nawet nie wyglądam na tyle lat ...ile naprawdę ich było , więc po kiego to komu potrzebne :szydera:....Byłam kilka tygodni po urodzeniu mojego pierworodnego i ....gdzieś mnie podwiało ..zawiało ...czy inny chrabolek ( absolutnie nie używany wtedy ...jeszcze ...pauza była ..obowiązkowa ) wybudował mi się ten cholerny wrzód nie gdzie indziej , tylko dokładnie ....na pasie startowym ...że tak się wyrażę :rozpacz:...Ból nieprzeciętny ...ani stać ..ani siedzieć ..ani leżeć ... Był to akurat czas , kiedy musiałam stawić się na kontroli u " laryngologa od dolin " ... Pierwsze wejście i powiedziałam " pani doktor ...ja mam chyba raka ! " ....Noo...samolocik i te inne sprawy ...pani doktor rżała jak głupia ( a ja cierpiałam męki ) i stwierdziła " wrzodzisko ci się wybudowało " ...Przepisała jakąś maść ...nie pamiętam , ale po kilku chyba dniach poczułam wilgoć ....i cholerną ulgę ...I bardzo dobrze , bo termin próbnego użycia pasu startowego był już ...najwyższy ...:haha:

Łączę się z Tobą w " bulu"...znam tę przypadłość ,że tak powiem od podszewki :haha:....i też w miejscach ,gdzie diabeł mówi dobranoc.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, awe59 napisał:

Ojej....to jeszcze gorzej niż u mnie.....

Ja tez myślałam, że mam raka bo wywalił mi węzeł chłonny pod pachą.....prawą.....A jestem praworeczna więc każdy ruch ręką sprawiał mi ból.....dziś mam już czubek z majonezem.....myje mydłem siarkowym i smaruję olejkiem z drzewa herbacianego i czekam az mi pęknie....największy ból to jak sie zbiera.....jak pęknie to podobno ulga....jak byłam dzieckiem to zrobił mi sie czyrak nad kolanem i babcia przykladala mi liście babki lancetowatej i maść ichtiolową....teraz od razu dają antybiotyk i skierowanie do chirurga....co za czasy....

Betadine maść , mnie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Afryka napisał:

Łączę się z Tobą w " bulu"...znam tę przypadłość ,że tak powiem od podszewki :haha:....i też w miejscach ,gdzie diabeł mówi dobranoc.:szydera:

Oj ! Potraficie "zbudować" poranną atmosferę,takimi opowieściami>:(

Kobieto,puchu marny,a "pypeć" w dolince że łoj :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

że ktoś mi przeszkadz

Ja!:hura:chętnie:szydera:!

Jeszcze nie dotknę a już przejdzie!:tak2:

Moja klientela tak ma!:oklaski:

Tak przy okazji(bo ich już wiele nie będzie), seduszko w porządku?:cześć:

I dorzucę również w gratisie uroki z gorącego węgielka, koszuli nocnej i miski z wodą. Taki skuteczny staropolski. Działa w trójnasób!:hura::szydera::hura:

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Oj ! Potraficie "zbudować" poranną atmosferę,takimi opowieściami>:(

Kobieto,puchu marny,a "pypeć" w dolince że łoj :szydera:

To je forum branżowe ,to jakie forum ,takie opowieści ...my nie Szecherezady ,my proste , ale nie prostackie !  dupomyjce :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Łączę się z Tobą w " bulu"...znam tę przypadłość ,że tak powiem od podszewki :haha:....i też w miejscach ,gdzie diabeł mówi dobranoc.:szydera:

A powinien ...dzień dobry cały czas mówić ...tam ...ten diabeł...szatan jeden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...