Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Mirelka1965  widzę, że cierpliwość nie jest Twoją najmocniejszą stroną:haha:

Zapraszam do Divy na 6 tygodni :haha: Gwarantuję, że każdy zostanie wystawiony na ciężką próbę i test empatii, cierpliwości, wyrozumiałości i wytrwałości :haha: Niejedna poległa :sos: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Fiździ jak na dworcu w ....świętokrzyskim , ale nie jest zimno ...ciężko tylko cugasa przypalić . Na to też jest rada , daję radę ...solidnie osłaniam zapalniczkę przed wiatrem :d Nadejszła wiekopomna chwyla ...mam wolny dzień . Jadzia dzisiaj nie może ociągać się z wstawaniem , bo za dwie godziny przybędzie mistrzyni nożyc i grzebienia ....Jadziutka będzie miała strzeloną wieczną ondulację . Ja planów na dzisiaj nie mam ...takie tylko opitalanie się po kwadratach , więc moje wolne będzie polegało na tym , że nie gotuję i nie obsługuję Jadwini ...widzieć ją będę , nie ma bata , bo na mojej górce tarasów -balkonów brak ...a jarać będzie się chciało ...wtedy musowo w pobliżu Jadzi przechodzić ...przeżyję jakoś . A jak pogoda poprawi się to se pójdę na długachny spacer i gitarra .

Miłej , spokojnej soboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zapraszam do Divy na 6 tygodni :haha: Gwarantuję, że każdy zostanie wystawiony na ciężką próbę i test empatii, cierpliwości, wyrozumiałości i wytrwałości :haha: Niejedna poległa :sos: 

Nooo.. .mamy Cię ...to se napiszę po forumowemu :

Po kiego tam jeździsz ...jak tak ciężko , nerwowo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta ja też na mgnienie oka jadę do domu ale i to mnie uszczęśliwia. 

Właśnie skończyłam akcję błysk, z rozpędu obchlastałam okna. Dziewczyna, która przyjedzie, nie będzie zaczynała roboty od odgruzowywania:haha:

Jeszcze tylko moje ciuchy suszarka wysuszy, spakuję tobołek i..... a nie! przedwyjazdowej sraczuszki nie będzie. Jest już odpracowana z nawiązką;)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł☺

Dylemacik. No bo tak: nie dogodzi cłowiekowi, no nie dogodzi. Odcinam falę bo za tydzień drang nach Polen ale teraz już przemyślam czy tu wrócić. Wynudzona jestem do imentu, mogłoby mnie nie być i tyz dobrze. Ale...tak też nie chce. Trzecie miejsce-każde inne.Przemożna chęć we mnie żeby jeszcze cos innego zaliczyć ( 1-sze dobrze, 2-gie niezbyt dobrze, 3-cie nie wiem czy dobrze) i dylematuje dziś.

Tu nie ma co robić ale chemii też nie ma z mojej strony. A jeśli trafię na jakąś ^^specyfikę?

Albo...wiadomosc z ostatniej sekundy mam: przesiedze zimę w domu, zatesknie za ojro i wybrzydzac nie będę po tym czasie więc wezne co dadzo.

Można tak myśleć? Nie powinno się tak myśleć? Czy należy tak myśleć? 

Takie te dylematy dopadły mnie.

PRZEPRASZAM:dza zawracanie oczu na czytanie:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dużo słońca :327_sunny:dzisiaj dogrzało, bluzka na ramiączkach, cały dzień łącznie z jedzeniem na zewnątrz, ponad 20 stopni, słońce bardzo gorące. Wczoraj jak wpadłam w tańce i muzykę, to dopiero dałam czadu, mało serducho mi nie padło :szydera: ale tutaj tylko tańce i jedzenie i picie. Dzisiaj trochę kamieni pomalowalam, oczywiście wszystko przytargalam z domu co potrzebuje, znajomi zostaną obdarowani kamulcami, a co! Kamienie są piękne :tak2: szyszki pomalowalam na biało a potem metalicznym złotem i też zrobią za ozdobę, w namiocie naszym mamy świeże świerki udekorowane świątecznie, święta u nas już są, lodówka pełna, co tylko dusza zapragnie to mamy:oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj inaczej się obchodzi wigilię, w tym roku są nowi właściciele w restauracji, brak muzyki i tańców, są 3 restauracje i tylko jedzenie, 35 euro od osoby, więc ja nie jak inni, w domu robić i siedzieć w małej grupie, ja chce ten dzień spędzić jak już poza domem to na wesoło, więc wyruszylismy w poszukiwaniu innej restauracji, niedaleko od nas jest wieczór z muzyką i dobrym jedzeniem, więc ja zdecydowałam że tam chce iść, jak usłyszeli inni, że tam idziemy to oni też pójdą i już nie szkoda im kasy, hahahaha :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No jasne Blondasku ....nawet jak w lodówce tylko światło będzie to zawsze można wspomóc się kamieniami , czy nawet szyszkami . Koniecznie na biało i złoto pomalowanymi :szydera:

Nie wybrzydzac, mam inne kolory też, a jak mało to mam full lakierów do paznokci, :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Ale tutaj inaczej się obchodzi wigilię, w tym roku są nowi właściciele w restauracji, brak muzyki i tańców, są 3 restauracje i tylko jedzenie, 35 euro od osoby, więc ja nie jak inni, w domu robić i siedzieć w małej grupie, ja chce ten dzień spędzić jak już poza domem to na wesoło, więc wyruszylismy w poszukiwaniu innej restauracji, niedaleko od nas jest wieczór z muzyką i dobrym jedzeniem, więc ja zdecydowałam że tam chce iść, jak usłyszeli inni, że tam idziemy to oni też pójdą i już nie szkoda im kasy, hahahaha :oklaski:

A to spryciule dopiero ...nooo ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...