Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Andreaa ja mam w Volksbank,

Ale karty jeszcze nie wymienialam.

Piny wysylali.

Naiasem mowiac, to kilka razy zmieniali dostep pezez internet, cala kolomyja byla po ,,ulepszeniu.

Siedzialam tyle dzis  w necie szukajac jakis informacji o tym moim banku i znalazlam. 

Do 10 dni roboczych musza przyslac nowa karte. Chcialabym miec stary PIN,ale doczytalam,ze jak cos,to przy bankomacie moge sobie sama zmienic numer PIN. 

Mnie karta potrzebna jest tez do przelewow. Na poczatku mialam taki TAN i przez to przelewy robilam. W tamtym roku musialam zmienic na inny,taki,do ktorego wklada sie karte,potem przy przelewie musze skan takiego obrazka zrobic,wyskakuje numer ,wpisuje i przelew idzie. 

 

Mowie ci,ze ta technika idaca tak szybko bardzo mi zycie utrudnia.

 A to wlasnie zmiana Tan-a na nowszy,teraz karta musi byc nowa,telefon moj ma juz za slaby system na te nowa technologie,a ostatnio czytalam,ze za 2 lata bedziemy w Pl musieli telewizory zmieniac,bo tez cos nowego wchodzi.  Mam nowy telewizor,bo kupiony 3 lata temu,moze juz to co wymagane bedzie ,juz w nim jest,ale pewna nie jestem.

Za glupia jestem na to wszystko;) Tylko stres dodatkowy robia ,ale musze sie dostosowac.

I jak tu zyc?

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ellax2 napisał:

Od jutra zaczynam się uczyć. A to się babka zdziwi

Jak trzeba, to mogę jeszcze coś podrzucić. 

A może inni znają coś fajnego? 

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świtem ciemnym wietrzym ładne ukłony sle życząc spokojnego dnia

Wczorajsze spotkanie w sprawie pracy skończyło się wynikiem w 85% wynikiem pozytywnym STOP

dzisiaj niemieckie urzedy STOP i nauka cierpliwości

Zakupy do domu poczynione STOP..zostały małe niedobitki ale to już detale 

W niedzielę wyjazd STOP

 

 I oby czas minął spokojnie i sympatycznie kochani

Wam i sobie tego życzę 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...