Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się pochwalić,że dostałam pełną wypłatę za te kilka dni co pracowałam na minie:szydera: nawet prawie 100 Euro więcej ,czyli obiecana premia jakbym przepracowała termin zawarty w umowie. A więc nie bać się zrywania natychmiastowych umów ,które nie sa zgodne z opisem .                                                                                         A tak przy okazji, muszę podziękować za ogromne wsparcie i pomoc w trudnych dla mnie chwilach dla @Maria Jolanta i @Mirelka1965   w tym czasie jak ciężko pracowałam na szteli -minie , bo przecież nie mogłam  zostawić cięzko chorej pdp  na pastwę losu:serce:                                                                                                         WAM wszystkim tez dziękuje:bukiet:

 

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

Muszę się pochwalić,że dostałam pełną wypłatę za te kilka dni co pracowałam na minie:szydera: nawet prawie 100 Euro więcej ,czyli obiecana premia jakbym przepracowała termin zawarty w umowie. A więc nie bać się zrywania natychmiastowych umów ,które nie sa zgodne z opisem .                                                                                         A tak przy okazji, muszę podziękować za ogromne wsparcie i pomoc w trudnych dla mnie chwilach dla @Maria Jolanta i @Mirelka1965   w tym czasie jak ciężko pracowałam na szteli -minie , bo przecież nie mogłam  zostawić cięzko chorej pdp  na pastwę losu:serce:                                                                                                         WAM wszystkim tez dziękuje:bukiet:

 

Brawo....:oklaski: Na waciki będzie...ta premia... :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ORIM napisał:

" o szczęście niepojęte durchfall sam odwiedza mnie" :( Tak można w skrócie opisać radość mikro społeczności (rodzina Pdp) na wieść o tym że po 5 dniach oczekiwania, dziś sie stało :haha:

Nie wszyscy podzielają tą radość i euforię :d

Dobry dzień to dziś raczej nie będzie,więc mówię wszystkim na powitanie cześć 

No to .... słowo " ciałem" się stało .Amen .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ORIM napisał:

" o szczęście niepojęte durchfall sam odwiedza mnie" :( Tak można w skrócie opisać radość mikro społeczności (rodzina Pdp) na wieść o tym że po 5 dniach oczekiwania, dziś sie stało :haha:

Nie wszyscy podzielają tą radość i euforię :d

Dobry dzień to dziś raczej nie będzie,więc mówię wszystkim na powitanie cześć 

Dopieszczanego goni, czy Ciebie???

Jak jego, to spoko lux. Ino aby sygnalizacja nie zawiodła!

:hura::szydera::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LACH napisał:

Dopieszczanego goni, czy Ciebie???

Jak jego, to spoko lux. Ino aby sygnalizacja nie zawiodła!

:hura::szydera::hura:

sygnalizacja jeszcze nie "dopieszczona" w szczegółach:d mimo że odgłosy były to jednak nie "paszczowo"i z goła za późno:haha:,wielkie,przekrwione z wysiłku oczy też się nie pojawiły,a malujące się na twarzy zadowolenie Pdp raczej wyglądało na szczęśliwość wielka:d z objawienia się oczekiwanego

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

sygnalizacja jeszcze nie "dopieszczona" w szczegółach:d mimo że odgłosy były to jednak nie "paszczowo"i z goła za późno:haha:,wielkie,przekrwione z wysiłku oczy też się nie pojawiły,a malujące się na twarzy zadowolenie Pdp raczej wyglądało na szczęśliwość wielka:d z objawienia się oczekiwanego

Hu!:hura::szydera::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...