Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Helena2311 napisał:

Dzień dobry.Opiekunka ma wolne,podopieczna w przedszkolu.Upału ni mo...chce się żyć.Spokoju życzę.:d

Witaj :) No u mnie to akurat totalnie na odwrót.Wolnego ni ma >:( Pdp dzisiaj nakręcona tak,że po raz pierwszy od 6 tygodni musiałam na nią fuknąć i to zdrowo :grzmotnąć:  Jedno co dobre,to skończyły się deszcze i słoneczko cudnie grzeje:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko :)

U nas miało padać a słoneczko pięknie świeci i oby tak zostało :oklaski:

Mam do Was pytanko :) Czy wie ktoś jak nazywa się ten kwiatek ? 20180712_124943_resized.thumb.jpg.f62fd318f33ca1d2fc8bce8b7a577a78.jpgDostałam sadzonkę z zeszłym roku . Chciałam go wygooglować i dowiedzieć się czegoś więcej ale nie znam nazwy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Witajcie kochani.  Proszę jak najszybciej wytoczyć te działa z górnej fotki.  Plisss, bo muszę  przy wspomaganiu pomyśleć czy przy następnym powrocie do domu wracać po 2 miesiącach, czy po pół roku, czy w ogóle wracać  . W domu mam wiele kątów,  a z każdego z nich smoki mnie atakują.  Nie..., to nie choroba, to mój  zbyt długi nos i zbyt dobry wzrok . Jeden niemiły zapach zlikwidowałam, a ciągle w domu waniajetO.o. Znalazlam przyczynę: rurka spustowa syfonu pod zlewem wysunęła się i .... cóż: płyty meblowe  opuchnięte, no i... resztę zostawiam waszej  wyobraźni.   Dawać  mi tu beczki trunków,  bo jak się nie zaleję,  pozabijam domowe towarzystwo:przekleństwa:. 3 dorosłe osoby zostawiłam w domu i każdy udaje głupa. Czy ja jakaś nienormalna jestem :mur:? Kto mnie przytuli w mojej niedoli :mur:? @maras1 tego 16- podjeżdżaj po mnie , pojadę dokądkolwiek i gdziekolwiek,  zostawię to leniwe domowe towarzystwo, niech się  kiszą  razem ze smokami

 

Dawaj @Heidi do mnie te smutki topić...:oklaski: Pada ciągle, więc potopimy je akuratnie...:oklaski: A na rozgrzewkę i poprawę nastroju....naleweczki...:oklaski: Tu nie Gran Canaria...nie zagłodzę cię...:oklaski: Dawaj...dawaj...:oklaski: To tylko 200 kilosków...autko musi się przedmuchać...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dawaj @Heidi do mnie te smutki topić...:oklaski: Pada ciągle, więc potopimy je akuratnie...:oklaski: A na rozgrzewkę i poprawę nastroju....naleweczki...:oklaski: Tu nie Gran Canaria...nie zagłodzę cię...:oklaski: Dawaj...dawaj...:oklaski: To tylko 200 kilosków...autko musi się przedmuchać...:oklaski:

To ja też :oklaski: Plaża , likierki i doborowe towarzystwo :oklaski:

Tylko z kim ja będę delektować się tymi likierkami ? Jedna niepijąca a druga pijąca tylko mleko :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Witajcie kochani.  Proszę jak najszybciej wytoczyć te działa z górnej fotki.  Plisss, bo muszę  przy wspomaganiu pomyśleć czy przy następnym powrocie do domu wracać po 2 miesiącach, czy po pół roku, czy w ogóle wracać  . W domu mam wiele kątów,  a z każdego z nich smoki mnie atakują.  Nie..., to nie choroba, to mój  zbyt długi nos i zbyt dobry wzrok . Jeden niemiły zapach zlikwidowałam, a ciągle w domu waniajetO.o. Znalazlam przyczynę: rurka spustowa syfonu pod zlewem wysunęła się i .... cóż: płyty meblowe  opuchnięte, no i... resztę zostawiam waszej  wyobraźni.   Dawać  mi tu beczki trunków,  bo jak się nie zaleję,  pozabijam domowe towarzystwo:przekleństwa:. 3 dorosłe osoby zostawiłam w domu i każdy udaje głupa. Czy ja jakaś nienormalna jestem :mur:? Kto mnie przytuli w mojej niedoli :mur:? @maras1 tego 16- podjeżdżaj po mnie , pojadę dokądkolwiek i gdziekolwiek,  zostawię to leniwe domowe towarzystwo, niech się  kiszą  razem ze smokami

 

heidi jak zjechalam ostatnio..zajrzalam do zmywarki....nie komentuje...zdziwienie..a to filtr tez sie czysci...rece mi padly z hukiem

rozumiem i wspolczuje....czyli znow powtorka...na urlop do de a roboty ....do domu...smutna prawda..

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Witam cieplutko :)

U nas miało padać a słoneczko pięknie świeci i oby tak zostało :oklaski:

Mam do Was pytanko :) Czy wie ktoś jak nazywa się ten kwiatek ? 20180712_124943_resized.thumb.jpg.f62fd318f33ca1d2fc8bce8b7a577a78.jpgDostałam sadzonkę z zeszłym roku . Chciałam go wygooglować i dowiedzieć się czegoś więcej ale nie znam nazwy :(

Rozwar wielkokwiatowy – gatunek rośliny wieloletniej z rodziny dzwonkowatych. Należy do monotypowego rodzaju Platycodon. Występuje w stanie dzikim w Azji wschodniej od północno-wschodnich Chin, poprzez Półwysep Koreański po Japonię. Wikipedia

Nazwa naukowa: Platycodon grandiflorus

Kategoria nadrzędna: Platycodon

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Rozwar wielkokwiatowy – gatunek rośliny wieloletniej z rodziny dzwonkowatych. Należy do monotypowego rodzaju Platycodon. Występuje w stanie dzikim w Azji wschodniej od północno-wschodnich Chin, poprzez Półwysep Koreański po Japonię. Wikipedia

Nazwa naukowa: Platycodon grandiflorus

Kategoria nadrzędna: Platycodon

:cześć2: szacun....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, violka napisał:

To ja też :oklaski: Plaża , likierki i doborowe towarzystwo :oklaski:

Tylko z kim ja będę delektować się tymi likierkami ? Jedna niepijąca a druga pijąca tylko mleko :haha:

czekaj...moze sie dopcham....to wyuglamy mireli troche z butelek isloiczkow...a potem na plaze chwiejnie i wesolo

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

To ja też :oklaski: Plaża , likierki i doborowe towarzystwo :oklaski:

Tylko z kim ja będę delektować się tymi likierkami ? Jedna niepijąca a druga pijąca tylko mleko :haha:

Nie bój żaby....:haha: @Heidi pije mleko do południa...:szydera: A ja za kierowcę pijanej bandy będę robić...:szydera: Dawaj @violka, dawaj...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Rozwar wielkokwiatowy – gatunek rośliny wieloletniej z rodziny dzwonkowatych. Należy do monotypowego rodzaju Platycodon. Występuje w stanie dzikim w Azji wschodniej od północno-wschodnich Chin, poprzez Półwysep Koreański po Japonię. Wikipedia

Nazwa naukowa: Platycodon grandiflorus

Kategoria nadrzędna: Platycodon

:szok: Dzięki wielkie :cmok: Studiowałaś botanikę ? :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...