Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

Hallo klepacze ,,wreszcie spadłam na kanapę,, z rana zabawiałam się w projektantkę ,,no lasu mam co nie miara i materiału z lasu też,,,a więc to tak na początek  ,,ale nie śmiać się ,,bo efekt końcowy super,,,:hura:

IMG_20180712_124911.jpg

IMG_20180712_124852.jpg

Może mnie autorka oświecić....was ist das? :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słodziak powinien mieć wnuków po kokardę ,,bo tez mu po głowie chodzi cuda robić,,więc dzisiaj zbufował pociąg,,nie oddał drzewa wszystkiego sąsiadowi,,jedno drzewko sobie zatrzymał,,,:oklaski: a że lubi pracować przy drzewie to chętnie robi,,a ja mu nie zabraniam,,rób co chcesz:szydera:

IMG_20180712_204737.jpg

IMG_20180712_204749.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Słodziak powinien mieć wnuków po kokardę ,,bo tez mu po głowie chodzi cuda robić,,więc dzisiaj zbufował pociąg,,nie oddał drzewa wszystkiego sąsiadowi,,jedno drzewko sobie zatrzymał,,,:oklaski: a że lubi pracować przy drzewie to chętnie robi,,a ja mu nie zabraniam,,rób co chcesz:szydera:

IMG_20180712_204737.jpg

IMG_20180712_204749.jpg

A tory gdzie? Zajumali na złom? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Słodziak powinien mieć wnuków po kokardę ,,bo tez mu po głowie chodzi cuda robić,,więc dzisiaj zbufował pociąg,,nie oddał drzewa wszystkiego sąsiadowi,,jedno drzewko sobie zatrzymał,,,:oklaski: a że lubi pracować przy drzewie to chętnie robi,,a ja mu nie zabraniam,,rób co chcesz:szydera:

IMG_20180712_204737.jpg

IMG_20180712_204749.jpg

Ciuchcia zajefajna :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Joy napisał:

Witaj :) No u mnie to akurat totalnie na odwrót.Wolnego ni ma >:( Pdp dzisiaj nakręcona tak,że po raz pierwszy od 6 tygodni musiałam na nią fuknąć i to zdrowo :grzmotnąć:  Jedno co dobre,to skończyły się deszcze i słoneczko cudnie grzeje:oklaski:

Witaj Joy.Bo,to jest tak-każdemu według zasług...i potrzeb.Moja R.też ma czasem pieprz w 4.literach.Najważniejsze,że powolutku zmierzamy do końca zlecenia.Pozdrawiam.:cześć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Helena2311 napisał:

Witaj Joy.Bo,to jest tak-każdemu według zasług...i potrzeb.Moja R.też ma czasem pieprz w 4.literach.Najważniejsze,że powolutku zmierzamy do końca zlecenia.Pozdrawiam.:cześć:

Chyba wszyscy tak czasem mają. Kasieńka też czasem jest trudna do opanowania. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...