Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, violka napisał:

W desperacji zaczęłam szukać robotów myjących okna . O dziwo , są już na rynku od kilku lat . Niestety obejrzałam filmiki i jakoś do mnie nie przemawiają . Wstrzymam się troszeczkę ....... Na pewno je udoskonalą :haha:

Zapewne cenowo:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Uwaga...uwaga...uwaga :donos: Wtoreczek, ostatni na tym projekcie, się zaraz kończy :oklaski: Jeszcze kolacyjka, a za godzinę zamknę podwoje :oklaski: Normalnie chce się żyć :oklaski:

" A ta przepióreczka ...latała , skakała .....aż się .../ tutaj wstawić  branżowo :d / "...tak se podśpiewuję :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BabaJagusia napisał:

To sem ja-blondynka wieczorową porą. Biorę się za nadrabianie zegłości. 

        Słońca w serduchach, choć na niebie księżyc w pełni. To i jego srebrnych promieni-wpuście do serc swych. :cmok:

A gdzieś ty była, jak cię nie było? :szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z miasta, bo nogi mi już w cztery litery wchodziły ;(. Gdzie te czasy, że człowiek miał siłę, żeby zasuwać cały dzień, a potem do rana salsować, no, gdzie?!?

Dobra, nie marudzę więcej ;).

Weihnachtsmark fajny, ale tylko tęsknym wzrokiem omiotlam stoiska, albowiem ponieważ nie ma żarcia i picia, są wytyczne i tych trzeba się trzymać, nie ma, że boli, albo, że się chce :D.

Kupiłam trochę rzeczy pod choinkę i niewiemktóre spodnie w C&A. Rozmiaru nie zdradzę, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo przestanę tam kupować ;).

Spokojnego wieczoru życzę :)!

 

 

IMG_20191210_170628-1040x780.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, salazar napisał:

Wróciłam z miasta, bo nogi mi już w cztery litery wchodziły ;(. Gdzie te czasy, że człowiek miał siłę, żeby zasuwać cały dzień, a potem do rana salsować, no, gdzie?!?

Dobra, nie marudzę więcej ;).

Weihnachtsmark fajny, ale tylko tęsknym wzrokiem omiotlam stoiska, albowiem ponieważ nie ma żarcia i picia, są wytyczne i tych trzeba się trzymać, nie ma, że boli, albo, że się chce :D.

Kupiłam trochę rzeczy pod choinkę i niewiemktóre spodnie w C&A. Rozmiaru nie zdradzę, ale wszystko wskazuje na to, że niedługo przestanę tam kupować ;).

Spokojnego wieczoru życzę :)!

 

 

 

IMG_20191210_170628-1040x780.jpg

Oni mają po prostu za DUZE rozmiarowki :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo, aż nie do wiary, że jeszcze śpicie ;).

 

@lucinda Lucindo, z Twoim zdaniem na temat rozmiarówki, nie tylko w C&A, podpisuję się obiema rękami. Z moich obserwacji (co i w jakim rozmiarze wciągam na siebie, a co nie i dlaczego jeszcze nie ;)) proceder ten trwa już  kilkanaście lat. Chyba firmy odzieżowe chcą nam w ten sposób poprawić humor i zachęcić do kupowania, bo innego wytłumaczenia tego faktu nie widzę. 

@Basiaim Basiu, jedziesz? Wszystko ok? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa środunia środeczka

No tak...kawa jest, stolec był:haha:, fajek też, pozostaje więc   poczytać pokomentowac ale przede wszystkim ładnie przywitać, co czynie:cześć2:

Oby się nam nic nie zadzialo, zasmarkanym powrotu do zdrowia życzę A okna...umyje deszcz...Tym co w drodze lub się do niej szykują życzę szerokości...szybko bezpiecznie i w gronie najbliższych kochani. 

A reszcie po prostu  witajcie ..

Niech nas nikt z równowagi nie wytraci:dobrze:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salazar napisał:

Dzień dobry Opiekunkowo, aż nie do wiary, że jeszcze śpicie ;).

 

@lucinda Lucindo, z Twoim zdaniem na temat rozmiarówki, nie tylko w C&A, podpisuję się obiema rękami. Z moich obserwacji (co i w jakim rozmiarze wciągam na siebie, a co nie i dlaczego jeszcze nie ;)) proceder ten trwa już  kilkanaście lat. Chyba firmy odzieżowe chcą nam w ten sposób poprawić humor i zachęcić do kupowania, bo innego wytłumaczenia tego faktu nie widzę. 

@Basiaim Basiu, jedziesz? Wszystko ok? 

To wszystko  wina pasożyta co nazywa się kaloria:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, salazar napisał:

Jakby nie o to mi chodziło, ale ok :d

 

Teraz, salazar napisał:

Jakby nie o to mi chodziło, ale ok :d

Salazarku..to nie tylki nam rosną tylko producent odzieży przestawia cyferki w rozmiarówce..

Nie wiesz że my SIE NIE STARZEJEMY  tylko dzieci dorastają?? I tak też się dzieje w przypadku sklepów odzieżowych...to WSZYSTKO ICH WINA ...I czekolady co sama się wprasza, i ciastek które namolnie wpatrując się w nas i mówią..."weź mnie"

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...