Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Blondi napisał:

Dobry wieczór kochani forumowicze,,:cmok: nie było mi tutaj parę godzin,,a tutaj ruch jak na Różyckiego kiedyś w Warszawie:szydera: jak ja kocham takie ruchy,,,:oklaski:coś się dzieje i ten ruch Różyckiego wprowadził powrót @LACH a,,,:hura::szydera::hura:, witaj RadkuLach :cmok: masz tu buziaczka, fajnie ,że jesteś, 

A jak ja się cieszę!!! :hura::szydera::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi dawaj namiar na ten automat!

W moim kantorze bankowym cieniutko euro stoi,

Ba. lezy!

W życiu w banku nie wymieniam,, wejdz na stronę Walutomat ,wpisz w google i ci wyskoczy,zarejestruj się tam, musisz miec konto w euro i drugie w złotowkach,,ja przed chwilą robilam transakcję i już mam zlotowki na koncie,,jak co to pytaj, ale jest wiarygodny i ja jestem bardzo zadowolona,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi :cmok::serce::love: nie wierzę w te rozrzutność:cmok:

O,,, to mnie nie znasz,,a jeszcze Słodziak nieraz mnie nauczy więcej, kupiliśmy trochę przeróżnych szynek i kiełbas i się zaczęło, temu dać i tamtemu i jeszcze tamtemu itd, poszlo na rozdawanie, więc teraz wiem,ze ja swoje rarytasy muszę poprostu schowac albo zakazać rozdawaniu, ręce opadają,każdemu za każdym razem co jesteśmy w Pl robi prezenty, ale już taki jest,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@Blondi jak bym mojego M widziała:haha::serce::cmok:

To wiesz o czym piszę:hura: sprzedajemy drugą przyczepkę samochodową,wiesz? jak ją picuje? aby nikt nie powiedział,że kupił i coś jest nie tak, nie wiem jak auto wypicuje, jak będzie sprzedawał, odda mi to auto do sprzedaży,bo ja sprzedam za dobrą kasę a on jak to sam mówi, jestem za dobry,obniży bo będzie mu szkoda ludzia,  hahahha 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  późną porą całą dzieciarnię  . 

@LACH ? A cóż to za los? Co to się narobiło, żeś busowe konie do DE pognał wraz ze swoim tobołkiem . Jeden garb za mało w PL  ,  to po  drugi się głosisz w  DE ? 

Miałam wrócić za rok, ale jak dziecko utracone  @LACH kartą z czerwonymi sercami  zamajtał , to i już w te pędy tu stawiam moją skromną  osobę niczym  uczennica wywołana  do tablicy gotowa  do  skrobania  kredą po szkle .

Wreszcie ktoś  pozytywnie wpłynie na moje kuchenne kreacje, bo mnie już chyba  wena opuściła na dobre . Tylko kłopot mam wielki , bo jak czytam @LACH już  nie służy, tylko  służbę  ma już ogarniętą pod swoje potrzeby . I tak się nam cieszyć  wypada ,  że @LACH żyje. 

Vivat, vivat, vivat

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Witam  późną porą całą dzieciarnię  . 

@LACH ? A cóż to za los? Co to się narobiło, żeś busowe konie do DE pognał wraz ze swoim tobołkiem . Jeden garb za mało w PL  ,  to po  drugi się głosisz w  DE ? 

Miałam wrócić za rok, ale jak dziecko utracone  @LACH kartą z czerwonymi sercami  zamajtał , to i już w te pędy tu stawiam moją skromną  osobę niczym  uczennica wywołana  do tablicy gotowa  do  skrobania  kredą po szkle .

Wreszcie ktoś  pozytywnie wpłynie na moje kuchenne kreacje, bo mnie już chyba  wena opuściła na dobre . Tylko kłopot mam wielki , bo jak czytam @LACH już  nie służy, tylko  służbę  ma już ogarniętą pod swoje potrzeby . I tak się nam cieszyć  wypada ,  że @LACH żyje. 

Vivat, vivat, vivat

 

:cmok::hura::szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Witam  późną porą całą dzieciarnię  . 

@LACH ? A cóż to za los? Co to się narobiło, żeś busowe konie do DE pognał wraz ze swoim tobołkiem . Jeden garb za mało w PL  ,  to po  drugi się głosisz w  DE ? 

Miałam wrócić za rok, ale jak dziecko utracone  @LACH kartą z czerwonymi sercami  zamajtał , to i już w te pędy tu stawiam moją skromną  osobę niczym  uczennica wywołana  do tablicy gotowa  do  skrobania  kredą po szkle .

Wreszcie ktoś  pozytywnie wpłynie na moje kuchenne kreacje, bo mnie już chyba  wena opuściła na dobre . Tylko kłopot mam wielki , bo jak czytam @LACH już  nie służy, tylko  służbę  ma już ogarniętą pod swoje potrzeby . I tak się nam cieszyć  wypada ,  że @LACH żyje. 

Vivat, vivat, vivat

 

Takie to tułacze życie Szoruszoru. Służę, służę, tylko nie udzielam się w kuchni. 

Ale mi się gębula cieszy na Twój widok, aż nie wiem co napisać. :hura:

Jest zdrowo, fartownie(widzisz załączniki, to się domyślasz), forum dziabie, nawet dostałem zaproszenie na taboret nr 32. Wczoraj tu kontrakt opisałem, na grzyby latam, jednym słowem jest ok.

No i miło, że przyfrunęłaś:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczeta zapuchłe..nos czerwony jak u pijaka....a czeka mnie powrót , kilkudniowy wprawdzie tylko,  na łono rodziny busiarnią...najgorsze ze wnusia mego do cyca nie utule bo smarkami bo zaleje:rozpacz:. chrzciny chyba w masce zorro przetrwam...ale na buzie nie na oczy:szok:

wczoraj padłam niczym księżna na wyro i zgasłam....romantycznie cicho z termoforem ...

patrze na twoje kamienie na szaniec ale musze je  ostawic kolezanko.przepraszam.....nie biore torby tylko miniboks zmieszczam tam bielizne i najpotrzebniejsze potrzeby....czyli kosmetyczka i to i owo....

obgadamy jak sie spotkamy...

powiem tak....zycze dnia bez kataru i hustena.....mnie to dobija....ostatnio takie objawy mialam w 2016 roku...masakra...

mysle ze odbija sie mi stress ostatniego weekendu bieganie w przeciagach klimatyzacja w sklepach alboniewiemco:rozpacz:...gdyby nie dzisiejszy wyjazd pozarłabym czochu...mam ogromne parcie zeby zrobic sobie moje ulubione pest ale se ne da bo ludzie w busiarni sie podusza

od kierowcy wiem ze bedą aż trzy kobiety jechały...będzie moc luz i możliwosc legnięcia gdzieś tam....

dobra...ide zaś cytrynade zrobic i chyba miodem zagryzę ..drapie mnie :haha:

ktoś chętny????

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...