Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, lucinda napisał:

Kawa kawa i po kawie..Ale bosko było się spotkać oderwać myśli od pomrocznosci naszych pdp.. taki łyk powietrza

Dziękować mirelus

Prącie bardzo ..../ odpowiem za nią ...Mierellę ...bo chust wie , czy Twojego posta przeczyta :szydera: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny, mam prośbę czy poleciały byście mi jakąś dobrą firmę która zatrudnia opiekunki bez znajomości języka niemieckiego, znam pojedyncze słówka, ale ponad rok pracuje jako opiekunka. Była bym wdzięczna za jakieś podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Beti123 napisał:

Witam dziewczyny, mam prośbę czy poleciały byście mi jakąś dobrą firmę która zatrudnia opiekunki bez znajomości języka niemieckiego, znam pojedyncze słówka, ale ponad rok pracuje jako opiekunka. Była bym wdzięczna za jakieś podpowiedzi.

Beti ...przejrzyj ogłoszenia u nas . Teraz jest dobry okres na złapanie czegoś / szteli / z podstawowym niemieckim . Poczytaj też opinie ...chociaż to nie zawsze się sprawdza ....jednemu firma pasi , drugiemu nie . Powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Choróbsko nadal mnie trzyma . Świat oglądam przez zasyfione okna >:( Cieszyłam się , że w tym roku mam dużo czasu na świąteczne przygotowania , a robota stoi i zaczynam się wnerwiać >:( Jedyny plus widzę w tym , że choruje sobie we własnym domu , a nie w pracy . 

Zdrówka i spokoju Wam życzę .

Oknami sie nie przejmuj....w przyszłym roku umyjesz :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Oknami sie nie przejmuj....w przyszłym roku umyjesz :cmok:

:cmok:Jak ich nie umyję , to będę zmuszona kupić firany , bo bez nich widać brud z kilometra . Tylko w sypialni mam zasłonięte całe okno . Albo porozwieszam bombki w oknach dla odwrócenia uwagi :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

:cmok:Jak ich nie umyję , to będę zmuszona kupić firany , bo bez nich widać brud z kilometra . Tylko w sypialni mam zasłonięte całe okno . Albo porozwieszam bombki w oknach dla odwrócenia uwagi :haha:

Kurtynę świetlną zawieś :szydera: Gwarantuję ci, że brudu nie będzie widać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

:cmok:Jak ich nie umyję , to będę zmuszona kupić firany , bo bez nich widać brud z kilometra . Tylko w sypialni mam zasłonięte całe okno . Albo porozwieszam bombki w oknach dla odwrócenia uwagi :haha:

Żadnych bombek w oknach , bo zamiast odwrócić to przyciągną uwagę . Nikt nie będzie zwracał uwagi na okna ani palcami po nich przecierał . Nie myj , bo załatwisz się na dobre ....jako i ja się kiedyś załatwiłam . Przed świętami ...w święta zdychałam a jak doszłam do siebie to czas był na roboty wyruszać . Zjebutałam sobie cały urlop ...i rodzinie mojej też .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Kurtynę świetlną zawieś :szydera: Gwarantuję ci, że brudu nie będzie widać :szydera:

W desperacji zaczęłam szukać robotów myjących okna . O dziwo , są już na rynku od kilku lat . Niestety obejrzałam filmiki i jakoś do mnie nie przemawiają . Wstrzymam się troszeczkę ....... Na pewno je udoskonalą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...