Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, 1bozka napisał:

Dzien Dobry Witam wszystkich, po kilku dniowej nieo:cool:becności .Witam jak zwykle niezwykle lajtowo i urlopowo.Nie zwracajcie uwagi na ramę rowera,bo ona służy tylko do podparcia:szydera:.Moj sierściuch tez sie do Was śmieje

wp_ss_20180629_0002 (2).png

I kolejna gwiazdeczka nam się objawiła :love::oklaski: a  nawet dwie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 1bozka napisał:

Dzien Dobry Witam wszystkich, po kilku dniowej nieo:cool:becności .Witam jak zwykle niezwykle lajtowo i urlopowo.Nie zwracajcie uwagi na ramę rowera,bo ona służy tylko do podparcia:szydera:.Moj sierściuch tez sie do Was śmieje

wp_ss_20180629_0002 (2).png

Fajne te opiekunki nasze :oklaski: Ty to masz jeszcze też fajną obstawę... :d A jak reaguje na byłe listonoszki ???  Kiedys stałam z takim oko w oko i dłuuugo to trwało, ale go wytrzymałam :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Heidi napisał:

Dziekujemy. Życzenia na pewni przydadzą  się wszystkim i z samego rana.  

Ja czerpię  całymi garściami,  bo powidow jest wiele. Oto kilka pierwszych po zjeździe do domu :

1. Wchodzę i czuję smród mysiny. Znajomy prosił,  żebysmy spalili jego dokunenty bankowe i inne osobowe w piecu  .  Wszystko byloby ok,  tylko, że  one są  nasączone mysimi odchodami. Wchodzę  do piwnicy, a tam cały stóg książek,  gazet, papierów.  Nikomu z domowników  to nie przeszkadzaO.o.  Teraz ten stóg musimy usunąć z piwnicy. A moim ulubionym perfumem będzie na miesiąc chlorox:mur:

2. Zielsko na rabatach ogrodowych zagląda do okien :przekleństwa:. Kwiatów nie widać tylko zielsko:przekleństwa:. Moje profilowane bukszpany straszą jak czarownice. Trawa żółta .:przekleństwa:

3. Okna bez firan , a szyby jakby wzory miały :przekleństwa:

4. Wczoraj już  zamieniłam się w Putzfrau A dzis muszę nastroić siebie pozytywna energią  , potem poszukam drewniany patyk,  umieszczę go miedzy zębami,  żeby domowego towarzystwa nie zagryżć z nerwów.  

Witaj w klubie :szydera: Łączę się z Tobą w bólu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NNNdanuta napisał:

Fajne te opiekunki nasze :oklaski: Ty to masz jeszcze też fajną obstawę... :d A jak reaguje na byłe listonoszki ???  Kiedys stałam z takim oko w oko i dłuuugo to trwało, ale go wytrzymałam :d

hahaha nie odpowiedział mi mój siersciuch dlaczego nie lubi listonoszy ,wiesz jak reaguje 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Fajne te opiekunki nasze :oklaski: Ty to masz jeszcze też fajną obstawę... :d A jak reaguje na byłe listonoszki ???  Kiedys stałam z takim oko w oko i dłuuugo to trwało, ale go wytrzymałam :d

:szydera: Przyjedz do mnie :d moja kocha wszystkich listonoszów , kurierów i nawet inkasentów :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

:szydera: Przyjedz do mnie :d moja kocha wszystkich listonoszów , kurierów i nawet inkasentów :szydera:

Też takiego miałam, nigdy na ludzi nie szczekał, nigdy nawet nie zawarczał... do dziś cni mi się za nim bo wiem, że drugiego takiego to już nie będzie. Miałam go ze schroniska ...))))

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Też takiego miałam, nigdy na ludzi nie szczekał, nigdy nawet nie zawarczał... do dziś cni mi się za nim bo wiem, że drugiego takiego to już nie będzie. Miałam go ze schroniska ...))))

Takiego samego nie znajdziesz , ale na pewno równie kochanego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

hahaha nie odpowiedział mi mój siersciuch dlaczego nie lubi listonoszy ,wiesz jak reaguje 

Wiem jak reagują, na szczęście już nie jestem listonoszem bo to i w cywilkach (po pracy) nie można było się bezpiecznie poruszać na ulicy nawet zupełnie innej dzielnicy :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, erika napisał:

Dzień dobry :love:urlop się skończył i czas do domu wracać a  nastepnie do pracy :oklaski:nasza koleżanka już czeka na mnie :cmok:pozdrawiam pracucujscych i urlopujacych 

podróż miałam fajną :pale tylko w de. ale jak dotarłam prawie do granicy czyli Forst to znowu mnie :szydera:szlag trafił .. pociąg nie jedzie do pl. będzie zastępczy Bus:dczyli 2 godziny w plecy .ale teraz już ww domciu :oklaski::pprzeszczęśliwa:cool: zapraszam:ciacho: na to co kto lubi :lody::piwo::zdrówko::wino:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

podróż miałam fajną :pale tylko w de. ale jak dotarłam prawie do granicy czyli Forst to znowu mnie :szydera:szlag trafił .. pociąg nie jedzie do pl. będzie zastępczy Bus:dczyli 2 godziny w plecy .ale teraz już ww domciu :oklaski::pprzeszczęśliwa:cool: zapraszam:ciacho: na to co kto lubi :lody::piwo::zdrówko::wino:

Ja poproszę wszystko :oklaski: Witaj w domku i wypoczywaj solidnie przed szponami  @Maria Jolanta :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...