Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tomas1965 napisał:

@Baśka powtarzająca się @Mirelka1965

Nawet nie chodzi o kasę. Bardziej o delikatne rozbieżności między planami a rzeczywistością.

Plany:

1. Załatwić parę spraw w urzędach

2. Pojechać do lasu nad jezioro. Żyć z darów tychże oraz najbliższego monopolowego.

3. W czasie wypoczynku przyklepać planowany na początek października powrót do Niemiec.

4. Pobyć trochę z córką i pożyć jej życiem.

5. Wrócić do pracy.

Rzeczywistość:

1. Lipa w urzędach

2. Pojechałem nad jezioro. Po dwóch dniach ulewy z gradem poszedłem na ryby. Wiało jak cholera i było podobnie zimno. Złapałem pięknego szczupaka oraz zapalenie oskrzeli, gardła i kilka innych.

3. Trzy tygodnie w łóżku.

4. Wyjazdu nie potwierdziłem, gdyż nie wydawałem z siebie w ogóle odgłosów paszczą. Straciłem tę robotę.

5. W końcu się dogadałem.Miałem zaplanowany wyjazd na koniec października, ale podopieczny został przez rodzinę oddany do miejsca, gdzie "będzie mu lepiej".

6. Wziąłem w desperacji pierwsze, co się przytrafiło. "Ale wie pan, wyjazd pojutrze".

7. W tych kilka dni pomiędzy chorobą i wyjazdem córka, jako ofiara reformy niejakiej Zalewskiej, zakopana w książkach potrzebowała głównie pomocy w lekcjach. Tośmy sobie pogadali. O Matematyce, historii i chemii na poziomie 1 klasy zdeformowanego liceum.

Urlop jest przeterminowany.

c.b.d.u.

 

wspolczuje..ale zawsze moglo byc gorzej....

tobie nie wyszlo z robota mnie wykopali z roboty...ale jak to mowi nasza wspolna  kolezanka...z jakiegos powodu gdzies trafimay albo gdzies trafic nie mamy...bedzie dobrze tomek zobaczysz

nad burdelem w szkolach ubolewam....

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się ciemną nocą... Jak cudownie smakuje kawa.... No to biorę się za lekturę forum. 

@lucinda a Ty co łazisz po nocy? :haha:

                                                                                 Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja zamelduję się o poranku :oklaski: Opuściłam moją grzędę wyspana, a tu znowu przyjdzie pić czarną kawunię...na zewnątrz biało, a nie jest to jeszcze śnieg na szczęście :haha:Teraz zaległości klepalne poczytam i pomyślę co zrobić z tak pięknie zaczętym dniem :haha: Póki co, planów bliżej niesprecyzowanych nie mam, ale coś wymyślę :haha: Zatem....image.png.fe597e73e0f506b32f4dbf552e59ba48.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tomas1965 napisał:

A se wziełem i se wróciłem. Jak dojdę do siebie po podróży i pierwszym wrażeniu zaktywizuję się. Póki co mogę powiedzieć: urlopy są przereklamowane.

Mylisz się :haha:,      urlopy są the best:kawa2:, w każdej chwili i bez towarzystwa. Idziesz gdzie chcesz, kiedy chcesz i robisz co chcesz:hura:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

Mylisz się :haha:,      urlopy są the best:kawa2:, w każdej chwili i bez towarzystwa. Idziesz gdzie chcesz, kiedy chcesz i robisz co chcesz:hura:

Moja krew :oklaski: I nawet można siedzieć w ulubionym fotelu i nic nie robić wg upodobań :oklaski: Jestem wielką fanką urlopów :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie ma opcji....polskie wybrzeże jest dla mnie najwspanialsze do spędzania urlopów :oklaski:

To jest oczywista, oczywistość-jak mawiał klasyk..... ale dla kontrastu-Karpacz czy Szczeliniec z Błędnymi Skałami... Chociaż nie! Teraz nie jest dobra pora roku na wędrówki po górach dla "leszczy". :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

To jest oczywista, oczywistość-jak mawiał klasyk..... ale dla kontrastu-Karpacz czy Szczeliniec z Błędnymi Skałami... Chociaż nie! Teraz nie jest dobra pora roku na wędrówki po górach dla "leszczy". :haha:

Leszcze to rybki słodkowodne, albo zespół muzyczny....z Kaszubem jako wokalem :szydera: A górek ci u nas dostatek, więc amatorzy wspinaczek też znajdą coś dla siebie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ojojojoj....ale też Ci przysrałam ...nic , tylko obrazić się powinnaś . :szydera:

Noc całą miałam przesraną przez to przysranie :haha: Sama widzisz, jak wcześnie ze stresu z łóżka mnie poderwało :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Noc całą miałam przesraną przez to przysranie :haha: Sama widzisz, jak wcześnie ze stresu z łóżka mnie poderwało :szydera:

Mnie już o 5- tej poderwało ....i jakie zdziwienie me ogromne było , gdy na ściance ujrzałam swój nick . Zagadałam się wieczorem i zapomniałam się wylogować :szydera:

Dzień dobry ....

Miłego dnia i tygodnia .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mnie już o 5- tej poderwało ....i jakie zdziwienie me ogromne było , gdy na ściance ujrzałam swój nick . Zagadałam się wieczorem i zapomniałam się wylogować :szydera:

Dzień dobry ....

Miłego dnia i tygodnia .

A widzisz....ja się nie wylogowuję, żeby nie musieć być zdziwiona :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Nie wiem czy ta pogoda czy brak światła dziennego czy brak słońca.....noszszsz wszystko u mnie na " nie "

Jakiegoś doła złapałam....:(

Dobrego poniedziałku oraz całego tygodnia.

Nie daj się :cmok: Jeszcze tydzień i piesiełki będziesz tulić....bo o Połówce nie wspomnę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...