Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LACH napisał:

Dlaczego o seksie nie można rozmawiać w bliżej nieokreślonych godzinach. Nie mam na myśli tylko części sformułowania, czyli fizyki, tudzież dynamiki płynów, lecz całości, tej METAfizyki doznań..

Bo META, nawet ta od fizyki, jest zawsze na końcu. Najpierw musi być tanie wino i gra wstępna.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

Bo META, nawet ta od fizyki, jest zawsze na końcu. Najpierw musi być tanie wino i gra wstępna.

Nic na żywioł? :hura:

I pytałem Violkę o ramy czasowe wypowiadania się o seksie:szydera:.

 

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tomas1965 napisał:

No comment. Nie lubię disco polo. Ani muzycznego, ani intelektualnego.

To dlaczego piszesz pod diskopolowym postem nieadresowanym do siebie?

Ja jestem Szoruszoru(dupomyjcem), nie filozofem po fizjologii polskiej. A chciałem przypomnieć, że to forum branżowe :szydera:, na którym dyplomami ukończenia renomowanych wyższych uczelni nie trzeba się okazywać :witam:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana mam zły humor. Likwidują OFE i na IKE przekażą tylko 85 procent. Resztę zabierze rząd. Albo jak ktoś chce całość to tylko jako doliczenie do emerytury w ZUS. Jeden pies. Ja zabiorę swoją kasę jak przejdę na emeryturę. Sama sobie zrobię żelazną rezerwę na wypadek wypadku. 

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Od rana mam zły humor. Likwidują OFE i na IKE przekażą tylko 85 procent. Resztę zabierze rząd. Albo jak ktoś chce całość to tylko jako doliczenie do emerytury w ZUS. Jeden pies. Ja zabiorę swoją kasę jak przejdę na emeryturę. Sama sobie zrobię żelazną rezerwę na wypadek wypadku. 

Trzeba było w poskarżyjkach to zapodać :grzmotnąć: Teraz przestanie mi kawa smakować :mur: I nie żebym miała majątek na OFE stracić....chodzi mi o dwulicowość piździelców :przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LACH napisał:

To dlaczego piszesz pod diskopolowym postem nieadresowanym do siebie?

Ja jestem Szoruszoru(dupomyjcem), nie filozofem po fizjologii polskiej. A chciałem przypomnieć, że to forum branżowe :szydera:, na którym dyplomami ukończenia renomowanych wyższych uczelni nie trzeba się okazywać :witam:

Wyluzuj . Lubię każdą muzykę a co , kto o mnie sądzi , czy będzie sądził  to zwyczajnie mi lotto . Prosta kobita jestem ...ale potrafię pogadać z inteligentem , jeśli zajdzie taka potrzeba . Jednak oddzielam  inteligencję od przemądrzania się .....i już się w palec gryzę , bo język jest też po to , żeby go trzymać za zębami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

 

Łamie sobie glowe, czy ja farbowac dzisiaj, czy poczekac?

Nienawidze mycia wlosow, moje powieki zle znosza wode z szamponem :((((

Podziwiam osoby, ktore myja wlosy co 2 dzien.:cześć2:

albowie,poniewaz dzis tez rezygnuje z jechania ,,do miasta,, (aura nie nastraja)

Jednak zaczne szukac schowanej (tylko gdzie?)

farby do wlosow.

Niebiosa wiedza tylko ,jak cierpie na mysl o myciu glowy.

Dziwne?

Tak mam podobno od dziecka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sayonara 52 napisał:

Dzien dobry!

 

Łamie sobie glowe, czy ja farbowac dzisiaj, czy poczekac?

Nienawidze mycia wlosow, moje powieki zle znosza wode z szamponem :((((

Podziwiam osoby, ktore myja wlosy co 2 dzien.:cześć2:

albowie,poniewaz dzis tez rezygnuje z jechania ,,do miasta,, (aura nie nastraja)

Jednak zaczne szukac schowanej (tylko gdzie?)

farby do wlosow.

Niebiosa wiedza tylko ,jak cierpie na mysl o myciu glowy.

Dziwne?

Tak mam podobno od dziecka.

 

Weź się w sobie zbierz i obciachaj na pałkę :haha: Odejdzie problem z myciem włosów i farbowaniem :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...