Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@MisiekFfm bedzie nastepne korytko grzybkow:dobrze:

Jest tu teraz taki wysyp, że musieliśmy przerwać, bo nie ma gdzie suszyć i mrozić. 

Jutro będzie Pani Misiowa to weźmie zbiory na rozdanie po znajomych. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, sayonara 52 napisał:

Ach, nie wypalilo, bo gabinet czynny od 16.00 i babka mnie nie pusci po pauzie.

Jeszcze jak uslyszy po co ,to zawalu dostanie.

Jutro raniutko ide po zakupy, obczailam trase do kliniki wet, tam uderze.

Ten wet w poblizu  jutro ma zamkniete.

Dzis wystawie jeżykowi jak zwykle jedzonko mam nadzieje,ze jutro przy pieknej pogodzie,jeszcze nie bedzie spal

I jutro co capne.

Zakropie i niech ma sie dobrze do wiosny.:love:

Babka raz malo nie zeszla, jak jeza postawilam na stole w pokoju i ogladalam,bo wydawalo mi sie,ze kuleje.

A potem chcialam wyciagac kleszcza, tyle ze okazalo sie, ze to byla grudka czegos miedzy kolcami.:haha:

@sayonara 52 serce rośnie jak się coś takiego czyta.Jesteś wielkablack and white love GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór ....

Dzisiaj zwiedziłam trochę miejsc w których mimo , że posiadam rodzinę  , jeszcze nie dane było mi do tej pory być . Wolałabym być na przykład na jakimś weselu , czy innym przyjemnym , ale koniecznością  czasem jest bywać i w smutnych momentach życia ....Serce mi drżało , kiedy ujrzałam na drogowskazach nazwę miasta naszej @Afryka , ale nie mogłybyśmy i tak się spotkać , bo dzień ten przeznaczony był tylko i wyłącznie dla mojej rodziny . W drodze powrotnej serce drżało , ale z zazdrości , kiedy przy drodze ( Gierkówka....straszne korki !  ) widziałam co kilkadziesiąt metrów sprzedawców grzybów w potwornie dużych ilościach . Nie było jak się zatrzymać po drodze , ale ochota na wskoczenie w lasy była ogromna ...i na niej , tej ochocie się zakończyło :haha:Teraz padam trochę na pysk , bo od 3.40 jestem na nogach , ale muszę przetrzymać do chociaż 22 -ej , bo inaczej wybudzę się w środku nocy i będzie po spaniu ....a odkurzacza , czy pralki raczej o tej porze nie wypada włączać :haha:No i nie mogę sobie pozwolić , żeby w nocy nie spać , bo jutro znów będę padnięta i znów zrobi mi się błędne koło . Przerabiałam już takie sztuki ...no to se posiedzę lepiej tutaj , na forum ...przy włączonym tv za szybko usnę :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucinda napisał:

ja tez pijana szczesciem mojego wnusia narodzonego mam centralke w pokoju i duchem jestem z wami wiszac na srajku 

Wierzę . Cudnie jest być babcią , czego WSZYSTKIM z całego serca życzę ....oczywiście w stosownym dla każdego czasie ....Wnuczęta to skarb , nagroda , szczęście ogromniaste :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Wierzę . Cudnie jest być babcią , czego WSZYSTKIM z całego serca życzę ....oczywiście w stosownym dla każdego czasie ....Wnuczęta to skarb , nagroda , szczęście ogromniaste :tak2:

w sumie tak...koszty zostaja przy rodzicach...my rozpieszczamy 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wierzę . Cudnie jest być babcią , czego WSZYSTKIM z całego serca życzę ....oczywiście w stosownym dla każdego czasie ....Wnuczęta to skarb , nagroda , szczęście ogromniaste :tak2:

Wierze na slowo:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

:zdrówko: Basce tez polej, bo jej brakuje usypiacza:haha:

Moje barany z pastwiska juz poszly spac, wiec zaoferowac nie moge:haha:

Oczipiałaś ....jakiego usypiacza ? ! Właśnie odwrotnie ma być ...do minimum 22-ej nie mogę iść w bety , bo przesrane będę miała . Moja godzina do spokojnej , przespanej nocy to najlepiej ok. 23-ej !  Godzina wcześniej ostatecznie może być  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oczipiałaś ....jakiego usypiacza ? ! Właśnie odwrotnie ma być ...do minimum 22-ej nie mogę iść w bety , bo przesrane będę miała . Moja godzina do spokojnej , przespanej nocy to najlepiej ok. 23-ej !  Godzina wcześniej ostatecznie może być  :szydera:

Ja tam lubie pospac i wcale bym sie nie przemeczala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy jeszcze nie wiecie, jak można "zgłupieć", mając zapowiedziane, że się na koniec listopada dziadkiem zostanie:d

Łóżeczko do swojego domu już kupiłem z pełnym wypasem, żeby mogli do dziadka z wnusią zajrzeć, jak będę w domu. Kasę na wózek dałem i jeszcze różnistych drobiazgów nakupowałem. 

Tak mnie wciągnęło :haha:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucinda tak ci sie zdaje,ze koszty przy rodzicach.

Zobaczysz,jak zaczniesz ogladac a potem kupowac dla wnuczka:haha:

roznosci.

Ja jak sie urodzila pierwsza wnuczka pol przedzialu w pociagu zajelam rzeczami dla niej.

Teraz wiem,ze nie ma co zasypywac niemowlaka ciuszkami, bo rosnie szybko.

No ale potem...

Buciki, spodenki ,kurteczki.

Nastepnie male przeobraza sie w naciagacza, i nie wiesz kiedy kupujesz kolejna zabawke,potem nastepna itd

O tych podrosnietych nie wspomne.

Trzep kase babciu:haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...