Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:cześć:

Jestem pierwsza dzisiaj, no unmoeglich:d, zatem witam wszystkich milutko i cieplutko:320_sun_with_face:słoneczkiem w serduchach :serce: jak to Babcia Jagusia mówi:haha:.

Kawusia :kawa:już na stole,duży dzban, jak kto chętny, to zapraszam:ciacho: ciacho też się znajdzie dla osłody ducha i tej paskudnej pogody:szydera:

Życzę miłego wtorku:) wszystkim bez wyjątków:cmok:

4563465_7258a.gif

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1427040716_dziedobrysonik.gif.9d96708faa970ed115ca627ef7c9ea0c.gif czyli witam was we wtorkowy ranek :oklaski: Niby wyspana, ale...no właśnie...co to za sen, jak górne drogi oddechowe bolą? :haha:Uknułam więc plan....będzie dzisiaj dzień pidżamowy :oklaski: I na pewno proces zdrowienia przebiegnie szybciej i sprawniej przy takiej kuracji :oklaski: Ale laba będzie trwała tylko do popołudnia, gdyż zjawią się właściciele obu stworzeń, oddanych pod moją opiekę na dni parę, po odbiór swoich pupilów :szydera: I dom znowu będzie pusty...no prawie, bo jeszcze zostaniemy my...domownicy :haha: A teraz siorbię kawunię swoją ulubioną (marki nie podam, by nie być posądzoną o reklamę :haha:), okupuję ulubiony fotel i knuję plan na jutrzejsze grzybobranie, na które wybiorę się choćbym miała zwlec się z łoża śmierci :oklaski: Pozostaje życzyć jeszcze miłego dnia wszystkim bywalcom i "czytajcom" i mogę dalej chorować :donos::szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

@Mirelka1965 dzień pidżamowy byłby lepszy bez choroby:tak2:, życzę szybkiego powrotu do zdrowia:cmok:

Pewnie, że byłby lepszy :haha: Ale należy adoptować się do zastanej sytuacji i wyszukiwać pozytywy nawet tam, gdzie ich brak :szydera: I bardzo dziękuję :cmok: Ten cud nastąpi jutro...jak tylko znajdę się w lesie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...