Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, lucinda napisał:

Tu jest no Frost...

Raz Sprawdziłam co itd...I teraz jemy to co królewna zostawiła....Z lodówki też coś tam pousuwalam zaraz po przyjeździe...

Jestem do 9go stycznia...I to co mi wpada w oczy ok ale nic ponadto...Basiu tu nie mam motywacji...już chyba pisałam...IM SIE NALEZY i to jest problem....

Ponadto huśtawki wróbelka i jej nieprzewidywalnosc plus  jej stuletni  cwirek...starczy na dzień...nie narzekam bo mogłam przecież wypowiedzieć umowę...zleci A że atmosfera nie taka...no cóż...

No nie wygłupiaj się ....przecież ja jestem tutaj już trzeci raz i coś tam tknąć mi wypada ....chociażby po to , żeby łatwiej mi było :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No nie wygłupiaj się ....przecież ja jestem tutaj już trzeci raz i coś tam tknąć mi wypada ....chociażby po to , żeby łatwiej mi było :szydera:

Tu jestem pierwszy i ostatni raz..dlatego się nie wyrywam.. 

Tam gdzie jestem na stałe to już inna bajka...Masz rację trzeba sobie ulatwiac

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucinda napisał:

Tu jestem pierwszy i ostatni raz..dlatego się nie wyrywam.. 

Tam gdzie jestem na stałe to już inna bajka...Masz rację trzeba sobie ulatwiac

U Ciebie zupełnie co innego , bo i Wróbelka , czy tam Ćwirek coś pitrasi . U mnie tylko ja korzystam z lodówki i z szuflad ...no i zmienniczka . Mówię Ci ....zarąbana lodem była , że szuflady trzeszczały podczas wysuwania :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U Ciebie zupełnie co innego , bo i Wróbelka , czy tam Ćwirek coś pitrasi . U mnie tylko ja korzystam z lodówki i z szuflad ...no i zmienniczka . Mówię Ci ....zarąbana lodem była , że szuflady trzeszczały podczas wysuwania :haha:

To też...bo jednak jak się człowiek usadowi na tych metrach zagniezdzi pouklada i wie że to jeszcze potrwa itd..to ustawia to pod siebie i swoją wygodę.. 

Ja nawet że względu  na wróbelka nie mogę przedstawiać itd bo ona potem szuka...ona lubi nawet swoje cuchnace spodnie...I ukradkiem je biorę do prania..I wiem że gdyby kobieta która tu jest od 3ch powtarzała jej jak mantrę że ubieramy się itd to w końcu i wrobelek by to ogarnął...że trzeba się myć...

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

Dzień dobry wszystkim przy porannej kawie

Miłego dnia, dla mnie najmilszy bo ostatni.

Chciałbym wszystkim moim wrogom i przyjaciełom

życzyć

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Spotkamy sie  17 stycznia

Do miłego:cześć2:

Aleś pojechał...:cześć2:

Witaj i również życzę Ci najlepszego..

Szerokości, wesołych i rodzinnych świątecznych dni, odpoczywaj, bycz się, dokazuj, realizuj.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, lucinda napisał:

Dzień dobry Państwu :cześć2:

Zaparzylam :kawa:, Jest ktoś chętny? 

W planie kąpiel i pucki na piętrze, obiadek, rowerek,

Oby dzień szybko i  boleśnie nam minął 

Oczipiałaś Lycy do reszty , takie życzenia nam z rańca składasz ?! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

Dzień dobry wszystkim przy porannej kawie

Miłego dnia, dla mnie najmilszy bo ostatni.

Chciałbym wszystkim moim wrogom i przyjaciełom

życzyć

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Spotkamy sie  17 stycznia

Do miłego:cześć2:

A kogo zaliczasz do wrogów ....szepnij na ucho ...coo ? :szydera:

Tobie też Gero ....wesołych , przede wszystkim zdrowych Świąt i wszystkiego naj w nadchodzącym Nowym Roku :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

11 stopni na plus i ....jeszcze nie pada :haha:A z ciekawszych , niecodziennych ...żółte saki z plastikami dzisiaj odbierają ...już auto - kontener słychać :szydera:

Miłego , spokojnego , szybko mijającego ( tym na robotach ) ,  b e z b o l e s n e g o ( a coo ...życzliwa jestem :szydera: ) dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucinda napisał:

Dzień dobry Państwu :cześć2:

Zaparzylam :kawa:, Jest ktoś chętny? 

W planie kąpiel i pucki na piętrze, obiadek, rowerek,

Oby dzień szybko i  boleśnie nam minął 

A dziękować....czuję właśnie, że już mnie pośladki zaczynają boleć i zaczynają się tworzyć odgnioty :szydera: Ale dam radę....tabletek od bólu mam...do bólu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem. Jadę po podopieczną do szpitala i dopiero teraz naprawdę się dowiem jak tu jest. Jeżeli dzieciątka będą tylko w niedzielę i to na krótko to może nie będzie tak źle? Podopieczna podobno ok. 

Sprzątaczka znowu pocałuje klamkę, bo ja wychodzę. Jednakże niegodnam jej zawiadomić, córka w nawale obowiązków związanych z mamusią pewnie zapomni . Całą czarną robotę odwalają opiekunki, łącznie z terminami i receptami. Jedynie leki szykuje rodzina (,brawo poprzedniczki), więc nie wiem o jaki nawał chodzi . 

Wczoraj zmieniałam czystą pościel i ręczniki "żeby mamusi było miło". Może to o to koordynowanie pracy niezbyt mądrych pomocy domowych że wschodu chodzi????

Miłego dnia. Jaki będzie mój to napiszę wieczorem .

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

11 stopni na plus i ....jeszcze nie pada :haha:A z ciekawszych , niecodziennych ...żółte saki z plastikami dzisiaj odbierają ...już auto - kontener słychać :szydera:

Miłego , spokojnego , szybko mijającego ( tym na robotach ) ,  b e z b o l e s n e g o ( a coo ...życzliwa jestem :szydera: ) dnia .

I chytra jesteś też :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aniao napisał:

Jak "boleśnie" to czujesz, że żyjesz

A może by tak dla przykładu nasze @lucinda z rana w dziób przyłożyć ? Niech wie , że marzenia i życzenia się spełniają ...niech ma jak sobie i nam tak życzy ...niech wie jak to boli :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A może by tak dla przykładu nasze @lucinda z rana w dziób przyłożyć ? Niech wie , że marzenia i życzenia się spełniają ...niech ma jak sobie i nam tak życzy ...niech wie jak to boli :szydera:

A wal....i jeszcze za te "ń" i "ć" przy okazji :szydera: Niech wie jak boli...będzie miała jak chce :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucy...muszę kupić geschenki mojej fryzjerce

O....A co by Pani chciała?? Czekolada??

Nie Lucy  ta pani i tak baaardzo dobrze wyglada:haha:, w czwartek pojedziesz że mną?? Tak koło 15ej ale to będzie na twojej przerwie....Masz jakieś plany??

Oooo...dobrze że mnie Pani uprzedza...postaramy się jakoś to załatwić...

Można? Można...

Zapomnialstwo.. czy może Przybylski..A może charaktetek

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A może by tak dla przykładu nasze @lucinda z rana w dziób przyłożyć ? Niech wie , że marzenia i życzenia się spełniają ...niech ma jak sobie i nam tak życzy ...niech wie jak to boli :szydera:

Czuje to każda komórka mego pofaldowanego ciala:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...