Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka :-)

Mam pytanie. 

Czy ktos z Was ma konto  w De banku i czy juz zamawial nowa karte?

Wyslalam wniosek  w tamten poniedzialek do banku o nowa karte,bo stara juz waznosc stracila i czekam,czekam...i czekam.........byle nie czekac do smierci ;)

Nie mam konta  w Pl,wiec nawet nie wiem ile trwa takie czekanie na nowa karte bankowa.

Aaa..... i czy PIN bedzie ten sam,czy inny.

Co kogo tu pytam,to kazdy inaczej gada. Chyba to wszystko zalezy od danegp banku.

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Andreaa napisał:

Hejka :-)

Mam pytanie. 

Czy ktos z Was ma konto  w De banku i czy juz zamawial nowa karte?

Wyslalam wniosek  w tamten poniedzialek do banku o nowa karte,bo stara juz waznosc stracila i czekam,czekam...i czekam.........byle nie czekac do smierci ;)

Nie mam konta  w Pl,wiec nawet nie wiem ile trwa takie czekanie na nowa karte bankowa.

Aaa..... i czy PIN bedzie ten sam,czy inny.

Co kogo tu pytam,to kazdy inaczej gada. Chyba to wszystko zalezy od danegp banku.

Cześć Andreo, cieszę się, że Cię znowu widzę :)!

Ja mam. Kartę wysłał bank bez wniosku, z wyprzedzeniem, przed utratą ważności starej karty.

Sorry, ale nie pamiętam, jak było z PINem. 

Mam konto w lokalnym banku VR Bank München Land.

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, salazar napisał:

Cześć Andreo, cieszę się, że Cię znowu widzę :)!

Ja mam. Kartę wysłał bank bez wniosku, z wyprzedzeniem, przed utratą ważności starej karty.

Sorry, ale nie pamiętam, jak było z PINem. 

Mam konto w lokalnym banku VR Bank München Land.

Dziekuje bardzo :)

Mam konto w lokalnym banku,tam,gdzie tyle lat u siostr pracowalam. Konto to udalo mi sie zalozyc bez meldunku. Do konca 2019 mialam wazna karte. Pisalam do nich z konta internetowego juz pod koniec grudnia. Bylam pewna,ze w czasie mojego pobytu  w Pl ta karta dotrze. Claudia dzwonila do banku i musialam  wyslac wniosek listownie  z zaznaczeniem zmiany adresu,kopie dowodu,poniewaz teraz w innym Landzie jestem . Wyslalam,ale nie wiem ile sie czeka na ta karte.

Juz poltora tygodnia czekam. To maly bank,moze z tymi wiekszymi jest szybciej. Najgorsze,ze wcale  tam dodzwonic sie nie moge,automat sie wlacza. Claudia miala wicej szczescia.

No nic:)  Musze uzbroic sie  w cierpliwosc i dalej czekac.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, violka napisał:

Wiecie co ? Teraz zdałam sobie sprawę , że mam przerąbane z naszą @Afryka:sos:

Podczas naszego pierwszego spotkania , nie zdążyłam się wylasić , bo przyszedł niezapowiedziany bratanek Diablicy i musiałam siedzieć z nim przy stole , gdyż nie wypadało powiedzieć " sorry , ale nie mam czasu , bo muszę się zrobić teraz na człowieka " Tak więc ..... pierwsze , długo wyczekiwane spotkania , a ja zaprezentowałam się taka niedorobiona :haha:

Dzisiaj mamy znowu spotkanie i jako , że wiedziałam o jej planowanych zakupach poprosiłam o kupno paru rzeczy , które miała dostarczyć o 14/sytej . Przed chwilą , wreszcie podniosłam zadek , aby umyć kłaki . Ciuchy na spotkanie , które wybierałam przez godzinę :haha: już wiszą na fotelu , a tu dzwonek do drzwi :oChyba nie muszę tłumaczyć , kto zrobił mi niespodziankę . ......... Tak więc .... Ja znowu w wyciągniętych dresach z niewyjściową fryzurą itd :rozpacz: 

Chyba się pochlastam :szydera:

Dawaj focię przed i po chlastaniu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Doczytałam...ale tylko kawunię na razie :haha: Strasznie płodni jesteście...w temacie klepanek tam i tu, ma się rozumieć :haha: Ogarnę jeszcze inne topiki, żeby nie dostać "wścieku" i idę do koja :haha: 

Gorącego prysznica, wygodnego materaca, świeżej pościeli i oby Ciebie dopiero budzik obudził. No i co mogę jeszcze?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...